2010 Nisan Annelerinin Göbişleri :))

Maşallah göbüşüne ezgicimm.Dediğin gibi üçüncüde daha belirgin.Allah nazarlardan korusun.:nazar:

bak işte bu göbüş maşallah hamile göbüşükaydirigubbakcemile3
bencede canım kaydirigubbakcemile5
kızlar bunlarda benim 16+4 deki göbüşüm pc den web camla çektim ama benim göbek pek belli olmuyor

resim004a.jpg

resim005bt.jpg
:CüvCüv:
rabiacım çok şirin görünüyor göbişin maşallahh
kızlar bende şimdi eklemek için resimlerimi çektim bakın bakalım

[URL=http://img408.imageshack.us/i/img0060k.jpg/]
[/URL]

3.de daha fazla belli olmuş dimi
maşallah canımya ben burdayım artık diyor bebişler
[

Kızlar göbüşlere maşallah. :nazar: Yavaş yavaş bebişler büyüyor. Dışardan bile belli olmaya başlamış.
Eşim kızmasa büyüyünce bende resmimi eklerdim.senağlama

ben eksik kalırmıyım opuyorumnanaktan işte ben ve poyraz bebeğin eseri göbişim

maşallah kızlar göbeklere bende koyacağım ama gerçekden sizinkiler kadar
yok hele bugün dümdüz arkadaşlarım bile çıkıcana içine kaçıyor diyolar ama
akşamları şişiyor ozaman çekip eklicem.

Maşallah gelincik göbüşe.Belli olmuş artık.Allah esirgesin içindekinikaydirigubbakcemile2

oyyy oyyy sever teyzesi o minicik bebişleri kızlar maşallah göbişlerinize 41 kere yaaa bende istiyorum artık göbişimi eklemek ama anlamıyorum yaaa nasıl yapıcağımımafoldumben

oyyy oyyy sever teyzesi o minicik bebişleri kızlar maşallah göbişlerinize 41 kere yaaa bende istiyorum artık göbişimi eklemek ama anlamıyorum yaaa nasıl yapıcağımımafoldumben

canım eğer bilgisayarında kameran varsa prdan resimini cekebilirsin sonra bi resim ekleme sitesi mesela imageshack bu siteden resmini upload edersin orda sana direct link diye link verilecek o linki kopyalayıp kk da msj yazdımız yerde grafik ekle denilen yere tıklayıp yapıştıracaksın o kadar ama yapamzsan bana özelden yaz yine anlatırm:)

gelincik maşalllah poyraz yegenim kendini göstermiş ....Teyzesinin gülü o kendine iyi bak

X