2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

sınav gününü saymazsak son 5...
+20 çok kasmış ya ne diye lisans çözüyorsam uzmana, feme, dataya devam...

5 li fem denemesi olan varmı?
2.denemden 91 yaptım.

genel olarak çıkmış sorulardada denemelerdede matematik 20 - 23 net oluyor. hani sınavda sizde denemedekiler gbi matematiği kolay olurmu?

Gerçek kpss biraz daha zor olur gibime geliyor ama 2010 hariç bir öncekiler kolaydı ben full yapmıştım çözdüğüm zaman

1. doğu cephesi
2. batı cep
3. güneh cep
hangisinde düzenli ordu görev almıştır

ben doğu cephesi osmanlıdan kalan orduyla oldu die biliyorum.
soru açıklamasında doğuda osmanlıdan KALANA DÜZENLİ ORDUnun oldugunu söylüyor
bunu 12 alıyoruz dımı?

1. doğu cephesi
2. batı cep
3. güneh cep
hangisinde düzenli ordu görev almıştır

ben doğu cephesi osmanlıdan kalan orduyla oldu die biliyorum.
soru açıklamasında doğuda osmanlıdan KALANA DÜZENLİ ORDUnun oldugunu söylüyor
bunu 12 alıyoruz dımı?

Evet canım cevap 1 ve 2

Gunaydin hanımlar :KK55:Artık ders çalışadım falan yok kendimi zorluyorum :KK37:2 deneme ve biraz tarih tekrarı yapicam anayasadan bir kaç test çözücem kaldı 4 gun :KK6:Cuma günüde calisamiycam islerim var baya bide gidip sinav yerime bakicam bakalım hayirlisi olsun hepimiz için

Türkçeden anlatım bozukluklaru çalışıyorum sonra noktalara falan bakıcam bi de kayınvaldemler gelecek misafir ağırlayacağım ders çalışacağım vakitlerde :KK43: eğer çabuk giderlerse tarih:KK43:videolarımı bitirmek istiyorum bugün ne kızım izin veriyor ne de kimse sanırım anlatım bozukluğu yaptım ama neyse :KK52: dua edelim birbirimize
ben bi 2010 çözcem deneme çözüpte kafamı ağrıtmıycam boşu boşuna sakin tekrarlar yapmayı planlıyorum inşallah yaparım

Türkçeden anlatım bozukluklaru çalışıyorum sonra noktalara falan bakıcam bi de kayınvaldemler gelecek misafir ağırlayacağım ders çalışacağım vakitlerde :KK43: eğer çabuk giderlerse tarih:KK43:videolarımı bitirmek istiyorum bugün ne kızım izin veriyor ne de kimse sanırım anlatım bozukluğu yaptım ama neyse :KK52: dua edelim birbirimize
ben bi 2010 çözcem deneme çözüpte kafamı ağrıtmıycam boşu boşuna sakin tekrarlar yapmayı planlıyorum inşallah yaparım

Benimde canı. Ders çalışmak falan istemiyor ya öyle zorluyorum kendimi bunaldım Allah'tan benim kayınvalideler uzak bize hic çekmezdim sinav üstü :KK37:sınavdan sonra gelecekler bakalım sınavı atlatayım başka birşey istemiyorum :KK51:Anayasa'n baya soru çözmem lazım çok farklı sorular cikiyor denemelerde bir soru bankam var bakalım bastan sona çözeyim tekrar olur yaranda anayasa özetlerini okurum az kaldı sinavada son hafta calışma diyorlar ama birsuru plan yapıyorum :KK31:Hayirlisi olsun hepimizin hakında ins. Alnımızın akıyla çıkarız bu sınavdan

Benimde canı. Ders çalışmak falan istemiyor ya öyle zorluyorum kendimi bunaldım Allah'tan benim kayınvalideler uzak bize hic çekmezdim sinav üstü :KK37:sınavdan sonra gelecekler bakalım sınavı atlatayım başka birşey istemiyorum :KK51:Anayasa'n baya soru çözmem lazım çok farklı sorular cikiyor denemelerde bir soru bankam var bakalım bastan sona çözeyim tekrar olur yaranda anayasa özetlerini okurum az kaldı sinavada son hafta calışma diyorlar ama birsuru plan yapıyorum :KK31:Hayirlisi olsun hepimizin hakında ins. Alnımızın akıyla çıkarız bu sınavdan

Benimde canım hiç istemiyor çalışmak. Bugün 11 de kalktım ona rağmen zor kalktım zaten gece hiç uyuyamamıştım. Bu hafta geçsede iznimize gitsek başka birşey istemiyorum. Bende bu hafta hergün bir dersin tekrarını yapıcam ve elimde kalan denemeleri bitiricem.

19 yy hukuk ve eğitim alanında ikilik yaşandı.
ekonomik varmıki ? deneme almış?

kızlar 2010 kpss çözdüm gy 51 net gk 35 coğ ve vatandaşlıktan 10 yanlışım çıktı tarihtende ona keza off off

kıızzzlaaarrr ne olur bana yardımcı olur musunuzz az önce deneme testi çözüyordum artık sınavada az kaldı hergün çözüyorum bugün kü testimde genel kültür ve genel yetenek toplamda doğru sayım 75 çıktı sizce nasıl kızlarrrrrrrr

kıızzzlaaarrr ne olur bana yardımcı olur musunuzz az önce deneme testi çözüyordum artık sınavada az kaldı hergün çözüyorum bugün kü testimde genel kültür ve genel yetenek toplamda doğru sayım 75 çıktı sizce nasıl kızlarrrrrrrr

Netlerinin bu şekilde iyi olup olmadığını bilemeyiz
Bölümüne göre değişiyor
Sen yetiyor diyorsan iyidir :KK34:

Netlerinin bu şekilde iyi olup olmadığını bilemeyiz
Bölümüne göre değişiyor
Sen yetiyor diyorsan iyidir :KK34:

ben önlisans mezunuyum sevgi meleği internetten şu puan hesaplama olaylarına falan baktımda yüksek çıkıyor puanım ordaki bilgi ne kadar doğrudur bilemem ama ben düşük alsamda tercih yapıcam yinede fikir almak istedim :):)

Son düzenleme:
ben önlisans mezunuyum sevgi meleği internetten şu puan hesaplama olaylarına falan baktımda yüksek çıkıyor puanım ordaki bilgi ne kadar doğrudur bilemem ama ben düşük alsamda tercih yapıcam yinede fikir almak istedim :):)

2010 a göre hesapla puanını
3 puan aşağı veya yukarı geliyor soruların zorluğuna göre
tabi aynı neti yaparım dersen

X