2012 Kasim ayinda bebeklerini bekleyen anneler..buyurun sohbete

bende daha surmeye baslamadım.Ama geceleri yan yatamıyorum karnım cok geriliyor hep sırt ustu yatmaktan mahfoldum :KK43: zaten açılmam olduğu için sırt ustu yatıyordum sımdı saga sola hıc yatamıyorum karnımın gerılmesınden:)))

ayy üzüldüm sizin için allah yardımcınız olsun
ancak gerilmenin bu haftalarda başlaması erken değil mi?

erken malesef 10 gundur kanamam vardı progestrone ıgne kullanıyordum dun bıttı ıgnem kanamam sımdılık durdu rahımde acılma oldugu ıcın yan yatıslarda gerılıp sancı yapıyor bıraz erken sorunlarla karsılaştım :KK43:( hem tüp bebek tedavısıyle hamıle kaldım hemde boyle zorluklar cıkınca moralım bozuluyor

merhaba arkadaşlar,
bende 27 kasımda bekliyorum bebeğimi. çok fazla mide bulantısı var ve hala geçmedi. herkes benimle aynı durumda mı?

erken malesef 10 gundur kanamam vardı progestrone ıgne kullanıyordum dun bıttı ıgnem kanamam sımdılık durdu rahımde acılma oldugu ıcın yan yatıslarda gerılıp sancı yapıyor bıraz erken sorunlarla karsılaştım :KK43:( hem tüp bebek tedavısıyle hamıle kaldım hemde boyle zorluklar cıkınca moralım bozuluyor

:nazar:nelerle başetmişsiniz maşallah:nazar:
allah bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin
:KK34:amaann tavsiyeye başlayayım o zaman ben biraz takıntılıyım da vazelinle başlayın yumuşacık olursunuz eğer çalışıyorsanız bebek yağı kullanırsınız eve gelince vazelin sürersiniz allah yardımcınız olsun:KK49:

:nazar:nelerle başetmişsiniz maşallah:nazar:
allah bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin
:KK34:amaann tavsiyeye başlayayım o zaman ben biraz takıntılıyım da vazelinle başlayın yumuşacık olursunuz eğer çalışıyorsanız bebek yağı kullanırsınız eve gelince vazelin sürersiniz allah yardımcınız olsun:KK49:

tesekkur ederım işe gidemiyorum dr kalmıycaksın dedıgı ıcın.Vazeline baslarım aklıma gelmemıstı tesekkur ederım:)

Merhaba kızlar benimde tahmini doğumum 14 Kasım :):)

Ben ilk hamileliğimde neredeyse 6 ay istifra etmiştim, şimdi ise 10. haftadan sonra bulantım kalmadı... karnım şişmeye başladı... akşamları çok erken uyuyorum, aslında uyumuyorum sızıyorum :) bebek yağına başladım çatlak olmaması için... İkili testi yaptırdım.. Hafta sonu cinsiyetini öğreneceğiz? Cin takvimi erkek diyor ama bakalım :):)

Hayirlisiyla kucagina alirsin bebisini insallah benim ilk zamanlarda cok uykum oluyordu simdi gece uykusuzlugum cok oluyor.benim cin takviminde kiz cikmisti ultrason sonucu erkek:)) insallah saglikli ve gonlunuzden geceni allah nasip eder. :nazar:Bu arada ufak hareketler hisseden anneler varmi

hayırlı olsunn :emir_bebek:
bir gün var aramızda allah izin verirse:)
yemekten sonra yattım mesela şimdi kalktım ara ara uyuyorum
pekii böyle olan var mı anneler:KK9:
yoksa bizim şampiyon eziyet mi ediyor:KK55:
ben hissediyorum ancak bazı anneler çok erken demişlerdi kk da..
bazen çekiyor bazen pıt pıt atıyor

Son düzenleme:
bende daha surmeye baslamadım.Ama geceleri yan yatamıyorum karnım cok geriliyor hep sırt ustu yatmaktan mahfoldum :KK43: zaten açılmam olduğu için sırt ustu yatıyordum sımdı saga sola hıc yatamıyorum karnımın gerılmesınden:)))

açılma olduğu zaman dikiyolar diye duymuştum öle bi operasyon geçirdinmi bu arada açılman ultrasonda belli oldu değilmi canım ya benim inanılmaz rahim ağrım oluyor böle bişey olabileceğini düşündüm bi ara ama öle görmedi dr um bakalım yarın tekrar gitcem ne dicek valla içim sızlıyor resmen

hayırlı olsunn :emir_bebek:
bir gün var aramızda allah izin verirse:)
yemekten sonra yattım mesela şimdi kalktım ara ara uyuyorum
pekii böyle olan var mı anneler:KK9:
yoksa bizim şampiyon eziyet mi ediyor:KK55:
ben hissediyorum ancak bazı anneler çok erken demişlerdi kk da..
bazen çekiyor bazen pıt pıt atıyor

ayyy benimde bişey pıt pıt ediyor ama omu bilmiyorumki bide ilk gebelik acemiyimde nasıl hissedilir onu kestirmeye çalışıyorum :)

açılma olduğu zaman dikiyolar diye duymuştum öle bi operasyon geçirdinmi bu arada açılman ultrasonda belli oldu değilmi canım ya benim inanılmaz rahim ağrım oluyor böle bişey olabileceğini düşündüm bi ara ama öle görmedi dr um bakalım yarın tekrar gitcem ne dicek valla içim sızlıyor resmen

Dikise suanda gerek duymadi 25inde kontrolum var o zmnki duruma gore diycegi belli olcak birde korkma rahim acilmasi ultrasonda gozukuyor oyle acilma olsa zaten kanama yapardi bende cok yogun kanama oldu igne oldum 10 gun dun bitti ignelerim ve yatak istirati verdi hic kalkmiyorum birtek tuvalete kalkmaya izin var.sen korkma canim birsey olsa dr'un hemen dikkate alirdi kasiklardaki agrin rahmin buyumesinden kaynaklanmasindandir.

Dikise suanda gerek duymadi 25inde kontrolum var o zmnki duruma gore diycegi belli olcak birde korkma rahim acilmasi ultrasonda gozukuyor oyle acilma olsa zaten kanama yapardi bende cok yogun kanama oldu igne oldum 10 gun dun bitti ignelerim ve yatak istirati verdi hic kalkmiyorum birtek tuvalete kalkmaya izin var.sen korkma canim birsey olsa dr'un hemen dikkate alirdi kasiklardaki agrin rahmin buyumesinden kaynaklanmasindandir.

umarım kontrolün iyi geçer belki dikilmeye gerek kalmaz benim bi arkadaşımın açılması olmuş hemde ilk haftalarda kanamasıda olmuş drun verdiği ilaçlarıda içmemiş akıllım yatmamışta bu hafta doğuma gircek allahın izniyle rabbim işte herşeye rağmen onunla tuttu bebişi:)ya benim ağrım kasıklarımda değil sadece içerlerde biyerlerde vajinal bi ağrı yani anlatamıyorum bile çok değişik bi ağrı her dakika bişey varda batıyomuş gibi ne bileyim ya bide çok zayıfım heralde ondan fazla hissediyorum canım sen kontreol zamanına kadar çok ayakta kalma yinede dikakt et kendine dualarım seninle...

ayyy benimde bişey pıt pıt ediyor ama omu bilmiyorumki bide ilk gebelik acemiyimde nasıl hissedilir onu kestirmeye çalışıyorum :)

Benimde İlk gebeligim ama karnimin icinde seyirir gibi hissediyorum guzel bir duyguymus:))))

benimde ilk gebeliğim:KK16:
24 yaşındayım sizler kaç yaşındasınız:KK53:
ncb kontrolden gelince nasıl geçtiğini yazar mısın?
çok merak ettim allah yardımcın olsun:KK19:

15+5 gunluk cnm benımkı benım dr da hıssetmezsın dıyor ama benden once hamıle kalan arkadaslarım bızde hıssettık dıyor ben 13 haftadan ıtıbaren ıcerde seyırır gıbı hareketlerı hıssedıyorum bu hafta daha keskın hareketlerıde oluyor :) :nazar:

umarım kontrolün iyi geçer belki dikilmeye gerek kalmaz benim bi arkadaşımın açılması olmuş hemde ilk haftalarda kanamasıda olmuş drun verdiği ilaçlarıda içmemiş akıllım yatmamışta bu hafta doğuma gircek allahın izniyle rabbim işte herşeye rağmen onunla tuttu bebişi:)ya benim ağrım kasıklarımda değil sadece içerlerde biyerlerde vajinal bi ağrı yani anlatamıyorum bile çok değişik bi ağrı her dakika bişey varda batıyomuş gibi ne bileyim ya bide çok zayıfım heralde ondan fazla hissediyorum canım sen kontreol zamanına kadar çok ayakta kalma yinede dikakt et kendine dualarım seninle...

rabbim verceği zaman veriyor:nazar:arkadaşınada mutluluklar ben dr ne dıyorsa yapıyorum cok zor oldu bu bebişim gelişide zor oluyor o bizi üzüyor biraz ama artık allaha kalmıs bır durum ne kadar dıkkat etsende olmıycagı bırsey varsa olmuyor ama umarım hepimizin bebişi sağlıklı gelir.benım eger aksılık olmazsa 25 mayısta kontrolum var ve 3lü tarama testim var.Cnm sende dr çıkışı mutlaka bildir ne dediyse belki zayıf oldugun ıcın bebek buyudukce baskı sonucuda oluyordur ağrı tedırgın olma rahat ol dua etcem sana hıcbırsey olmaz:nazar::nazar::nazar:

X