> 2010 Sonbahar Gelinlerinin Paylaşım Alanı <

kızlar yakında çeyizine yeni şeyler ekleyecekler ne eklemeyi düşünüyorlar? elektrikli süpürge bugün çeyizime katılacak olanlardan kızlar

slm kizlar..
kadinlar kulübüne bugün yeni katildim.
ve cok mutluyum:))burada heyecanimi paylasacak bir cok arakasimiz var anlasilan.
benim dügünüm kismetse ekimde..ve hazirliklar basladi..
suan ceyiz düzmekdeyim..en son ceyizime bir ütü katildi :)

23 ekim 2010 da benim düğünümm varrr :)))) bütün eşyalar alındı çeyiz de biraz eksikler var okadar heyecanlıyım ve mutluyum canlarımm

kızlar ben hafta sonu kapalı çarşıdaki kaftandan bindallımı aldım çok güzel rengi de kendisi de sitesinden bakabilirsiniz mirage modeli çok hoş altın işlemeli çok güzel ama eve gelince bi baktım bazı yerlerinde kalem lekesi var bugün kuru temizlemeye götürücem umarım çıkar ve umarım bişi olmaz

Selam arkadaşlar Benim de haftaya nişanım, eylül sonunda da düğünüm :teytey: var Allah kısmet ederse. Ev ayarlama, düğün ve balayı hariç sorun yok gibi Herkese mutluluklar dilerim

slm arkadaşlar ben yeni sayılırım sitede beni de bu hafta sonu istemeye geliolar ama babam 3.den önce vermez :KK43: çok heyecanlıyım inşallah hepimizin istediği gibi olur mutluluklarımız bu ay söz eylül 14 düğün düşünüyoruz

gelinler bnmde 9 ekim kına 10 ekim hamam:) 16 ekimde nikahım ve düğün davetim var ALLAH hepimizin gönlüne göre versineyvahedigeldismile herkese mutluluklar.... buarada ayakkabı ne giyicemm benn onu bulamadım :O:O:O:O

slm arkadaşlar ben yeni sayılırım sitede beni de bu hafta sonu istemeye geliolar ama babam 3.den önce vermez :KK43: çok heyecanlıyım inşallah hepimizin istediği gibi olur mutluluklarımız bu ay söz eylül 14 düğün düşünüyoruz

7 ay önce bunu yazmışım :) şu an 4,5 aylık evliyim :)))

X