2.5 yıllık sevgilim terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi de sen buraya sormuşsun niye böyle oldu diye :KK70: niye istemediğin cevaplar geldi diye bu kadar problem çıkarıyorsun. Adam açık açık eskisi gibi hissetmiyorum soğudum demiş daha ne demesi gerekiyor nedenini anlamamız için.
Ayrıca konuya ---- bunları koymuşsunuz sildiğinizi sanmışsınız da alıntılardan okuyan okur :)
Biraz sakinleş dinginleş bence uzak ilişki belli ki ikinizi de germiş. Kes dedin ama ben kötü bişey demedim kimse demedi.

Biri burnunu sokmaması gereken şeyler derse cevabı alır kimseye sizde neden bitmiş diye soran olmadı bittiğinin ben de farkındayım

Biri burnunu sokmaması gereken şeyler derse cevabı alır kimseye sizde neden bitmiş diye soran olmadı bittiğinin ben de farkındayım
E tamam başkası yoktur. Sizden soğumuştur. Hayal kırıklığı yaşamıştır. Size karşı hissettiklerini aşk sanmıştır ama geçici bir heves olduğunu anlamıştır. Evlenecek kadar aile kuracak kadar bağlanamamıştır. Aklı başına gelmiştir. Zevkleri değişmiştir. Artık sarışınlardan hoşlanmıyordur veya esmerlerden. Yani bu uzar gider hangisini beğenirseniz

E tamam başkası yoktur. Sizden soğumuştur. Hayal kırıklığı yaşamıştır. Size karşı hissettiklerini aşk sanmıştır ama geçici bir heves olduğunu anlamıştır. Evlenecek kadar aile kuracak kadar bağlanamamıştır. Aklı başına gelmiştir. Zevkleri değişmiştir. Artık sarışınlardan hoşlanmıyordur veya esmerlerden. Yani bu uzar gider hangisini beğenirseniz
İnsanlar şundan dışayı yorum yaptı ortada tartışma vs yok. Evlilik planı yapılmış, geçen hafta tatil planlanmış bunların üstüne bir anda terk etme olunca direkt başka biri geliyor. Yoksa bunlar olmasa hepimize uzaklık, duygusu değişmiştir derdik.

İnsanlar şundan dışayı yorum yaptı ortada tartışma vs yok. Evlilik planı yapılmış, geçen hafta tatil planlanmış bunların üstüne bir anda terk etme olunca direkt başka biri geliyor. Yoksa bunlar olmasa hepimize uzaklık, duygusu değişmiştir derdik.
Zaten konu sahibi bir şeyleri seziyormuş son zamanlar bir şeylerin ters gittiğini hissetmiştir kadınlar hisseder çoğu zaman korktuğu içinde anlamamazlığa verip uzatmaları oynamıştır her şey normalmiş gibi tatil planları vs. Adam da çat diye ayrılık muhabbeti yapamadığı için de he he diye desteklemiştir plan programı

Olay kimse değil ikimiz de o şekilde aileler tarafından yetiştirilen kişiler değiliz olsa bile birbirimize dürüst olacağımıza söylemiştik ki ayrılmamıza rağmen 5 gündür konuşuyoruz kırgınlıklarımızı. 2 tane işte çalışıyo ayrıca karı kızla gezecek vakti de yoktu benden sonra olursa olur ona bişi diyemem ama ilişkimizde olmucağındam eminim

Bence bu kadar emin olmayın. Arkadaşımın 7 yılık sevgilisi bir anda terk edip başkası ile evlendi. Onunda sevgilisi hep dibindeydi ve arkadaşımla da çok ilgilenen birisiydi. Ama baskası varmış hayatında.

Olay kimse değil ikimiz de o şekilde aileler tarafından yetiştirilen kişiler değiliz olsa bile birbirimize dürüst olacağımıza söylemiştik ki ayrılmamıza rağmen 5 gündür konuşuyoruz kırgınlıklarımızı. 2 tane işte çalışıyo ayrıca karı kızla gezecek vakti de yoktu benden sonra olursa olur ona bişi diyemem ama ilişkimizde olmucağındam eminim

Minnoş kalbiniz daha çok kırılır :KK43:

Buna çok yakını arkadaşım yaşadı. Eşi asosyal ve pandemide evden çalışıyordu, depresyon ayağına ayrılmak istediğini söyledi dedim kesin biri var anlattıklarından çok barizdi. Arkadaşım o öyle biri değil beceremez bile dedi ve sonuç eski sevgilisi ile aldatmış. Bizimkinde diğer kadından da ayrıldı

Zaten en yapmaz dediklerimizden çıkıyor. Bir de gerçekten sonsuz güven duymaya gerek yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X