2. KK nın En Şık Bayanı Yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

hangisi

• Ankete Katılan
    284
  • Anket Kapalı .
aaa ben yeni görüorum ben açkanmış sonuçlar akannehir

sumak kuzummm tebrik ederim, hakettin birinciliği kesinlikle, diğer arkadaşlarıda tebrik ediorum, sen hariç 13ü çok beğenmiştim barbie çıkmış oda yerimseniben

tesekkur ederım mag olumunekankayiz

hakettım dımı ,bekledıgıme degdı :p ,evet 13 numarayı baska kısı tahmın etmıstım ben de barbie cıktı

tebrık ederım bende dıger arkadasları opuyorumnanaktan

ben bu anketi kaçırmışım yaa

merak ettim biriniciyi şimdiCADIARZU

bende kaçırmışım sumak tebrik ederim cnm
nasıldıki acaba neden kalktıki resim :KK43:

sumakcım tebrik ederimvereliniortak
kırk yıl düşünsem sen olduğun aklıma gelmezdi valla
çünkü daha önce bugün ne giydinde falan görmedim seni ve fiziğini..

benide tanıyamamışsınız:)
doğrudur, kumral ve bronz halim yaz resmimdi o eski bir resim bayanssulusmile
tebrik eden herkeşede teşkürler kızlar :içelim:

sumak tebrik ederim canım..
elbiseli güzellik yarışmasındaki fizikle bu çok farklı geldi bana kilo mu verdin yada aldın mı acaba? o resim de biraz tombuldun sanki bayanssulusmile

kılo vermedım sadece mekık cektım o gunden berı zemuszemus

dıgerınde kendım cekmeye calıstım kendımı, zamanlı sekılde- ama yakından cektıgım ıcın ve uzerimde kı kıyafetler de bol oldugu ıcın oldugumdan kılolu cıkmıstım.

bunda -yan durdugum ıcın de olabılır -zayıf cıktım dığerıne gore ,gercek halımle foto arasında cok fark yok bayanssulusmile

dıger foto tam facıa ıdı benım ıcın ,hiç hatırlatma kaydirigubbakcemile3

barbiveken ,evet daha once hıc koymadım oralara fotomu :)
ama grıp bkaıyorum sureklı :)

sacını kumral yap tekrar cok yakısıyor ,avatarında kı gıbı opuyorumnanaktan

tesekkurler :hulya:

kılo vermedım sadece mekık cektım o gunden berı zemuszemus

dıgerınde kendım cekmeye calıstım kendımı, zamanlı sekılde- ama yakından cektıgım ıcın ve uzerimde kı kıyafetler de bol oldugu ıcın oldugumdan kılolu cıkmıstım.

bunda -yan durdugum ıcın de olabılır -zayıf cıktım dığerıne gore ,gercek halımle foto arasında cok fark yok bayanssulusmile

dıger foto tam facıa ıdı benım ıcın ,hiç hatırlatma kaydirigubbakcemile3

barbiveken ,evet daha once hıc koymadım oralara fotomu :)
ama grıp bkaıyorum sureklı :)

sacını kumral yap tekrar cok yakısıyor ,avatarında kı gıbı opuyorumnanaktan

tesekkurler :hulya:

ozaman mekik mucizesi bu ohaoldumsmile maşallah canmı fiziğin çok güzel :jeyyar:

sumakcım ne yalan söyleyeyim ben netten alıntı sandım :kedi:
kimileri de netten gördüklerini söylediler ,
çok profesyonelce çekim olmuş , fucutun 10 nömera :jeyyar:abiye zaten harika :lepi:
tebrikler kaydirigubbakcemile2

mucize bu kadar cabuk etkı gosterır mı bılemıyorum twetty bilmiyorumkismile akannehir

lady 34 ,evde cekıldıgı cok bellı oysa ,halıdan -prizden ,nette gorduk dıyenler kım bılmıyorum ama keske o zaman buraya ekleselerdı ,gorduklerı fotoyu ,ki bundan sonra gorebılırler tabı cok normal sempatiksalakcinni

tesekkur ederım ,bu sefer meslegımı de kattım olaya sanırım ohaoldumsmile

mucize bu kadar cabuk etkı gosterır mı bılemıyorum twetty bilmiyorumkismile akannehir

lady 34 ,evde cekıldıgı cok bellı oysa ,halıdan -prizden ,nette gorduk dıyenler kım bılmıyorum ama keske o zaman buraya ekleselerdı ,gorduklerı fotoyu ,ki bundan sonra gorebılırler tabı cok normal sempatiksalakcinni

kaç mekik çekiyosun kız günde ohaoldumsmile

ne bilim kutunun üstüne çıkınca :kedi:
halı priz dikkat edemedim kaydirigubbakcemile3

twetty ne demek istıyorsun açık açık soyle ıstersen ,:sinifsinif:

ben ima etmeyi sevmem canım direk söylerim ne söyleceksem bişey söylemek istemedim sen ne anladın ki kafamçokkarıştı
baya zayıf görünüyorsun burda da kaç mekik çektiğini merak ettim bende plates yapıyorum da :kahve:

süreklı mekik hakkında soru soruyorsun ,:sinifsinif:

gunde 25 mekık cekıyorum
,yarım saatt yürüyüş,
hatta forumda bulunan bır spor sayfasına da uye olup onlarla bırlıkte spor yaptım
ayrıca bır sene boyunca plates yapmıstım ,
ayrıcana dans egıtımı de zamanında aldım..

ki bunları yaparken de tombul degıldım ,

yerimseniben

bol kıyafetlerle ve yakın cekımden dolayı tombul gormuş olabılırsın ,
ama goruldugu uzere vucudumu saran bır kıyafetle gayet fit'im sengözlerimebaksanab
,ha ozel nedenlerımden dolayı zaman zaman şişkinliğim var ama o olmadıgı zaman zayıfım , :1ninca:

birde şu var tabı fotografcı olusumdan dolayı ,
modellerle claısmamdan ötürü ,duruş stilini biliyorum ,
ki bir cok yerde de fotolarım vardır hem model hem fotocu yanı , sengözlerimebaksanab
duruştan dolayı da nasıl zayıf gorundugumu ve nasıl uzun gorundugumu ve nasıl elimi nereye koyup koymayacagımı bılıyorum ,bu da etkılı

baska var mı soru :nazar:

Son düzenleme:
X