2.gebelikte kan pihtilasmasi yasanir mi

Teşekkürler canım. Şuan 6. Haftadayım. Kritik haftalara yaklaşıorum yani 🙈 Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin. Biz elimizden geleni yaptık, gerisi ona kalmış ve ben olmuş biliyorum artık 🙏

Hayırlı uğurlu olur İnşallah.. zaten işimizi Allaha bırakmak en güzeli.. Takdir O nundur..Bende Rabbime güveniyorum. İnşallah en kısa zamanda banada tekrar nasip eder hayırlısıyla.. Daha adet olmadım. adetten sonra korunmayacağım kısmetse. Stresli dönemlerden geçiyorsun içini ferah tut bol bol dua edelim birbirlerimize inş.

İnşallah her duamda tüm bebek isteyenlere dua ediyorum. Allah hiçbirimizi bu duygudan mahrum bırakmasın 🙏 şuan yatak döşek yatıorum, mide bulantısı baş ağrısı baş dönmesi elim kolum hiçbir yerim tutmuo. Ama ondan gelecek her şeye razıyım, gerekirse 9 ay çekmeye hazırım. Allah tez zamanda hepinize bu mutlu anı yaşatsın inşallah 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[İnşallah her duamda tüm bebek isteyenlere dua ediyorum. Allah hiçbirimizi bu duygudan mahrum bırakmasın 🙏 şuan yatak döşek yatıorum, mide bulantısı baş ağrısı baş dönmesi elim kolum hiçbir yerim tutmuo. Ama ondan gelecek her şeye razıyım, gerekirse 9 ay çekmeye hazırım. Allah tez zamanda hepinize bu mutlu anı yaşatsın inşallah 🙏

Amin amin inşallah...Sonucu güzel olsun da bu yaşadıklarının hiçbirini hatırlamazsın bile..

Arkadaşlar ben 2 kez ard arda kürtaj oldum. 7 ve 8 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu. Çıldırmışçasına bir sürü test yaptırdım ve hiçbir sonuç alamadım. Eşime ve bana yapılan genetik testler, kromozom uyuşmazlığı, trombofili paneli (yani kan pıhtılaşması).. Hepsi negatif çıktı. Yani benim 2 meleğimin ölüm sebebi belirlenemedi. Bu konuda uzman profesörlere gittim ve tek söyledikleri bu testleri boşuna yaptırmışsın, bunlar para tuzağı oldu. İlk 3 aydaki düşüklerde, kalp durmalarında tıp sebebini bulamıyormuş. Şuan 3. Kez hamileyim, hamile kalmadan önce günde 1 adet bebe asprinine başlamıştım zaten. Şuanda da günde 1 adet asprin kullanıyorum, ilaveten hergün kan sulandırıcı iğne ve haftada 1 düşük ihtimaline karşılık iğne oluyorum. Yine manyak gibi doktor geziyordum, son gittiğim prof dediki eğer bu bebek senin kısmetinse yaşayacak yoksa ne sen birşey yapabilirsin ne de bizler. O yüzden bıraktım artık. Allah büyük dua ediyorum 🙏 siz de içinizi ferah tutun tedbir amaçlı birer asprin yutun bir zararı yok nasılsa. Gerisi tevekkül ne yapalım 🙏

Cnm çok geçmiş olsun sen yinede umudunu kırma allahım inş bu sefer sağ salim kucağına almayı nasip etsin

merhaba canım.. merak ettim regl oldun mu acaba.. Ben hala olmadım da. acaba bir durum var mıdır? dr.a gitsem mi?

sonuçların çıktımı canım

yok canım ya daha çıkmadı 1 nisanda vermiştim pazartesi aradaım 2 mayısta ara dediler 1 ayı bulur geçebilirde dediler maalesef.. Ya sonuçlardan çok adetımi de düşünüyorum dahada olmadım. Normal mi acaba sen ne kadar sürede oluyordun düşüklerinden sonra

yok canım ya daha çıkmadı 1 nisanda vermiştim pazartesi aradaım 2 mayısta ara dediler 1 ayı bulur geçebilirde dediler maalesef.. Ya sonuçlardan çok adetımi de düşünüyorum dahada olmadım. Normal mi acaba sen ne kadar sürede oluyordun düşüklerinden sonra

benim 2 3 gün kadar geçiyodu eğer gebelik şüpen varsa aile hekimine gidip gebelik testi yaptır ama düşükten sonra ilk adet olduğu için de düzensizlik olabilir

Ya bilemedim ki suphem yok aslinda ama kismet tabi kactiysa bilemem. Geç olanda oluyormuş tabi merak ediyor insan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de bu ayki regl mi 6 gün geç oldum 2. regl kürtajdan sonra hiç geçmezdi korktum test yaptım negatif tabi rahatladım

Hayirlisi bir hafta daha bekliyeyim olmazsa haftaya direk doktora giderim

Senin sonuçlarda cikmamistir herhalde

Hayirlisi bir hafta daha bekliyeyim olmazsa haftaya direk doktora giderim

Slm..biliyorsun bende senden bir gün önce kürtaj olmuştum bende hala regl olmadım ama bu ay düzensiz olabilirmiş takma kafana hatta doktor bana iki ayı bile bulabilir ama iki ayı geçerse kontrole bekliyorum demişti

Slm..biliyorsun bende senden bir gün önce kürtaj olmuştum bende hala regl olmadım ama bu ay düzensiz olabilirmiş takma kafana hatta doktor bana iki ayı bile bulabilir ama iki ayı geçerse kontrole bekliyorum demişti

saol canım bende senin olup olmadığını merak ediyordum.biraz daha rahatladım.. bekleyelim bakalım.. zaten acelemiz yok sonuçlarda ancak çıkar zaten.

saol canım bende senin olup olmadığını merak ediyordum.biraz daha rahatladım.. bekleyelim bakalım.. zaten acelemiz yok sonuçlarda ancak çıkar zaten.

Ben özelde yaptırdığım protein c ve S sonuçlarını aldım onlarda bir problem yok ama diğerlerini bekliyorum devlette olduğu için biraz geç çıkacak bakalım

Kürtajdan sonraki 45 gün içerisinde regl olman lazım canım. Daha fazla geçerse doktorlar adet söktürücü ilaç veriyormuş, ama o da tamamen dış müdahale dengesini bozuyormuş insanın. Ben ilkinde tam 30 gün sonra, ikincisinde ise 40 gün sonra regl olmuştum.

Kürtajdan sonraki 45 gün içerisinde regl olman lazım canım. Daha fazla geçerse doktorlar adet söktürücü ilaç veriyormuş, ama o da tamamen dış müdahale dengesini bozuyormuş insanın. Ben ilkinde tam 30 gün sonra, ikincisinde ise 40 gün sonra regl olmuştum.

35 gün oldu haftaya kadar bekliyeyim bakalim. Bende istemiyorum ilaç kullanmak. İnsan bilemiyor ki türlü türlü şeyler duyuyoruz. Tabi haliyle insanin aklina kötü bir şey olur mu diye geliyor. Hayirlisi ne diyelim..

35 gün oldu haftaya kadar bekliyeyim bakalim. Bende istemiyorum ilaç kullanmak. İnsan bilemiyor ki türlü türlü şeyler duyuyoruz. Tabi haliyle insanin aklina kötü bir şey olur mu diye geliyor. Hayirlisi ne diyelim..

Başka bir sıkıntın yoksa merak etme canım. Bekle biraz daha. Doğal yoldan regl olman en sağlıklısı. İstersen bittikten sonra bi kontrole git. Rahmin tertemiz olmuş mu? İçin rahat eder hem

Başka bir sıkıntın yoksa merak etme canım. Bekle biraz daha. Doğal yoldan regl olman en sağlıklısı. İstersen bittikten sonra bi kontrole git. Rahmin tertemiz olmuş mu? İçin rahat eder hem

öyle yapayım kısmetse.. saolasın

X