17+2 ultrasonda bebişin yüzü

citlenbikk8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2023
29
9
25
17+2’den selamlar. Ultrasonda bebişin yüzü böyle görünüyor. Deneyimli anneler varsa normal mi sizce eşim tuhaf görünüyor sanki diye korkuttu beni
IMG_5621.jpeg

Merhaba öncelikle çok güldüm affedin😁 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı başıma. Bence herhangi bir sorun yok bebekler bu haftalarda zaten biraz korkunç görünüyorlar😅😅 Telaşlanmayın eğer bir sorun olsaydı doktorunuz mutlaka söylerdi

Merhaba öncelikle çok güldüm affedin😁 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin darısı başıma. Bence herhangi bir sorun yok bebekler bu haftalarda zaten biraz korkunç görünüyorlar😅😅 Telaşlanmayın eğer bir sorun olsaydı doktorunuz mutlaka söylerdi
Ahaha sorun yok😂 sağlıkla gelsin inşallah bizi de korkuttu kerata bir de gülümsüyor sanki😅

Benim eşimde tarama testi ultrason görüntüsünde ay parcası canımın içi dünyanın en yakışıklı erkeği oğlum için çok 😂😂😂 değişik bir yorumda bulunmuştu şimdi gülüyorum ama ufo gören masum köylü gibi eşime bakmıştım.
Bu anımı yazmam sana kısmetmiş.

Annesi o bir doğar ki güneş gibi hiç merak etme.
Ultrason görüntülerine takılma…

İçin rahat olmaz şimdi senin doktoruna sor istersen.

Benim eşimde tarama testi ultrason görüntüsünde ay parcası canımın içi dünyanın en yakışıklı erkeği oğlum için çok 😂😂😂 değişik bir yorumda bulunmuştu şimdi gülüyorum ama ufo gören masum köylü gibi eşime bakmıştım.
Bu anımı yazmam sana kısmetmiş.

Annesi o bir doğar ki güneş gibi hiç merak etme.
Ultrason görüntülerine takılma…

İçin rahat olmaz şimdi senin doktoruna sor istersen.
Çoook teşekkür ederim. Bizimki de sağlıcakla doğsun inşallah. Zaten yüzünü göstermiyor artık hemen arkasını dönüyor küsmüş herhalde😅

Çoook teşekkür ederim. Bizimki de sağlıcakla doğsun inşallah. Zaten yüzünü göstermiyor artık hemen arkasını dönüyor küsmüş herhalde😅
Oğlumda devamlı perinatoloji kontrolünde oldugum icin cok detaylı bi kac kez bakıldı…
Kızımda da ultrason aletleri çok iyi olan bir merkeze gittim.
22 haftalıktı gayet net fotoları var elimde orda da değişikler.
Yüzü tam oturmuyor ki.
Kızım bir dogdu ki burnu babası gibi çok güzel ama ultrasonda cok tuhaf.

Kocalar insanı tedirgin ediyor böyle arada arada😂😂😂.

Ay ama o gün geldi aklıma çok güldüm.
Oglumda eşime, ultrason görüntüsüne bak diyordum bakmak istemeyip yorum yapmıştı😂😂😂

Oğlumda devamlı perinatoloji kontrolünde oldugum icin cok detaylı bi kac kez bakıldı…
Kızımda da ultrason aletleri çok iyi olan bir merkeze gittim.
22 haftalıktı gayet net fotoları var elimde orda da değişikler.
Yüzü tam oturmuyor ki.
Kızım bir dogdu ki burnu babası gibi çok güzel ama ultrasonda cok tuhaf.

Kocalar insanı tedirgin ediyor böyle arada arada😂😂😂.

Ay ama o gün geldi aklıma çok güldüm.
Oglumda eşime, ultrason görüntüsüne bak diyorumdum bakmak istemeyip yorum yapmıştı😂😂😂
Ay eşim avatara benziyor diye diye espri yapıyor ama üzüldüm yani😅 korktum ben de ama şimdi sen böyle anlatınca rahatladım. Detaylıya da 20 gün kaldı ilk kez perinatoloji bakacak . Bakalımmm😍

Ay eşim avatara benziyor diye diye espri yapıyor ama üzüldüm yani😅 korktum ben de ama şimdi sen böyle anlatınca rahatladım. Detaylıya da 20 gün kaldı ilk kez perinatoloji bakacak . Bakalımmm😍
Babalık sonradan vuracak simdi böyle yorum yapıyor ama…😂😂😂
Anlasın bi babalığı ben buna mı dedim dicek sana..
Bende çok tuhaf olmuştum eşimin yorumuna.
Hatta icimden ne dedin sen ne dedin sen çat sahnesi geçmişti 😂😂😂

Yok be rahat ol.
Sıvı ve bir zar icinde yüzü gözü oturmamış oluşmaya çalışan bir canlı, doğuyor doktor zarı kesiyor da anca bebek heh iste benim diyebiliyor.

Hepimizin elindeki görüntüler tuhaf zaten merak etme😂

17+2’den selamlar. Ultrasonda bebişin yüzü böyle görünüyor. Deneyimli anneler varsa normal mi sizce eşim tuhaf görünüyor sanki diye korkuttu beniEki Görüntüle 3395808
Biz de 16.haftadaki 4boyutlu olan fotoğrafını buzdolabına astık eşim dolabın önüne her gittiğinde uzaylı çocuğum diye seviyor, gülüyoruz hep😃😃 Gerçekten çok değişik çıkıyor suratları erken dönemlerde 😃

17+2’den selamlar. Ultrasonda bebişin yüzü böyle görünüyor. Deneyimli anneler varsa normal mi sizce eşim tuhaf görünüyor sanki diye korkuttu beniEki Görüntüle 3395808

Ay doktor nasıl bi açı yakalamış gece gece yatağımda kıkır kıkır güldüm nolur yanlış anlamayın bence tamamen açıyla alakalı bu 😂😂😂

Biz de 16.haftadaki 4boyutlu olan fotoğrafını buzdolabına astık eşim dolabın önüne her gittiğinde uzaylı çocuğum diye seviyor, gülüyoruz hep😃😃 Gerçekten çok değişik çıkıyor suratları erken dönemlerde 😃
Aynen bizim de buzdolabında ve aynı şeyler yaşanıyor😂😂

X