2012 Ekim Anneleri

Masumiyet

Ece'nin Annesi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
4.228
524
Merhaba
Bu başlık 2012 Ekim Anneleri Paylaşım Alanıdır.

2012 Ekim anne adaylarımızın listesine ulaşmak için Ekim Anneleri Takip listesi burayı tıklayın lütfen !

Güzel Annelerimizin Göbişleri http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-anneleri/516102-2012-ekim-annelerinin-tatli-gobusbebisleri.html

Bebişlere Ciciler Topiği http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-...-bebislerine-aldigi-ciciler.html#post24235979

Dogum Hikayeleri http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-anneleri/552849-2012-ekim-anneleri-dogum-hikayeleri.html

Dogum Tablosu http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-...ekim-anneleri-dogum-tablosu.html#post26367322

Bakırköyde Buluşma Topiği http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-...neleri-bakirkoyde-bulusuyor.html#post24248310

Bebislerimizi Birlikte Buyutuyoruz http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-anneleri/565653-2012-ekim-bebekleri-buyuyor.html#post26890213

takip çizelgesi yapmak isteyenler;

Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

:nazar:EMANETİN VAR RABBİM.. SEN KORU ONLARI:nazar:

Son düzenleme:
Hepinize şimdiden Hoş geldiniz demek istiyorum. :KK34:
Allah izin verirse bebeğimi ekim ayında kucağıma alacağım. Eşimle ben başak burcuyuz Eylül ayına kısmet olmadı Ekim ayına geliyor meleğimiz :KK16: Sizlerle bu platformda hamilelik sürecini birlikte paylaşmak isterim. Birbirimize deneyimlerimizi anlatalım birlikte aynı heyecanı yaşayalım. Rabbim Meleklerimizi bize bağışlasın :nazar::nazar::nazar:

Slm cnm :KK19:Bende geldim bebisim bnmde yolda:KK16:

yeni topiğimiz hayırlı olsun ben de varım:-)

ben de ekim annesi olcam inşallah.ama 2012 ekim anneleri diye bi topik var zaten..

Hoş geldiniz kızlar :KK34:
Evet gördüm ama orda bir faaliyet yoktu ben burda tablo hazırlamayı düşünüyorum ayrıca topik kurucusu hamile değil. Bizimle aynı heyecanı yaşayamaz diye düşünüyorum hal böyle olunca topikle yeteri kadar ilgilenemez.
Burda olmak isteyenler buraya gelsin orda olmak isteyenler oraya gitsin önemli olan ekim annesi olmamız :KK34:

Bende warım :KK52: :KK52: :KK52: dün evde test yaptım silikten biraz koyu ikinci çizgi belirdi.:KK1: Benim sat 24 aralık regl döngüsü 34 gün oldugu için bugün 4+3 günlük oluyormus.Kan testi henüz yaptırmadım mayıs ayında bir kaybım ve mol gebelik teşhisim war inş bu sefer hayırlı ve saglıklı bir hamilelik olur.Çok karısıgım kızlarrrr ne zaman doktora gideceksiniz?

Hoş geldiniz kızlar :KK34:
Evet gördüm ama orda bir faaliyet yoktu ben burda tablo hazırlamayı düşünüyorum ayrıca topik kurucusu hamile değil. Bizimle aynı heyecanı yaşayamaz diye düşünüyorum hal böyle olunca topikle yeteri kadar ilgilenemez.
Burda olmak isteyenler buraya gelsin orda olmak isteyenler oraya gitsin önemli olan ekim annesi olmamız :KK34:

Bencede hamile olan birinin topik açması daha uygun olurdu.İyi yapmıssın canım

Bende warım :KK52: :KK52: :KK52: dün evde test yaptım silikten biraz koyu ikinci çizgi belirdi.:KK1: Benim sat 24 aralık regl döngüsü 34 gün oldugu için bugün 4+3 günlük oluyormus.Kan testi henüz yaptırmadım mayıs ayında bir kaybım ve mol gebelik teşhisim war inş bu sefer hayırlı ve saglıklı bir hamilelik olur.Çok karısıgım kızlarrrr ne zaman doktora gideceksiniz?

Canım hayırlı olsun şimdiden gözümüz aydın :nazar:
Bende idrar testiyle sonucumu öğrendim adetim 8 gün geçti zaten yarında doktor randevum var bakalım inşallah keseyi görürüz de içim rahat eder :26:

Bencede hamile olan birinin topik açması daha uygun olurdu.İyi yapmıssın canım

Allah nasip ederse 9 ay boyunca birbirimizin deneyimlerini paylaşıcaz burda bebişlerimizin durumunu paylaşıcaz şikayetlerimizi sevinçlerimizi hafta hafta gün gün aynı duruma sahip kişilerle olabilir bu ancak :KK49:

Canım hayırlı olsun şimdiden gözümüz aydın :nazar:
Bende idrar testiyle sonucumu öğrendim adetim 8 gün geçti zaten yarında doktor randevum var bakalım inşallah keseyi görürüz de içim rahat eder :26:

Tşk ederim seninde gözünaydın olsun.Benim bat 26 ocaktı bugün 6.günüm olmuş oluyor testide dün yaptım kan testi yaptırıp değere göre doktora gitmeyi planlıyorum.İnşallah sende güzel haberlerle dönersin.

Allah nasip ederse 9 ay boyunca birbirimizin deneyimlerini paylaşıcaz burda bebişlerimizin durumunu paylaşıcaz şikayetlerimizi sevinçlerimizi hafta hafta gün gün aynı duruma sahip kişilerle olabilir bu ancak :KK49:

Ay inşallah yaaa bugünler bile bana hayalmiş gibi geliyor.İnşallah hep mutlu haberlerimizi paylaşmak nasip olur.Ben yazmaya çekindim ya kaybedersem diye ama napalım allahım ne yazmıssa o elden bol dua etmekten başka birşey gelmiyor.Senin ilk bbeginmi olacak?

selam kızlar ben de geldim. 4hafta 3 günlük hamileyim ben de satım 31 aralık:)))))))))

Canım kötü şeyler düşünme Allahın dediği olucak sonuçta bende heyecanlıyım aslında çünkü şimdi hiç bişey anlamıyorum bebek var mı yok mu? ayrıca mide bulantılarımda başlamadı sadece kasığıma sancılar giriyor fazla ağır iş yapmamaya çalşıyorum sende ağır kaldırma bir yere uzanma sakın bu zamanlar en tehlikeli zamanlarmış.
Benim ilk bebeğim olucak Allah nasip ederse :nazar:

selam kızlar ben de geldim. 4hafta 3 günlük hamileyim ben de satım 31 aralık:)))))))))

Hoş geldin tatlım hayırlı uğurlu olsun :nazar::nazar::nazar::nazar: Allah tamamına erdirsin
kızlar ticker yapsanıza kendinize benimki gibi kaç haftalık görürüz bebişlerinizi :KK34:
Bu arada tablo hazırlayacam ama çok zorlanıyorum beceremiyorum diğer aylardaki anne adaylarına soruyorum öğrenmeye çalışıyorum tabloda bilgilerimizi giricem tek tek çok güzel olucak ozaman :KK16:

Allahın izniyle bende ekim annesi olucam arkadaşlar, dün öğrendim bende önce idrar da sonra da kan testinde değer 530.5 çıktı doktor keseyi göremedi, gelecek pazartesi gidicem inşallah görürüz bu arada son adet tarihimin ilk günü 25 aralık :KK70:

Canım kötü şeyler düşünme Allahın dediği olucak sonuçta bende heyecanlıyım aslında çünkü şimdi hiç bişey anlamıyorum bebek var mı yok mu? ayrıca mide bulantılarımda başlamadı sadece kasığıma sancılar giriyor fazla ağır iş yapmamaya çalşıyorum sende ağır kaldırma bir yere uzanma sakın bu zamanlar en tehlikeli zamanlarmış.
Benim ilk bebeğim olucak Allah nasip ederse :nazar:

Benimde bulantım yok.Adet olacakmısım gibi sancılarım ara ara kasık agrılarım gögüsler zaten şiş :) sık sık idrara çıkma ve bel agrısı war okadar.Benimde nasip olursa ilk bebegim olacak.

Allahın izniyle bende ekim annesi olucam arkadaşlar, dün öğrendim bende önce idrar da sonra da kan testinde değer 530.5 çıktı doktor keseyi göremedi, gelecek pazartesi gidicem inşallah görürüz bu arada son adet tarihimin ilk günü 25 aralık :KK70:

Seninde hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :nazar::nazar::nazar:

X