Bilmeden düşük mü yaptım

fatma12fatma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2024
3
0
23
Gecen ay 17 gün gecikme için hastaneye gittim kan idrar testine bakilmadan vajinal muayene oldum doktor ultrasonda 2 bucuk santim bisey var ama ne çözemedim ve polikistik baslangici var 3 ay sonra kontrole gel dedi ciktiktan 1 2 saat icinde kanamam oldu 2. gün boyle bi parca geldi normalden yoğun kanamam vardı ama ne çözemedim arkadaslarima bahsettim onlar düşük olabilir deyince saglik ocagindaki ebeye gosterdim düşük olabilir bunu anlayamayiz dediler sizce düşük mü yaptım çocuk dusunmuyodum ama boyle olunca kendimi sucladim muayene oldugum icin mi düştü

Son düzenleme:
Gecen ay 17 gün gecikme için hastaneye gittim kan idrar testine bakilmadan vajinal muayene oldum doktor ultrasonda 2 bucuk santim bisey var ama ne çözemedim ve polikistik baslangici var 3 ay sonra kontrole gel dedi ciktiktan 1 2 saat icinde kanamam oldu 2. gün boyle bi parca geldi normalden yoğun kanamam vardı ama ne çözemedim arkadaslarima bahsettim onlar düşük olabilir deyince saglik ocagindaki ebeye gosterdim düşük olabilir bunu anlayamayiz dediler sizce düşük mü yaptım çocuk dusunmuyodum ama boyle olunca kendimi sucladim muayene oldugum icin mi düştüEki Görüntüle 3408423
Düşük mu bilmiyorum ama muayene olduğunuz için düşmez demek ki sagliksizmis vucut atmış onu. Geçmis olsun

Bugün katılmış ve hemen yazıp fotoğraf atmışsın. Bilmiyor olabilirsin. Fotoğraf ı kaldırmalısın. Yasak canım valla

X