2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

Canım benim de 2 senedir normal olan tsh bebek düşünmeye başlayınca bi anda tavan yaptı. İlk başta çok moralim bozulmuştu ama vardır bunda da bi hayır dedim. O yüzden sıkma canını. Hayırlısıyla gelecek bebişlerimiz inşallah :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok canım hiçte aldanma 5 gün erken daha yeni yerleştiyse nasıl çıkıcak yerleşince beta yükselmeye başlıyormuş oda 25 üstüne çıkınca erken gebelik testinde silik çizgi oluyor bekle daha üzme o tatlı canınıda boşuna..

Ben bugün ki doktor randevuma gittim ama güzel haberlerle dönemedim. Benim yumurtalar hiç büyümemiş o nedenle çatlatma iğnesi de vermedi doktor. Anlayacağınız benim bu ay müjdeli bir haber verme olasılığım yok gibi...
Keyfim kaçtı biraz ama ne yapalım hayırlısı böyle demek ki...
Ben kaçtım hepinize iyi akşamlar...
hayırlısı arkadaşım bende geçen ay klomen ve çatlatma yaptırdım 3 de kocaman yumurtam vardı ne oldu ? koca bi 0 boşver olucaksa zaten öyle bile olur hiç belli olmaz her şeyde vardır bi hayır...

Son düzenleme:
Ben bugün ki doktor randevuma gittim ama güzel haberlerle dönemedim. Benim yumurtalar hiç büyümemiş o nedenle çatlatma iğnesi de vermedi doktor. Anlayacağınız benim bu ay müjdeli bir haber verme olasılığım yok gibi...
Keyfim kaçtı biraz ama ne yapalım hayırlısı böyle demek ki...
Ben kaçtım hepinize iyi akşamlar...

Canım sağlık olsun önümüzdeki ay inş güzel bi şekilde gelişir

Hedef 48 :KK70:

Kızlar test yaptım negatif
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406273728.599164.jpg

Hedef 48 :KK70:

merhaba arkadaşlar

hayırlı cumalar bayram öncesi son işgününde olmak çok güzel
ben bayram sonrası 2 günüde izin aldım tatile gidiyorum bilginize

merhaba arkadaşlar

hayırlı cumalar bayram öncesi son işgününde olmak çok güzel
ben bayram sonrası 2 günüde izin aldım tatile gidiyorum bilginize

Hayirli cumalar Fulyacim.
Nereye gidiyorsun tatilee :)
Bayramı bi atlatalim donusumuz hamis haberleriyle muhtesemmm olacak eminim :KK66:

Hayirli cumalar Fulyacim.
Nereye gidiyorsun tatilee :)
Bayramı bi atlatalim donusumuz hamis haberleriyle muhtesemmm olacak eminim :KK66:

Burhaniye'ye canım, yer ayırttık bayramdan sonraki iki günüde izin aldım
inşallah arkadaşım inşallah güzel haberler ile mutlu olalım

2014 mayıs haziran.... hamile kalmak isteyenler topiğinde bugünde bir hamiş çıktı :nazar: darısı bizlere olsun

sen hele tam anlamı ile korunmayı bırak hemencik gelecek inşallah kuzun arkadaşım
sağlık olsun ağustosa ümidlerimiz

Zaten ben korunmayı bırakınca o ay hamile kalıyorum ikisindede öyle oldu. Ya önümüzde ki günlerde şehirdışına felan çıkmamız lazım 1-2 ay o yüzden korunmaya devam beslenmeye dikkat edelim diyorum. Çünkü ilk aylar mide bulantıları felan berbat geçiyo benim. Hayırlısı olsun inş :)

Tevekkül eden insan huzurlu insandır.

Zaten ben korunmayı bırakınca o ay hamile kalıyorum ikisindede öyle oldu. Ya önümüzde ki günlerde şehirdışına felan çıkmamız lazım 1-2 ay o yüzden korunmaya devam beslenmeye dikkat edelim diyorum. Çünkü ilk aylar mide bulantıları felan berbat geçiyo benim. Hayırlısı olsun inş :)

SÜPER VALLAHİ MAŞALLAH MAŞALLAH :nazar: HAYRANIM SENİN GİBİ KADINLARA BEN OLAMADIM ÖYLE BİRİNCİDE 14 AY BEKLEDİM BUNDA 2 YILI GEÇTİ BAKALIM

SÜPER VALLAHİ MAŞALLAH MAŞALLAH :nazar: HAYRANIM SENİN GİBİ KADINLARA BEN OLAMADIM ÖYLE BİRİNCİDE 14 AY BEKLEDİM BUNDA 2 YILI GEÇTİ BAKALIM

Canım benimkide Allah'ın bi lütfu ablamın 15 yıldır çocuğu olmuyo benim tam tersi. Tabi bunda bilemem belki bende beklemek zorunda kalıcam.. En kısa zamanda olur inş seninde

X