16 aylik bebegim 3.derece yandi

Alisa56679

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
12
0
27
Kizlar ben evde yokken kaynanama birakmistim bebegimi daha 1 yas 4 aylik cocugum caydanligi devirmis ve ayaklari yanmis, doktorlar 3. derece dedi(biz Gurcistanda yasiyoruz ve burada en kotusu 4.derece) simdi 10 gun oldu hala yogun bakimda ve beni yanina birakmiyorlar(gorurse ayrilmaz diye) iki gun once deri nakli ameliyyati oldu bacaginin derin yanan yerlerine…sadece merak ediyorum basina gelen oldumu iyilesen oldumu veya kac haftaya iyilestiler😥 bebegim daha cok kucuk cok korkuyorum, on gundur cehennem gibi hersey😢 cevap yazacaklara onceden tesekkurler🙏🏻

merhaba ben de 2 ve 4 yaşında çaydanlık yüzünden yanmıştım aynı şekilde çok ileri dereceydi hastane profesörleri özel ilgilenmişler, hani belki ilerde iz kalır falan diye üzülüyorsanız şu an 26 yaşındayım iz falan kalmadı çok geçmiş olsun

merhaba ben de 2 ve 4 yaşında çaydanlık yüzünden yanmıştım aynı şekilde çok ileri dereceydi hastane profesörleri özel ilgilenmişler, hani belki ilerde iz kalır falan diye üzülüyorsanız şu an 26 yaşındayım iz falan kalmadı çok geçmiş olsun
Inanin iz falan umrumda degil, yeterki sag salim evime donsun oyle kotuyum ki😥

Çok geçmiş olsun , bir an önce iyileşir birlikte eve dönersiniz İnşallah miniğinizle

Çok geçmiş olsun, sağ salim çıkarsınız umarım hastaneden. Bence bir sorun olmayacak çünkü ayakları, bacakları yanmış sadece. Hayati bir organ değil. Umarım iz de kalmadan atlatırsınız durumu

Çok geçmiş olsun, sağ salim çıkarsınız umarım hastaneden. Bence bir sorun olmayacak çünkü ayakları, bacakları yanmış sadece. Hayati bir organ değil. Umarım iz de kalmadan atlatırsınız durumu
InsAllah🙏🏻 cok tesekkur ederim doktorlar henuz iyi bir sey soylemiyor bekleyin diyor

X