2,5 Aylık bebeğim ishal

ZeynepAda77

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
19
0
23
Merhaba bebeğim sadece anne sutuyle besleniyor d'un geceden beri ishal 7gundur günüm geciyor test yaptım hamile degilim ama hamilelik belirtileri de var hiperlaktasyon geciriyorum kızım neden ishal oldu acaba hamilemiyim napacagimi bilemedim hamilelik anne sutunu etkiler mi sutun tadin da degisiklikte yok yediğim bir şey mi etki etti acaba sutume

Merhaba bebeğim sadece anne sutuyle besleniyor d'un geceden beri ishal 7gundur günüm geciyor test yaptım hamile degilim ama hamilelik belirtileri de var hiperlaktasyon geciriyorum kızım neden ishal oldu acaba hamilemiyim napacagimi bilemedim hamilelik anne sutunu etkiler mi sutun tadin da degisiklikte yok yediğim bir şey mi etki etti acaba sutume
Bebeğiniz günde kaç sefer kaka yapıyor? Alerji olabilir. Doktorunuzla görüştünüz mü? Ayrıca adetinizin düzensiz olması normal. Ben 18 ay olmadım:)

Beş aydır regl olmuyorum. Günde 9-10 kereden fazla yaparsa ishal kabul ediliyor. Sadece anne sütü alıyorsa kakasının cıvık sulu olması çok normal .

Kakasi normaldir günde 2 veya 3 kere yapiyordu 2 gündür ishal çok sulu bide zorlanıyor korkmaya başladım bide sürekli burnu tıkanıyor ve yoğurt gibi kusuyor ensesinde de kizariklik döküntü çıktı alerji olabilir mi

Hasta gibi bebeginiz doktor gormeli bence
ishal devam ederse gosterecegim bir de regl görmedim dediniz règle yakın sizde de hamilelik belirtileri oluyor muydu ben 40 imdan sonra bir kere oldum hiç olmadım sütüm çok fazla hormonlardan olabilir mi acaba hamilelikten çok korkuyorum şükür teslim negatif çıktı

X