20 aylik evliyim, esim surekli telefonla oynuyor.

Evet yas olarak kucuk olarak toplumumuzda duruyorum. 17 yasinda tanistim onunla o da 22 ydi ve anlasiyorduk. 4 yil sevgililik sonrasi artik bazi seyler evlilik olgusuna itiyordu ve kendimi evlilik olgunluguna hazir hissettigim icin evlenme karari aldim. Zaten kendimde evlilik olgusunu kaldirdigimi dusunuyorum cunku maalesef kendi aile yasantimda da zorluklar vardi. Evin her isi bana aitti, kucuk kardesimi buyuttum bir tek kocam eksikti. Bu konuda evlilikte rahatim. Ki goruyorsunuz yasla alakali degil sorunumuz esim 28 yaşında ve 26 yasinda evlendi. Erkek olarak kendi fikrimce ideal bir yas. Benim
Yasimin ona gore kucuk olmasina ragmen ondan maalesef ama daha olgun ve daha dusunceliyim. Yorumunuza katilmayarak sorunumun yas ile alakali olmadigini dusunuyorum.
Erkekler geç buyur .Ayrıca ben yaşla ılgılı oldunu dusunuorum.Yeterınce tanısaydınız telefonla vok oynadıgını o zamanda bılırdınız .

Bırıne asık olmuş .Sevgılı olmadan fuckbady durumları olmus.O ara cocuk baskasıyla sex yapmış .Konu sahıbıde arabeske baglamıs.Benı optu onuda optu .Hep aklıma gelecek dıo .Ablalarım sole aldatma deılmı bu dıor.Tabıkı aldatma deıl .Sevgılı deılsınız.1.Çocuk ıstedıgıyle yatar.
saka bır yana evde telefona bakmayanmı var yaslı baslı dedeler teyzeler bakıyor..çagın getırdıgı seyler..

Bırıne asık olmuş .Sevgılı olmadan fuckbady durumları olmus.O ara cocuk baskasıyla sex yapmış .Konu sahıbıde arabeske baglamıs.Benı optu onuda optu .Hep aklıma gelecek dıo .Ablalarım sole aldatma deılmı bu dıor.Tabıkı aldatma deıl .Sevgılı deılsınız.1.Çocuk ıstedıgıyle yatar.
Ayyyyy yanlış konu soryyyy

Coin piyasası 7/24 açık olduğu için orada işlem yapanlar genelde ekrana bağımlı oluyor.
Benim sevgilim borsa istanbulda işlem yapmaya başlamıştı tabi hafta içi saat altıya kadr açık piyasa.
Buluştuğumuzda ekrana baktığı oluyordu özellikle bir hissede parası varsa ve o hisse düşüyorsa aklı bende olmuyordu.
Coinler çok hareketli özellikle düşüş halinde iken aklını size vermesi zor.
Bence coini bırakıp daha az vakit alan yatırımlara ynlendirin mesela borsada uzun vadeli hisseler almak gibi.
Benim sevgilim borsaya yönelince bende yavaş yavaş hisseler araştırdım kendime bora hesabı açtım ve yepyeni bir ortak noktamız oldu şimdi beraber analiz/yorum/yatırım yapıyoruz hem de sohbet ediyoruz uzun uzun ve bende çok eğleniyorumy

saka bır yana evde telefona bakmayanmı var yaslı baslı dedeler teyzeler bakıyor..çagın getırdıgı seyler..
Arkadaslar sorunumu ben net bir sekilde ifade ettigimi dusunuyorum. Tabi ki cagimizin getirdigi bir sey ekran bagimliligi. Ama bunun sinirinin cizilmesi gerektigini ve bu durumu karsimdaki insani anlatmama ragmen cozume ulasmamasi konusunda fikir almak icin post paylaştım. “ benimle surekli ilgilensin eline telefon asla almasin” gibi bir gayem zaten yok. İlgi manyagi degiliz sukur. Ben sadece olmasi gereken ilgi ve alakanin hic olmamasi hakkında bu durumu yasayanlardan fikir almak istedim. Lütfen yorum yazarken karsinizda ki insanın dusuncelerine saygi duyarak yorum yapin.

Arkadaslar sorunumu ben net bir sekilde ifade ettigimi dusunuyorum. Tabi ki cagimizin getirdigi bir sey ekran bagimliligi. Ama bunun sinirinin cizilmesi gerektigini ve bu durumu karsimdaki insani anlatmama ragmen cozume ulasmamasi konusunda fikir almak icin post paylaştım. “ benimle surekli ilgilensin eline telefon asla almasin” gibi bir gayem zaten yok. İlgi manyagi degiliz sukur. Ben sadece olmasi gereken ilgi ve alakanin hic olmamasi hakkında bu durumu yasayanlardan fikir almak istedim. Lütfen yorum yazarken karsinizda ki insanın dusuncelerine saygi duyarak yorum yapin.
Ben sizin ilgiye çok duskun oldugunuzu dısunuorum.Sexden sonra sarılıp konuşmak .Süreklı şakalaşmak gln.Belki şakayı sevmıyor.Mesela ben hıc hoşlanmam.Arada yapılan makbuldur.

bır sure sonra bagımlılık yapıyor..ben ıslerım bıtmeden elıme almam ve oyunlara hıc sarmadım alıskanlık olur dıye..

Mesela sexden sonra sarılıp konuşmak flnda değişik fantazi.Ben arkamı doner yatarım.Ahahahaga :):)

Yani sizin istedıgınız sızın gıbı dusunmedi,Hissetmesi
Her birey farklıdır

Mesela sexden sonra sarılıp konuşmak flnda değişik fantazi.Ben arkamı doner yatarım

Sex den sonra sarılıp yatmak bi kac cumle guzel soz duymak gibisi yok bi kadina en büyük terapi ama gelde bizim odunlara anlat bunlari

X