17 haftalık hamilelikte bebek hareketi

Bende 16. Haftada cok net bir sekilde hissettim. Benimkide sizin gibi kendini bir yere topluyor orasi sertlesiyor 🤣
İlk gebeliğiniz miydi?
Ben hiç hissedemedim daha. Gerçi 20. Haftaları bulurmuş ilk gebelikte ama ayırt edebilir miyim hareketini onu merak ediyorum:)

Benim net olarak hissetmem 21. Haftayı buldu nerdeyse
Öncekilerde gaz mı çocuk mu hiç anlaşılmıyordur

• Beğen
Reactions: The
Benim net olarak hissetmem 21. Haftayı buldu nerdeyse
Öncekilerde gaz mı çocuk mu hiç anlaşılmıyordur
Evet benim de net olarak aa tekme dediğim 20. haftaydi , öncesinde emin olamıyordum. Büyüdükçe öyle netleşecek ki :)) şu an ayaklarının konumunu bile hissediyorum . :))

Evet benim de net olarak aa tekme dediğim 20. haftaydi , öncesinde emin olamıyordum. Büyüdükçe öyle netleşecek ki :)) şu an ayaklarının konumunu bile hissediyorum . :))
😮😮
Benim geçen gece yan yatarken elimi koyduğum yerden kaydı resmen
Çok huylandım
İleriyi düşünemiyorum 😂

• Beğen
😮😮
Benim geçen gece yan yatarken elimi koyduğum yerden kaydı resmen
Çok huylandım
İleriyi düşünemiyorum 😂
İnsan zamanla alışıyor ilk zamanlar ben de çok huylaniyordum hatta böyle irkiliyordum falan.😂 Şimdi öyle bir ittiriyor ki sanki ayağını karnımdan çıkartacak biraz daha gerdirirse 😂 dışardan baksan bile o an vücudum oynuyor bildiğin oturduğum yerde titriyorum 🤣🤣 bı de çalışıyorum . Müdürümle falan konuşurken yapıyor gülesim geliyor 😂

İnsan zamanla alışıyor ilk zamanlar ben de çok huylaniyordum hatta böyle irkiliyordum falan.😂 Şimdi öyle bir ittiriyor ki sanki ayağını karnımdan çıkartacak biraz daha gerdirirse 😂 dışardan baksan bile o an vücudum oynuyor bildiğin oturduğum yerde titriyorum 🤣🤣 bı de çalışıyorum . Müdürümle falan konuşurken yapıyor gülesim geliyor 😂
Şş çocuum uslu dur deseydin 😂
Ay bi heyecanlandım
Hem de huylandım 🙈🙈

• Komik
Merhaba hanımlar. 17 haftalık hamileyim. Bu aralar yattığım zaman bebeğimi hep vajinanın üzerinde baskı yaparken hissediyordum. Bugün dikkat ettim rahimin vajinaya yakın olduğu yerde sol tarafımda şişlik vardı bi baktım sonradan sağ tarafımı şişirdi. Bu bebek hareketi mi ? İlk gebeliğim tecrübem yok bir de hep korkuyorum ya kalbi mi durdu acaba diye kendimi korkutuyorum kontrolüm 1 hafta sonra. Bu arada zayıfım böyle erken hissetmem normal mi 😊
Bahsettiğiniz durumu ben de 21.haftamda yaşadım, sabah saatlerinde uykumdan uyanacak şekilde hatta. Fakat benim göbek deliğimin hemen sol tarafı avucumun içi kadar, gözle görülür şekilde yumru gibi şiş haldeydi. Orada gaz filan olamaz herhalde:) şaşırdım bu haftada bu şekilde hissetmeme, doktoruma sordum bebektir, zayıf olduğun için bu haftalarda bu şekilde hissetmen normaldir dedi. Siz danışabildiniz mi doktorunuza, ne dedi acaba?

İlk gebeliğimde 20 ikincide ise14 te hissettim hareketleri bakalım bunu da sabırsızlıkla beklıyorum 🙏 ne zaman merhaba diyecek

X