2010 bebişleri 6. ay slaytı

sıbelcım bende ızleyemıyorum hemde hıc gormedım sınır oldum ugrasmaktan vala

çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık

ama biz yokuz....

saol canım.başta da yazdığım gibi çok seslendim burdan bütün kızlar şahidimdir,ama bu kaadar resim geldi.Aylardır bekliyorduk sonunda bitirmek zorunda kaldım bu kadarıyla.
Dediğim gibi herkes izlesin en son düzenlemeler eklemeler yapabiliriz nasipse.siz bana şimdiden yollayın resimlerinizi o zaman.yeni doğmuş halleri olacak.ben bunun için özel topik açayım bari oraya yollayın.ne yapayım hiçbirinizi kırmak istemiyorum.Benim amacım zaten tüm şubat meleklerinin olmasıydı.

canbahar emegine.ellerine saglık çok güzel olmuş..çokk begendimm.
peki çok önemli degil ama resmi degiştirebiliyormusun...

canım şu an değil ama sonra eklemeler yapıcam görünüyor,o zaman değiştiririz inşallah.Çünkü ben slaytı editöre mesajla yolladım o da bana bu güvenli linki gönderdi,başka türlüsüne izin yokmuş.yani düzenleyip yeniden atıcam slaytı ki buraya ekleyebileyim.Anlatabilmişimdir umarım canım.

slayt için yeni topik açıcam oraya yollarsın canım.

evet canım açılmıyo..ayyyy faceden gördüm diye hava attım burda göremiyorum anacım olmaz ama yaa....onda çocuklar yatıyo diye sessiz izlemiştm..müziği duymadım...mafoldumben

yaaaaa...şimdi de sona kaldın ha...inşallah açılırbilmiyorumkismile
canım çok ama çok güzel olmuş alkisalkisalkisağlamamak ne mümkün hepimiz için çok harika bir anı olacak bebişlerimizde ne çabuk büyümüşler bir slayttaki hallerine baktım birde şimdiki ne kadarda değişmişler kocaman oldular nasıl duygulandımmafoldumben güzel olacağını tahmin ediyordumda ne yalan söyleyeyim bu kadarını beklemiyordum emeğine yüreğine eline koluna sağlıkopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
yeni fikrinede bayıldım ben hepsine varım çünkü hep burada olacağım net kesilmediği sürece tabi sositosositohihoyyyt

saol canım benim.siz böyle beğendikçe çok mutlu oluyorum.uğraştığıma değdi diyorum. ufkum açılıyor,aklıma yeni fikirler geliyor

süper olmuş ellerinize sağlık.çalan müziği yazarmısınız kim söylüyor.
toygar ışıklı ''ninni''.zeynepcim yazmış zaten

sıbelcım bende ızleyemıyorum hemde hıc gormedım sınır oldum ugrasmaktan vala

canım ben her tıkladığımda açılıyor.Sanırım bilgisayardan dolayı papatyanın dediği gibi.İzleyebileceğiniz başkalrının bilgisayarı varsa belki oradan izleyebilirsiniz...Başka neler yapabilirim bilmiyorum çünkü.msn le de maille de açılmıyor.bir tek face de oluyor onu da orda açmak istemiyoruz.hiç güvenli değil.

kızlar bilmiyorum kaçıncı ben şimdi yine izledim ve yine burnum sızlıyor....Allah'ım sen bu melekleri koru,onları hayırlı evlat olarak yetiştirmeyi nasip eyle...
AMıN...

izleyemeyen anneler şimdi aklıma geldi..dosya bende kayıtlı ya belki ben msn den yollayabilirim.mail olmadı ama msn bi daha deneyelim...
ben maili denemiştim ama msn denemedim papatya olmuyor demişti.

bana msn adreslerinizi yollayın özelden.

canbahar tatlım atım msn adresımı bı bakarsan cok emmnun olurum sımdıden saol

cok guzel olmus sedacım ya gozlerım doldu ızlerken. mınıcıkler hepsı... ne kadarda buyumusler sımdı daha ıyı anladım.
harıka ya ne guzel bı anı olmuş hepımız ıcın. ellerıne emegıne yuregıne saglık boshayallersmile

Ah Sedacım ya ellerine sağlık. Güzel olacağını tahmin ediyordum da bu kadarını beklemiyordum. Yüreğine sağlık canım...

duygulandım ve yarısına kadar izleyebildim desem :KK43:(
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş...

çokkkkkkk güzel olmuşş canbahar yaaa gözlerim doldu hatta taştı maşaallah kuzucuklarımıza seninde emeğine sağlık arkadaşım teşekkür ederiz........

canbahar eline, gönlüne sağlık. bahardan caldığın zamanına en cok teşekkürler. gözlerim dolarak 10 kez falan ardıarkasına seyrettim.....

bu bebeklerin hepsini seviyorum valla.... birgün görşmüyor olduğumuzda merak edicem ne yaptıklarında...

bu arada 6 aylık için belki zamanın olmaz diyorum ama 1 yaş için mutlaka yap.

ayyyyyyyyyyyy cok guzel olmus muzık falan harıka ellerıne saglık canım gozlerım doldu harıka bısey bu yaaaaa:asigim:

canbahar ellerine sağlık çok güzel olmuş canım,işyerinde olmasaydım ağlardım heralde senağlama bizim bebşilerimiz çok tatlı maşallah :nazar:. 6. ay, 1 yaş hepsine varım canım. nasıl musaitsen..

Hepiniz saolun kızlar.Bu hepimiz için güzel bir anı gerçekten.
Ben hayalimdekini yaptım,siz de beğendiniz,mutlu oldum.

izleyemeyen anneler şimdi aklıma geldi..dosya bende kayıtlı ya belki ben msn den yollayabilirim.mail olmadı ama msn bi daha deneyelim...
ben maili denemiştim ama msn denemedim papatya olmuyor demişti.

bana msn adreslerinizi yollayın özelden.

teşekkürler.tamam yeni eklemeler oldugunda resimi gönderirim.
ya ben hem msn de hem maille denedim.olmadı .ama seninki başka olabilir...hadi bakalım inşallah bakabilirsiniz.

X