2.5 yıllık sevgilim terk etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim arkadaşımın eşi bir gün dedi ki ben iyi değilim yalnız kalmak istiyorum. Kız anlamadı bir türlü. Durumu farkettim konuştuk dedim başkası olmasın. Güldü hayatta yapmaz en son yapacak kişi benim eşim dedi ki dediği doğru çünkü adam asosyaldi. Neyse aradan biraz zaman geçince adam yazlığa gitmiş kafa dinlemeye orada ergenlikteki sevgilisi ile beraber kalmaya başlamış. Kız bunu öğrenince boşanma davası açtı. Boşandılar adam diğer kadın ile evlendi.

Yani demem o ki kimseye bu kadar güvenmeyin inanamayın hele ki erkeklere
Buna çok yakını arkadaşım yaşadı. Eşi asosyal ve pandemide evden çalışıyordu, depresyon ayağına ayrılmak istediğini söyledi dedim kesin biri var anlattıklarından çok barizdi. Arkadaşım o öyle biri değil beceremez bile dedi ve sonuç eski sevgilisi ile aldatmış. Bizimkinde diğer kadından da ayrıldı

Yaşamadığınız şeyler hakkında siz nasıl emin olabiliyosunuz peki

Yaşım senden büyüktür bir de senin tek ciddi ilişkin olduysa benim daha önce bir sürü flörtüm oldu senden tecrübeliyim.
Asıl merak ettiğim adamın kalbini aklını okuyabiliyor musun sen nasıl eminsin bu kadar?

Canım eskiye dönecek bi eskisi yok ünimiz full beraber geçti öncesinde arkadaşıydım zaten kimlerle ne yaptığını kimlerle konuştuğunu biliyorum
Buna çok yakını arkadaşım yaşadı. Eşi asosyal ve pandemide evden çalışıyordu, depresyon ayağına ayrılmak istediğini söyledi dedim kesin biri var anlattıklarından çok barizdi. Arkadaşım o öyle biri değil beceremez bile dedi ve sonuç eski sevgilisi ile aldatmış. Bizimkinde diğer kadından da ayrıldığni

Canım eskiye dönecek bi eskisi yok ünimiz full beraber geçti öncesinde arkadaşıydım zaten kimlerle ne yaptığını kimlerle konuştuğunu biliyorum
Yok şunu demek istedim öyle çok güvenme eski olmaz yenisi olur, ortada bir sorun yoksa içimde boşluk ayağı yapıyorsa başkası olma ihtimali aşırı yüksek. Ya da ortada bir sürü sorun var sen farkında değilsin

Yaşım senden büyüktür bir de senin tek ciddi ilişkin olduysa benim daha önce bir sürü flörtüm oldu senden tecrübeliyim.
Asıl merak ettiğim adamın kalbini aklını okuyabiliyor musun sen nasıl eminsin bu kadar?
Benim de ilk sevgilim değil sadece evlilik düşündüğüm anlamında ciddi ilişkim dedim tabi ki bok gibi insanlarla da tanıştım birlikte oldum çocuk yaşta değilim duygularıma yenik düşeyim demek istediğim kimin ne olduğunu her zaman gördüm sadece nasıl atlatmam gerektiğini merak etmiştim fakat siz sadece başka biri var diyip diyip üzme dersindesiniz olsa nolur olmasa nolur bu saatten sonra ben zaten iki olasılıkta da geri dönmücem

Benim de ilk sevgilim değil sadece evlilik düşündüğüm anlamında ciddi ilişkim dedim tabi ki bok gibi insanlarla da tanıştım birlikte oldum çocuk yaşta değilim duygularıma yenik düşeyim demek istediğim kimin ne olduğunu her zaman gördüm sadece nasıl atlatmam gerektiğini merak etmiştim fakat siz sadece başka biri var diyip diyip üzme dersindesiniz olsa nolur olmasa nolur bu saatten sonra ben zaten iki olasılıkta da geri dönmücem

Valla kimseye bir şey demeyin önce siz başlattınız

Herkes düşüncesini yazarken hayır sevgilim yapmaz biz öyle ailelerde yetişen kişiler değiliz size öylesi denk gelmiş gibi gibi laflar edip nasıl cevaplar bekliyorsunuz

Ayrıca kimse size ohh iyi ki aldatmış üzül demedi herkes insanlara güvenme dedi ki bu gayet güzel haklı bir uyarı. Sevgilinize olan hıncınızı buradan çıkarmaya çalışmayın gidin ona söyleyin

Yok ablacım yok şu cevabı yazcaksanız hiç yazmayın teşekkürler sizlere sebebini sormadım ayrılık nasıl atlatılır diye sordum
canım benım at gözlüğüyle bakıyorsun. cok üzerler. evet baskası var. ılgısını dagıtan aklını karıstıran bırısı var. burdakı herkes bılıpte konusuyor. zamanı yok o bu bahane zamanı sana yok. sevgısının bıttıgını kabul etmezsen atlatamazsın. daha cok yalvarıp ağlarsın.

Kesin hayatına biri girdi dur bı kavga etsinler sana geri döner.tabi baristiklari an yine eskisine döner.bi aydır sinyallerini aliyodum dediginiz kızla yeni tanışmıştık sevgili olmadan hemen sizi birakmak istememiştir.muhtemelen artık kesin sevgili oldular oda sizden vazgeçti.inanmak zor ama gerçek bu

Valla kimseye bir şey demeyin önce siz başlattınız

Herkes düşüncesini yazarken hayır sevgilim yapmaz biz öyle ailelerde yetişen kişiler değiliz size öylesi denk gelmiş gibi gibi laflar edip nasıl cevaplar bekliyorsunuz

Ayrıca kimse size ohh iyi ki aldatmış üzül demedi herkes insanlara güvenme dedi ki bu gayet güzel haklı bir uyarı. Sevgilinize olan hıncınızı buradan çıkarmaya çalışmayın gidin ona söyleyin
Ona söylüyorum zaten hala konuşuyoruz ikimiz de, olay kimse size neden bitti sizde diye sormamış gereksiz negatif yorum istemedim zaten kendimi kötü hissesiyordum sadece nasıl atlatılması gerekir diye uzun ilişkisi olan kişilerden destek istemiştim

Sevgili iken çok önemli değil ama evlilikte girmek gerekiyo, arkadaşım çok pişman olmuştu bizi dinlemediğine.

Şu anda çok yeni herkesin unutma tarzı farklı ben size spor tarzında bir hobi öneririm işte tenis, yelken, koşun grubu gibi hem ekip iyi gelir hem de hormonlardan dolayı mutluluk düzeyiniz artar, yorgunluk arttığı için geceleri düşünmeden uyursunuz ve de sevgi, cinsellik gibi ihtiyaçlar daha az etkiler

Yok ablacım yok şu cevabı yazcaksanız hiç yazmayın teşekkürler sizlere sebebini sormadım ayrılık nasıl atlatılır diye sordum

İlişkiniz ilk başladığında yan yanaymışsınız, sonra uzak mesafe ilişkisine dönüşmüş. Uzak mesafe ilişkileri zaten zordur, yakında daha kolay bir seçenek bulursa her erkek değişir. Üstelik evlilik hayali kurarken ne oldu da yani heyecanımı kaybettim diyor. Başka biri yoksa bile seni bu şekilde heyecan bitti diye yarı yolda bırakacak biriyle zaten bi ömür yaşayamazmışsın ki. Ayrılık acısı bunları düşünerek atlatılır. Ne dememi bekliyorsun yani hobi edin kitap oku yürüyüşe çık o zaman. Ayrılık acısını ancak soğuyacak şeyleri düşünerek atlatırsın güzel anıları düşünürsen işin zor.

İnsanlar 40 senelik eşlerinden emin olamıyor başına neler neler geliyor. Sizdeki bu sonsuz inanç korkutucu hele 1.5 senelik ilişki için
1.5 değil 2.5 öncesi de arkadaşlığımız vardı ayrıca tabi ki kimseye sonsuz güvenmiyorum şunu anlamadınız. Sizlerin güvensizliğiyle de kimseyle ilişki yaşamamamız ve evlenmememiz gerekiyo o zaman

1.5 değil 2.5 öncesi de arkadaşlığımız vardı ayrıca tabi ki kimseye sonsuz güvenmiyorum şunu anlamadınız. Sizlerin güvensizliğiyle de kimseyle ilişki yaşamamamız ve evlenmememiz gerekiyo o zaman

Ah ah bu saflıkla gerçekten 🥲 Güven dediğin şey hiçbi zaman %100 olmamalı sevgiliyi eşi geçtim arkadaşa dosta bile. Her zaman küçük bi aralık bırakırsın eşin için ama bunu karşıya yansıtmazsın aklının bi köşesinde tutarsın.

Ne demek istediğimizi bi 10 yıl sonra anlardın, bak öneride bulundum ama o mesajı umursamadın. Şu anda adamı savunuyorsun. Diyelim ki başka biri yok neden vazgeçti rahat mı battı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X