2011 ekim bebişlerinin haftalara göre boyu ve kilosu

oyle dusunme.zaten doktorlarınkı tahmını rakamlar uc asagı bes yukarı oynayabılıyomus.kafana takma bosuna.sımdı bı sorunmu var dıye dusunuyosundur kesın.

evet doğru zaten birebir doğru çıkmıyor önceki bebeklerim ikizdi hep minik minik ilerliyorlardı bu normal olunca garipsiyorum galiba:KK61:

baby_drk plasentanın rahim ağzını kapatması bebeğin kesin zayıf doğacağını göstermez benim bebeğim 25 haftalık 1010 gram doğmuştu doktorlar ilk gördüklerinde 28 haftadan aşağı değil bu bebek demişlerdi ama sonra muayene ettiklerinde anladılar tabi :KK43: plasentanın rahim ağzını kapatması kanamaya ve erken doğuma sebep olabiliyor ama olmayabilir de... Umarım vaktinde ve sağlıkla doğar bebişin.

baby_drk plasentanın rahim ağzını kapatması bebeğin kesin zayıf doğacağını göstermez benim bebeğim 25 haftalık 1010 gram doğmuştu doktorlar ilk gördüklerinde 28 haftadan aşağı değil bu bebek demişlerdi ama sonra muayene ettiklerinde anladılar tabi :KK43: plasentanın rahim ağzını kapatması kanamaya ve erken doğuma sebep olabiliyor ama olmayabilir de... Umarım vaktinde ve sağlıkla doğar bebişin.

tabiki hiçbirşey kesin deildir.bu durumda olup hiç sorun yaşamadan doğum yapanlar olduğu gibi çok sorun yaşayanlarda var.ben sadece araştımalara göre söyledim.allaha şükür şuan bi problem yok sancılarım dışında.zaten kısmetse 2 hafta sonra sezeryanla alınacak kızım.

selam arkadaslar.p.tesi gittik doktora 37+2 de oglum 3000gr olmus.catı muaynesı yaptı doktor cok guzel hersey dedı 3500 gramı gecmezse rahat normal dogum yaparsın dedi.rabbım ıns sag salım sonunu getırmeyı nasıp eder hepımıze.

36+1 de 2900 gr 49 cm olmuş prensesim.doğuma kadar 3 kiloyu geçer inş.3 ekimde kavuşuyorum prensesime inşşşşşş........

allah bebislerimize saglik sizede kolay dogumlar nasip etsin gecen sene bende offf bu kiz niye gelmek bilmyior demistim simdi dogum günü hazirligi yapyioruz allah tekrardan hepinize rahat dogum nasip eder insallah

38+4 3.400 kg. 50 cm oğluşumun ebatları :)

aa ozlem seni ewlılık topıgınden hatrlıorum canm gelınlıgını ewini sohbetlerımız olmustu :) hayrlı olsun cnm allh tamaına erdırsın bende anne oldum hazıranda kzıım oldu benmde saglıkla kucagına al inş:KK71:

selam arkadaslar.p.tesi gittik doktora 37+2 de oglum 3000gr olmus.catı muaynesı yaptı doktor cok guzel hersey dedı 3500 gramı gecmezse rahat normal dogum yaparsın dedi.rabbım ıns sag salım sonunu getırmeyı nasıp eder hepımıze.

banada öyle dedi doktor tam sınırdayız ama muhtemelen geçicek gibi Hayırlısı olsun senin ve bebişin için

X