15 yıldır sevdiğim adam...

Obelde hep bir hikayeniz, ilgi uyandıracak bir hikayeniz var... :halay:yazıların bir çoğunu okudum. Univ aşki cok yasanan bi durum.. dikkatimi cekti devamini okudum. Yegen konusu, ailenizin saklamasi, 15 yillik adamin kardesinizi taniyor olup !! (( ki iletisim kurulacak ortak kis8nin olmasi )) bilgi almasi ve bir de sizi neden engellediginizi ogrenip de sehrine gitmemeniz haziran ayina kadar bu konu ilgi gorurse de ben zaman kaybetmiyim
..

Obelde hep bir hikayeniz, ilgi uyandıracak bir hikayeniz var... :halay:yazıların bir çoğunu okudum. Univ aşki cok yasanan bi durum.. dikkatimi cekti devamini okudum. Yegen konusu, ailenizin saklamasi, 15 yillik adamin kardesinizi taniyor olup !! (( ki iletisim kurulacak ortak kis8nin olmasi )) bilgi almasi ve bir de sizi neden engellediginizi ogrenip de sehrine gitmemeniz haziran ayina kadar bu konu ilgi gorurse de ben zaman kaybetmiyim
..
Pekçok kişinin de sizin gibi düşündüğünün farkındayım. Fakat, inanın, burada yazmaya ihtiyacı olan biri değilim. Kanaatimce, yapacak pek fazla işi olmayan ya da, asosyal, çevresinde varlık gösteremediği için sanal platformda kendini kanıtlamaya çalışan bir kimse olduğumu dahi düşünebilirsiniz.Lakin ben buraya, pekçoklarının onaylamadığı, bazılarının inanmadığı , ama benim açımdan zehir gibi canımı yakan bir acıyı yansıtmak için yazdım. İlk defa bir forumda yazıyorum. Eksik bilgi vermem sebebiyle, bahsettiğim şahıs ile sadece ve hala hoca öğrenci münasebeti ile iletişim kurduğumuzu zannediyor olabilirsiniz. Ya da , zamanın insanlarının , başka kişileri kandırmaktan keyif alan ve bunu yaparken de kendini akıllı, diğerlerini ahmak yerine koyan bir anlayışa sahip olması da sizi böyle düşünmeye teşvik edebilir. Sizi anlıyorum esasında. Zira, başka türlüsüne rastlamak zor. Gitmemek için geçerli bir nedenim olduğunu da ekleyeyim. Ben bir öğretmenim. Eğitim dönemi içerisinde istediğim gibi kalkıp gidemem. Yaşadığımız şehirler birbirinden çok uzak. Haftasonu gidip gelebilmem imkansız dolayısıyla. Bu nedenle, beklemek zorundayım.

X