2 hafta geriden gelen geç döllenme hakkında

Merhaba bende beklemedeyim.soldaki bugün sağdaki dün sabah. Sizce koyulaşma var mı? Ben testi yanlış yapıyormuşum. Gece 12 de uyuyup sabah 4-5 gibi tuvalet e kalmışken yaptım ama 8 saat geçmesi gerekiyormuş
Renk koyuluğu olarak değerlendiremedim ama hamilesiniz.Bence kafa rahat bir şekilde bebeklerimizi bekleyelim.

Merhaba arkadaşlar. En son 24 martta regl oldum.testlerim negatif çıktı en son 5 mayısta kan testim ve idrar testim pozitif çıktı.Geç döllenme olduğunu söylediler.yani 6 haftalık olması gerekirken henüz 4 haftalık sadece kese göründü.Başına böyle bir şey gelen var mı ? Sağlıksız bir gebelik olma ihtimali olabilir mi bilgilerinizi ve deneyimlerinizi öğrenmek istedim
Şuan 12 haftalık hamileyim 8 haftalık diye hesaplayıp gittiğimde 6 haftalık çıkmıştı. Geç yumurtlama dolayısıyla da geç döllenme olmuş. Ama sağlıklı bir gebelikse ilerleyen zamanda haftasını yakalıyor korkulacak bir durum değil. 6 haftalıkken karından kese gördük ama vajinal bakılınca bebeği görmüştük. 8.haftaya kadar normal ama telaş etmeyin.

Çok teşekkürler 🥰
Şuan 12 haftalık hamileyim 8 haftalık diye hesaplayıp gittiğimde 6 haftalık çıkmıştı. Geç yumurtlama dolayısıyla da geç döllenme olmuş. Ama sağlıklı bir gebelikse ilerleyen zamanda haftasını yakalıyor korkulacak bir durum değil. 6 haftalıkken karından kese gördük ama vajinal bakılınca bebeği görmüştük. 8.haftaya kadar normal ama telaş etmeyin

Çok teşekkürler
Şuan 12 haftalık hamileyim 8 haftalık diye hesaplayıp gittiğimde 6 haftalık çıkmıştı. Geç yumurtlama dolayısıyla da geç döllenme olmuş. Ama sağlıklı bir gebelikse ilerleyen zamanda haftasını yakalıyor korkulacak bir durum değil. 6 haftalıkken karından kese gördük ama vajinal bakılınca bebeği görmüştük. 8.haftaya kadar normal ama telaş etmeyin

Merhaba, benimde reglim başlangıç en son 1 Nisan'da oldu.4 Mayıs'ta regli olmam gerekiyordu olmadım. Adetin 3. Gün gecikmesinde test verdim negatif çıktı. Gecikmenin 7. Günündeyim. Henüz kan vermedim. Bu şekilde ilerliyorum. Doktora gitsem kese görünür mü yani? Ve kese görüldükten kaç hafta sonra bebek görünür?
Merhaba kan vrrdinizmj kac gun gecikmeďe ogrendinix

Merhaba arkadaşlar. En son 24 martta regl oldum.testlerim negatif çıktı en son 5 mayısta kan testim ve idrar testim pozitif çıktı.Geç döllenme olduğunu söylediler.yani 6 haftalık olması gerekirken henüz 4 haftalık sadece kese göründü.Başına böyle bir şey gelen var mı ? Sağlıksız bir gebelik olma ihtimali olabilir mi bilgilerinizi ve deneyimlerinizi öğrenmek istedim
merhaba hcg kaç ile öğrendiniz acaba

kızlar benim reglim 5 gün gecikti gecikme olmadan 1 hafta önce ağrım vardı olacam diyordum ama dediğim gibi 5 gün gecikti ve 3-4 gündür ağrım sızım yoktu olacak gibi hissetmiyordum şimdi tekrar regl olacakmışım gibi ağrı giriyor yaşayan oldu mu?

Merhaba regl döngüsü 28 gün demişsiniz bende şuan öyle bir şey yaşıyorum 7 gün gecikmem oldu 2 gün önce test yaptım negatif çıktı kanda aynı şekilde regl belirtim yok sadece göğsüm şiş arada bir karnıma sancı giriyor ama uzun süreli değil geçiyor hemen. Sizin nasıl belirtiniz oldu kaçıncı gün öğrendiniz önceleri test yapmış mıydınız?

Merhaba regl döngüsü 28 gün demişsiniz bende şuan öyle bir şey yaşıyorum 7 gün gecikmem oldu 2 gün önce test yaptım negatif çıktı kanda aynı şekilde regl belirtim yok sadece göğsüm şiş arada bir karnıma sancı giriyor ama uzun süreli değil geçiyor hemen. Sizin nasıl belirtiniz oldu kaçıncı gün öğrendiniz önceleri test yapmış mıydınız?
İdrar testi yapmıştım negatif çıktı iki kez.Göğüs hassasiyeti dışında başka belirtim olmadı.Geç döllenme olduğunu öğrendim adetim 15 gün geçtiğinde pozitif çıktı

X