2. Geleneksel Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi

Başta katilim giz olmam üzere, herkese çok ama çooook teşekkür ederim :KK200:
Paketleriniz için, özeniniz için, önem ve kıymet verdiğiniz için.. Ne mutlu sorunsuz bir çekiliş geçirdik:KK49: İnsanın birbirini tanıması duygularına dokunabilmesi ne güzel:KK68:

2018 için yine yeniden, Sherlock Holmes olarak karşınızda olacağım :KK200:

Hepinizi seviyorum :oops:

Ben de başta katilim olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum. Bana çok tatlı bir de kurban kazandırdınız bu sene, çok keyif aldım. Hediyelerime sevindiğim kadar kurbanıma da alırken o kadar keyif aldım ki, sizlerin hediyelerini de o mutlulukla benümsedim, aynı duyguları paylaştım.

Çok güzel bir yıl olur umarım hepimiz için.

Asmu'm seneye katilimi tekrardan kulağıma fısılda olur mu ? :KK28:

Naif bilgelerimiz gelene kadar ben de bir not suseyim suraya. Cok ama cok keyifli gecti bu sene cekilisimiz. Kurbanimi da katilimi de bir digerinizden ayiramiyor ve o kadar da cok seviyorum.
Iyi ki tanimisim sizleri. 2017 yi harika gecirip 2018 i heyecanla karsilamak yine vazifemiz olsun.

Anaaaaa veda zamanı gelmiş yine :bicak:
Ne mutlu bize ki hepimiz aynı oranda memnun olarak tamamladık bu çekilişi, şükür yüzlerimiz gülüyor :dua: kitap günümüzde de aynı mutluluğu sene boyunca devam ettirmemiz ve seneye yılbaşı çekilişinde seri katilim ve kurbancıklarımla tekrar görüşmek dileklerimde, yeni bir sayfada görüşmek üzere :KK3::KK3:

veda zamanı mı, ama ben ağlarım :cry:
neyse hep beraberiz sonuçta :KK37:
hediyelerini alan kızlar güle güle kullanın hepsini, çok güzel her biri, katillerin de keselerine bereket
ben de canım katilim xyzt-5544 xyzt-5544 ve hediyelerimi beğenen kurbanım kalinkaselin kalinkaselin başta olmak üzere hepinize çoook teşekkür ederim :KK68:
iyi ki varsınız kızlar, sizi seviyorum :KK200:

X