2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

Oğlum 9 yaşında. Çok ara verdim. Oğlumda yaşadığım sıkıntılardan sonra hiç cesaret edemedim. Sonra kariyer falan d erken bu zamana geldim. Şimdi düşünmekten kafayı yemek üZereyim. Gece uykumdan uyandığımda bile bu konu kafamda. Bi tarafım kal tek çocukla zaten sıkıntılı diyor diğer tarafım git doktora izin verirse yap oğlun kardeşsiZ kalmasın diyor.
Oyyyyyy delirmek üzereyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi bayramlar kızlar bebek çalışmaları devam mııı :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi bayramlar kızlar bebek çalışmaları devam mııı :)))

Ben Aralık'ta başlayacağım. Tabi doktor tamam derse. Şimdi kendimi bu düşünceye alıştırmaya çalışıyorum. Allah bir bebek verirse Eylül Ekim gibi doğsa süper olur. Hem zor zamanlarında okula gitmem hem de Şubat'a kadar izin kullanırım diye düşünüyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canlarım merhaba neler yapıyorsunuz savha egenınannesı mıracle ecetuba nasılsınız fnd hamiiiş gdımı kızlar yenı rakadaslar hos geldınız nasılsınız benım esım bu gece doınuyor adetede 14 gun bakalım artık:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Günaydın :)

Ben de aranızdayım. İkinci bebişimi istiyorum. BAT 7 Ağustos. Ovülasyon günüm 25 temmuzdu. 24'ünü ve 26'sını değerlendirebildik :KK1: Dün dayanamadım şu erken gebelik testlerinden birini yaptım. İlişkiden 5 gün sonra sonuç veriyormuş. Kan tahlili kadar hassasmış. :KK14: Veee tabiki T bölümünde koca bir boşluk, derin bir sessizlik, bembeyaz bir umutsuzluk. :KK5: Offff

Durum tespiti: teste göre bebek yok! :KK14:
Kafamdaki soru: test güvenilir mi? ve elbette teste rağmen hamile olabilir miyim? :KK34:
Sonraki adım: BAT'ı bekle :KK14:
BAT günü: endişe ve stresle kırmızıyı bekle :18:
Yapılacaklar: Strese girme, kırmızı gelmesin diye çılgınca dua et! :KK50:
Kırmızı gelirse: Sakın stres yapma bu işi aklından çıkar (anlamı: Aynı döngüyü tekrar en baştan daha büyük bir stresle yaşa!) Ayrıca bebek var mı diye sorularını başarılı bir smaçla karşıla :KK53:
Kırmızı gelmezse: Çılgınlar gibi sevin :KK52:

İşte özetle böyle bir durumdayım :KK1:

Günaydın :)

Ben de aranızdayım. İkinci bebişimi istiyorum. BAT 7 Ağustos. Ovülasyon günüm 25 temmuzdu. 24'ünü ve 26'sını değerlendirebildik :KK1: Dün dayanamadım şu erken gebelik testlerinden birini yaptım. İlişkiden 5 gün sonra sonuç veriyormuş. Kan tahlili kadar hassasmış. :KK14: Veee tabiki T bölümünde koca bir boşluk, derin bir sessizlik, bembeyaz bir umutsuzluk. :KK5: Offff

Durum tespiti: teste göre bebek yok! :KK14:
Kafamdaki soru: test güvenilir mi? ve elbette teste rağmen hamile olabilir miyim? :KK34:
Sonraki adım: BAT'ı bekle :KK14:
BAT günü: endişe ve stresle kırmızıyı bekle :18:
Yapılacaklar: Strese girme, kırmızı gelmesin diye çılgınca dua et! :KK50:
Kırmızı gelirse: Sakın stres yapma bu işi aklından çıkar (anlamı: Aynı döngüyü tekrar en baştan daha büyük bir stresle yaşa!) Ayrıca bebek var mı diye sorularını başarılı bir smaçla karşıla :KK53:
Kırmızı gelmezse: Çılgınlar gibi sevin :KK52:

İşte özetle böyle bir durumdayım :KK1:

Hoşgeldin Cok güzel anlatmissin cnm bnm ışte her ay ki durumumuz aynı bu stresin dallı budaklisini yaşıyoruz

Bizde denemelere yeni başladık kismetse bat 16 agustos yani yeni bir. Bunalımın arefesindeyiz :-) hayırlısı olsun

HTC phone ile...

Zeyno 82, aman arkadaşım her gününü değerlendir sakın gün kaçırma. Hala yapabileceğin bir şeyler var :) Off bir ay daha beklemek çok zor. İnşallah bu ay bebişin sana sımsıkı tutunur. Benim yumurta kaçtı. Bekleme aşamasındayım. Dünkü testten sonra umutsu bir bekleyiş benimki. Allah kimseyi bekletmesin isteyen herkese nasip etsin :)

Düne kadar nette "kolay hamile kalma yolları, hamile kalmanın kolay yolları, hemen hamile kalmak için yapılacaklar, çabuk hamile kalma yöntemleri, hamile kalmak için sevişirken yapılacaklar, vs" gibi konuları hatmettim. Bugün "hamile miyim, hamile kalmış mıyımdır, hamilelik belirtileri, erken hamilelik belirtileri, testlerin güvenilirliği, vs" gibi konuları okuyorum. Anlayacağın hiiiiç stres yapmıyorum.:KK53: Olayı oluruna bıraktım. Aklıma getirmiyorum. :44: Sakinim, huzurluyum, ve büyük bir yallancıyım :KK52: Deliriyor muyum acaba? Bu gidişle jinekologtan önce psikiyatriste ihtiyacım olacak! Belki de çoktan beri ihtiyacım vardır :KK53:

Sevgiler,

İmza: anne adayı mıyım?

Zeyno 82, aman arkadaşım her gününü değerlendir sakın gün kaçırma. Hala yapabileceğin bir şeyler var :) Off bir ay daha beklemek çok zor. İnşallah bu ay bebişin sana sımsıkı tutunur. Benim yumurta kaçtı. Bekleme aşamasındayım. Dünkü testten sonra umutsu bir bekleyiş benimki. Allah kimseyi bekletmesin isteyen herkese nasip etsin :)

Düne kadar nette "kolay hamile kalma yolları, hamile kalmanın kolay yolları, hemen hamile kalmak için yapılacaklar, çabuk hamile kalma yöntemleri, hamile kalmak için sevişirken yapılacaklar, vs" gibi konuları hatmettim. Bugün "hamile miyim, hamile kalmış mıyımdır, hamilelik belirtileri, erken hamilelik belirtileri, testlerin güvenilirliği, vs" gibi konuları okuyorum. Anlayacağın hiiiiç stres yapmıyorum.:KK53: Olayı oluruna bıraktım. Aklıma getirmiyorum. :44: Sakinim, huzurluyum, ve büyük bir yallancıyım :KK52: Deliriyor muyum acaba? Bu gidişle jinekologtan önce psikiyatriste ihtiyacım olacak! Belki de çoktan beri ihtiyacım vardır :KK53:

Sevgiler,

İmza: anne adayı mıyım?

Yok yok kesinlikle normalsin o hatim işini bizde hergün yapiiyoruz, yalnız değilsin cnm. Erkekler ne güzel yaa,hic böyle dertleri yok tertemiz,hayat arkadaş hamile kalması bir bunalim hadi çift cizigi gördün bu sefer kan testi gerginliği eee bi kan verdin dr ağzını burnunu kivirarak büyük ihtimalle hamilesin diyice ona kılıçla saldırma isteği en az senden iki kez,daha kan istemeleri YUKSELME varmı krizi hadi o oldu bu seferde kese görünsün kese göründü bebek görünsün bebek göründü kalp atışı sanki bunlarda öyle bir günde değil haftalarca bekleyip gördükleriin ikili test gerilimi aaaayyyyyhhhhh uzayıp gider bugunlerimiz,sadece ömür boyu sürecek stresin giriş kapısı test cubugundaki çift çizgiyi görünce esikten atliyiveriyoruz

Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah 70-80 yaşına gelince bugünleri özleriz :-)

HTC phone ile...

Haklisin, gercekten mazisit miyiz neyiz? Bu eziyetleri cekmek icin adeta can atiyoruz. Hem aglarim hem kosa kosa giderim hesabi :))) allah hepimize hayirli zamanda saglikla versin insallah...

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu arada ayni seyleri yasadiginizi, hissettiginizi bilmek cok guzel. Ya bu cok normal ya da hepimiz deliyiz :))))

Allah hepimizin gönlüne göre versin AMIIN: )

Selam kızlar inş güzel geçmiştir Bayram. Çok karnım ağrıyo ya :KK43: bat 7. Ağustos benim zaten çalışmaları erteledik daha başlamadık. Folik asit mi gaz yapıyor ya

Tevekkül eden insan huzurlu insandır.

Bu arada ayni seyleri yasadiginizi, hissettiginizi bilmek cok guzel. Ya bu cok normal ya da hepimiz deliyiz :))))

Çok doğru yaw valla bide ben 3. Yü istiyorum delirdim mi diyorum bazen

Selam kızlar inş güzel geçmiştir Bayram. Çok karnım ağrıyo ya :KK43: bat 7. Ağustos benim zaten çalışmaları erteledik daha başlamadık. Folik asit mi gaz yapıyor ya

Selam canım. Çok şükür geçirdik bayramı. İlk defa bayramda tatil yaptık. Daha da yapmayız herhalde. Sizin de bayram güzel geçmiştir inşallah.
Folik asitin gaz yaptığını hiç duymadım ama olabilir. Geçen ay bende de çok gaz olmuştu belki de folik asittendir. Benim de bat 6 ağustos hiçbir belirti yok. Biz yumurtlama gününü kaçırdık büyük ihtimalle zaten. Hayırlısı artık

Iyi aksamlar :)
Sattan itibaren 11 gun gecti benimde.calisma yapamadık daha annemlerdeyim eşim antalyada yarın gelecek gerçi bikac gün daha kalıp döneceğiz.
Umarim herkes degerlendiriyodur bugünleri :KK66:

Selam canım. Çok şükür geçirdik bayramı. İlk defa bayramda tatil yaptık. Daha da yapmayız herhalde. Sizin de bayram güzel geçmiştir inşallah.
Folik asitin gaz yaptığını hiç duymadım ama olabilir. Geçen ay bende de çok gaz olmuştu belki de folik asittendir. Benim de bat 6 ağustos hiçbir belirti yok. Biz yumurtlama gününü kaçırdık büyük ihtimalle zaten. Hayırlısı artık

Cnm nasılsın benim koca 17 gün durdu geldi kayinvalidem rahatsız onu doktora gostercez ne zamandır konusamitoz bat ne zaman benim 13 ggünüm var adete

Iyi aksamlar :)
Sattan itibaren 11 gun gecti benimde.calisma yapamadık daha annemlerdeyim eşim antalyada yarın gelecek gerçi bikac gün daha kalıp döneceğiz.
Umarim herkes degerlendiriyodur bugünleri :KK66:

Cnm nasılsın benim eşim geldi bugün adete de 13 gün var ama kalamamm herhalde

X