2 kere kimyasal gebelik geçirdim hamileyim ve bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum.

Kizlar merhaba bende hamile oldugumu bugun gebelik testiyle ogrendim ama 11 temmuzda kimyasal dusuk yaptim doktor progestan vermisti duauk oncesinde kan tahlili yarin yaptircam bat 14 eylul ve sonra sehirdisina gidicez 9gun boyunca kan tahlili yaptiramayabilirim sizce progestan baslamalimiyim :110:

Kizlar merhaba bende hamile oldugumu bugun gebelik testiyle ogrendim ama 11 temmuzda kimyasal dusuk yaptim doktor progestan vermisti duauk oncesinde kan tahlili yarin yaptircam bat 14 eylul ve sonra sehirdisina gidicez 9gun boyunca kan tahlili yaptiramayabilirim sizce progestan baslamalimiyim :110:
Canm once bi kan tahlil sonuca bak ona gore danis doktora basla derse baslarsin kafana gore kullanma bnce ne olr ne olmz

Canım bende 14 Ağustosta kimyasal gebelik yaşadim şimdi hamileyim kesemizi gördük haftaya da kalp atışlarını dinleyeceğim korunma sakin hemen hamile kalabilirsin Rabbim in izniyle inşallah

Kızlar Merhaba. Rabbim bebeklerinizi sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. 2.5 yıldır tedavi görüyorum bebek için olmamıştı. Eylül ayında kendiliğindem hamile kalmışım ama tabi umudum hiç olmadığı hiçbir şeye dikkat etmemiştim. Kısmet olmadı düştü kimyasal dedi doktor. 1 ay Korun dedi doğum kontrol hapı verdi adetin düzene girsin dedi. Ama şimdi sizin yazdıklarınızı görünce pişman oldum korunmasa mıydım keşke nasıl üzüldüm şuan. Hata mı yapmışım ki acaba :KK43:

Arkadaşlar 3 ay içinde iki kere kimyasal gebelik geçirdim bebeğimi 22 gün önce kaybettim 10 gün sonra hamile kalmışım ve bebeğimi kaybetmektençok korkuyorum aynı acıları yaşamak istemiyorum. Kimyasal gebelik sonrasi hamile kalan var mı benim için önümüzde ki 10 gün çok önemli birbirimize dua edelim Rabbim ümmeti Muhammed 'e hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Canim dualarım seninle inş seninde benimde ve bizim gibi tüm hamilelere allah evlatlarimizi sağlıcakla kucağımiza almayi nasip etsin korkma inş herşey olumlu olur da inş Bebeğinizin gelişimi Ile ilgili konuşuruz :KK5:

Bak korkuların çok normal ama allaha dua et cnm onu senden de çok rabbim korur gözetir eğer yiyecek ekmeği varsa sen istemesende doğar o melek yani allaha tam tevekkül et ona emanet et bebeğini ve dua et unutma kaderi değiştiren tek şey duadır rabbim hakkından hayırlısı ne ise onu versin insallah ve evladını sağlıklı sıhhatli kucağına almayi nasip etsin insallah hayırlı ve ahlakli bir evlat eylesin vatana millete size sen içini rahat tut rabbim koruyor onu

X