2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

Hep erkek bekledik dr dan geliyorum sağlıklı bi kızım olacakmışşşşş

Hep erkek bekledik dr dan geliyorum sağlıklıymış. bi kızım olacakmışşşşş

bende 13 haftalıkken doktora gittiğimde %51 erkek %49 kız dedi kafam karıştı valla ..içime kız doğuyor gibi
bir oğlum var ama bu seferki belirtiler kız gibi.. oğlumda çok rahattı gebeliğim ama bunda ilk 3 ay mahvoldum kistler mide bulantıları kusmalar aşırı halsizlik ama çevremde herkes erkek diyor halbuki kalçalar genişledi sivri bir göbekte yok..
herkes ultrason cihazı olmuş yahu:)))

O belirtiler hiç belli olmuyor. Ben ne mide bulantısı gördüm ne kalçam genişledi. Herkesde erkek dedi. Sadece hiç hareket hissetmedim henüz bi tek bu yüzden kız deniliyodu. Şaşırdım biraz ama sevindim ne de olsa ilk bebeğimiz. Ama bi sürü mavi tulum biberon almıştımmm

O belirtiler hiç belli olmuyor. Ben ne mide bulantısı gördüm ne kalçam genişledi. Herkesde erkek dedi. Sadece hiç hareket hissetmedim henüz bi tek bu yüzden kız deniliyodu. Şaşırdım biraz ama sevindim ne de olsa ilk bebeğimiz. Ama bi sürü mavi tulum biberon almıştımmm

aynen jnm katılmıyorum benimde aşırı bulantım fln olmadı kalçamda genişlemedi ilk önce göbüşüm çok az topa benziyodu herkez erkek bu dedi. ama çok turşu yedim kala da yiyorum.:kahve: çok erken gösterdi bizimki dr gittiğimizde kız olduğunu öğrendik ben kız istiyodum şeker şeker tokalar pembiş kıyafetler çok seviyodum bide ilk üçtük eşimde sewindi oda ilk defa baba olacak.annem bendede hep tatlı yemiş beni hep erkek beklemişler ama ben oldum yerimseniben o hiç belli olmuyo .ama bazı insanların içine doğuyor... :jeyyar:

aynen jnm katılmıyorum benimde aşırı bulantım fln olmadı kalçamda genişlemedi ilk önce göbüşüm çok az topa benziyodu herkez erkek bu dedi. ama çok turşu yedim hala da yiyorum.:kahve: çok erken gösterdi bizimki dr gittiğimizde kız olduğunu öğrendik ben kız istiyodum şeker şeker tokalar pembiş kıyafetler çok seviyodum bide ilk üçtük eşimde sewindi oda ilk defa baba olacak.annem bendede hep tatlı yemiş beni hep erkek beklemişler ama ben oldum yerimseniben o hiç belli olmuyo .ama bazı insanların içine doğuyor... :jeyyar:

X