2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Üç kuruş aklım kaldı zaten hevim onu da sen aldın :KK1:

6 mı kaldı 12 mi ?

6 ise eşitiz canım , bende de gül gibi bir altı var , ama bu gece çalışasım yok .:KK52:

ausum 24ü gitti çok şükürrrrrrr

6sı kaldı inş onlarda yarın bitecek

ben nasıl ikitisadı unuttum ya
bi baktım daha bir kalem çizik atmamışım ya olur mu böyle şey..
bende bu gece çalışacağım canım çok geçe kalmaz
zaten 5 ünite çalışıp test çözüp yatarım yarına de devamm..

biberon ve arzu ikinizi de kutluyorum tebriklerrrrrrr:KK9::KK9:

Tamamdır hevim :KK34:

Ahanda bende İngilizceyi çözüp geldim , 50 :KK14: Geçen sene girseymişim keşke sınava .Üstad biberon 40vize-50 final geçerdi değil mi ing den , ahh ahhh .

Hadi gidiyorum ben azıcık çalışasım geldi :KK55:

Çok büyük memnuniyetle aldım canlarım bu temenninizi.

Benim finsih demem için cumartesi akşamı gelmesi lazım , bir derse o akşama bıraktım çünkü.

Yarın tekrar yapmalıyım , şimdi geçen senenin sorularını çözdüm bir dersten 40 , diğerinden 70 . Süper keşke cumartesi de bu notları alsam bal gibi geçerim o vakit .:KK31:

Şimdi birde ingilizce çözeyim sonuçları yazarım .Az sonra :KK1:

vaaav süpersin ablam yaa :) bakayım bende deneyecem az sora kendimi.. şu devletin dağıttığı tabletler ne biçimde yav yeğenden arakladım sırf test çözcem diye hayal kırıklığına uğradım usb girişi bilene yok sabahtan beri soru atmaya çalışıyorum zıkkıma :KK53: flash bellek elimde kalakaldım :KK53:

Ahanda bende İngilizceyi çözüp geldim , 50 :KK14: Geçen sene girseymişim keşke sınava .Üstad biberon 40vize-50 final geçerdi değil mi ing den , ahh ahhh .

sağol ablacım tablo da 6yı görünce bi der çalışma aşkı geldi ya hu...:KK37:

bende gideyimde bu geceki ünitelerimi bitiretim yine gelirim..

şimdilik iyi geceler..:KK33:

Canım benim, hem de fersah fersah, uzak ara, rahat rahat geçer...:KK16::KK16::KK16: Geçmekle kalmaz cc ve üstünü tutturur...

Az kaldı ausum azzzz, bak son dersini sayma nasılsa ilk sınava girdikten sonra çalışacaksın...Bu gece biter o üniteler, hemencecik aklına girsin, sınava kadar da zinhar çıkmasın...:KK34:

Bu arada çalışan, çalışmayan, ünitelerini bitiren bitirmeyen bütün kaderdaşlarım; her zamanki dileklerimi sıralayayım: Üniteler su gibi aksın, ezberlerimiz, formüllerimiz aklımızdan çıkmasın, sınavlarımız harika geçsin...Allah bildiklerimizi yaptırsın, bilmediklerimizi attırsın, attıklarımızı tuttursun....

Geçmiş olsun betülcüm çok :26:

Nazar mı değdi sana kuzum ?

Allah zihin açıklığı versin canım , meçhul deme bildiğin sorular gelecek hepsi gör bak inşaAllah .

[/B]

Ah ausum nazar mı değdi bilmiyorum şu anda da her tarafım dayak yemiş gibi ağrıyır , kulaklarım uğulduyor hafif ateş :KK43:

Kulak uğultusundan çalışmama konsantre olmak zor oluyor :KK50: bir de bir şey soracağım benim vize notlarım şöyle ;

50 - 60 - 60 -60 -65 - 70 - 70 :KK17: bunlar iyi notlar mı sence inallerden düşük alsam bile geçebilir miyim :KK5: 2. kere tekrar ediyorum dersleri ama hastalıktan mıdır nedir anlayamadığım için bu hesaplamalara girdim :KK6::KK6::KK6:

güzel duaların için amin ausum amin ALLAH(C.C) yardımcımız olsun inşaALLAH(C.C)... (amin) :KK16: :KK16: :KK16:

Tra lay lay limmm tra lay lay limmm , tra lay lay tra lay lay tra lay lay limmmmmmmmmmmmm:KK24::KK24:

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn :KK3:

Son düzlükte benim devreler yandı .

Akşam hiç çalışmadım neredeyse , oturdum tekrar yaptım daha ünitelerim varken , öyle geldi içimden ne yapayım :KK52:

Herkese güzel bir gün diliyorum ... Bugün tam performans çalışabilelim .

Yusuf paşanın gösterisi var okulda ;

Peynir yerim süt içerim

Yoğurdu da pek severim

Bu üç beyazı yiyince

Sağlıklıdır kemiklerim ( burada kollar kasılıp pazular gösterilir :KK9: )

Bunu okuyacak , bir kaç şey daha .

Karne de alacak , heyecanlıyım çok :KK1:

Ah ausum nazar mı değdi bilmiyorum şu anda da her tarafım dayak yemiş gibi ağrıyır , kulaklarım uğulduyor hafif ateş :KK43:

Kulak uğultusundan çalışmama konsantre olmak zor oluyor :KK50: bir de bir şey soracağım benim vize notlarım şöyle ;

50 - 60 - 60 -60 -65 - 70 - 70 :KK17: bunlar iyi notlar mı sence inallerden düşük alsam bile geçebilir miyim :KK5: 2. kere tekrar ediyorum dersleri ama hastalıktan mıdır nedir anlayamadığım için bu hesaplamalara girdim :KK6::KK6::KK6:

güzel duaların için amin ausum amin ALLAH(C.C) yardımcımız olsun inşaALLAH(C.C)... (amin) :KK16: :KK16: :KK16:
:KK16:

Tatlım o biraz bölümündeki çan eğrisine bağlı , buradan bakılınca 40-50 ile hepsinden geçersin gibi gözüküyor ama çanını bilmek lazım tahmini de olsa.:KK16:

Canım benim, hem de fersah fersah, uzak ara, rahat rahat geçer...:KK16::KK16::KK16: Geçmekle kalmaz cc ve üstünü tutturur...

Az kaldı ausum azzzz, bak son dersini sayma nasılsa ilk sınava girdikten sonra çalışacaksın...Bu gece biter o üniteler, hemencecik aklına girsin, sınava kadar da zinhar çıkmasın...:KK34:

Bu arada çalışan, çalışmayan, ünitelerini bitiren bitirmeyen bütün kaderdaşlarım; her zamanki dileklerimi sıralayayım: Üniteler su gibi aksın, ezberlerimiz, formüllerimiz aklımızdan çıkmasın, sınavlarımız harika geçsin...Allah bildiklerimizi yaptırsın, bilmediklerimizi attırsın, attıklarımızı tuttursun....

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn .

Ağzın bal yesin şekerim :KK1:

Yok tatlıım kaldı o 2 ünite , bugün bakarım artık , gece tekrar yaptım bir dersi . Bugünde 2 üniteyi bitirip o 2 derse göz atacağım tekrarlarına , vizelerine .

Yarın daha zor sanki bana , koskoca bir kitap , az çalışılmış bir ingilizce (kitabın kapağını açmadım ingilizcede , sadece gözdenin özetlerine çalıştım ) ve tekrar edilmemiş bir ders :KK52:

Of canım ya , saat hesabı yapıyorum sürekli , şurda başlasam şu kadar saat şunu çalışsam , eşime dedim dün ya kalırsam :26: Amaaaaan sakın kalma dedi , ya insan kalırsan kalırsın bir dönem uzar alt tarafı der moral verir dedim , yok ben senin bu sınav psikolojini bir dönemde daha çekemem hatun dedi :KK52:

sağol ablacım tablo da 6yı görünce bi der çalışma aşkı geldi ya hu...:KK37:

bende gideyimde bu geceki ünitelerimi bitiretim yine gelirim..

şimdilik iyi geceler..:KK33:

Aşk geldiği gibi gitti mi yoksa işi resmiyete döküp yüzük taktınız mı hevim :KK9:

Ne oldu 6 ?

vaaav süpersin ablam yaa :) bakayım bende deneyecem az sora kendimi.. şu devletin dağıttığı tabletler ne biçimde yav yeğenden arakladım sırf test çözcem diye hayal kırıklığına uğradım usb girişi bilene yok sabahtan beri soru atmaya çalışıyorum zıkkıma :KK53: flash bellek elimde kalakaldım :KK53:

Biraz dandikmiş bende öyle duydum , çok performans göstermesini beklemem ben , amaca hizmet ediyor mu mevzu o .

Çocuklar kullanıp yarar sağlıyor mu , yoksa laf ola mı dağıtıldı ?

Tekrar yaptın mı tekrar sen ? Yoksa ohhh bitti diye yan gelip yattın mı ? :KK8:

Gzdky kuzum nerelerdesin sen ya :KK14: İlle uğrardın bu son günler , meraktayım seni .

Biberon hanımlarda sitede ama pek uğramaz oldu buralara , tabii derslere gömülen ausun sitem etmeye vakti yok sandı :KK14:

Tatlım o biraz bölümündeki çan eğrisine bağlı , buradan bakılınca 40-50 ile hepsinden geçersin gibi gözüküyor ama çanını bilmek lazım tahmini de olsa.:KK16:

Yok tatlıım kaldı o 2 ünite , bugün bakarım artık , gece tekrar yaptım bir dersi . Bugünde 2 üniteyi bitirip o 2 derse göz atacağım tekrarlarına , vizelerine .

Yarın daha zor sanki bana , koskoca bir kitap , az çalışılmış bir ingilizce (kitabın kapağını açmadım ingilizcede , sadece gözdenin özetlerine çalıştım ) ve tekrar edilmemiş bir ders :KK52:

Of canım ya , saat hesabı yapıyorum sürekli , şurda başlasam şu kadar saat şunu çalışsam , eşime dedim dün ya kalırsam :26: Amaaaaan sakın kalma dedi , ya insan kalırsan kalırsın bir dönem uzar alt tarafı der moral verir dedim , yok ben senin bu sınav psikolojini bir dönemde daha çekemem hatun dedi :KK52:

Aşk geldiği gibi gitti mi yoksa işi resmiyete döküp yüzük taktınız mı hevim :KK9:

Ne oldu 6 ?

Biraz dandikmiş bende öyle duydum , çok performans göstermesini beklemem ben , amaca hizmet ediyor mu mevzu o .

Gzdky kuzum nerelerdesin sen ya :KK14: İlle uğrardın bu son günler , meraktayım seni .

Biberon hanımlarda sitede ama pek uğramaz oldu buralara , tabii derslere gömülen ausun sitem etmeye vakti yok sandı :KK14:

Günaydın Ausum :KK16: Çan eğrisinin geme notları yani dd leri en fazla 37 en düşük 29.51 grdüm geçen seneninkilerde :26: ALLAH(C.C) yardımcımız olsun ne deyim? :KK16::KK16::KK16: (amin)...:KK16::KK16::KK16:

Yusuf Paşanın karnesi hayırlı olsun annesi :KK1::KK1: :KK55::KK55:

Günaydınlar herkese :) kimse beni takmıyor ama yinede buraya yazmak güzel :KK16: yalnızlık kötü:KK5: bugün çok tekrar yapmalıyım ayrıca çıkmış sorulara bakmalıyım hepsini hepsini yapmalıyım çünkü planlarımı hayallerimi gerçekleştirmem için okulun bitmesi şart. İnşallah arapçalardan sorun yaşamadan bitirebilirim:KK16: ( günlüğe yazıyor gibi hissettim şu an ) sabah erkenden yemeğimi de yaptım şimdi tableti de bir kenara bırakıp çalışma planıma uymalıyım :KK15:

Neyseciğiime ben bu iki gün nete girmemeliyim girince çok vakit harcıyorum çünkü. Herkese sınavlarında başarılar dilerim. Rabbim yardımcınız olsun . İnşallah kolay geçer. :KK34:

Günaydınlar herkese :) kimse beni takmıyor ama yinede buraya yazmak güzel :KK16: yalnızlık kötü:KK5: bugün çok tekrar yapmalıyım ayrıca çıkmış sorulara bakmalıyım hepsini hepsini yapmalıyım çünkü planlarımı hayallerimi gerçekleştirmem için okulun bitmesi şart. İnşallah arapçalardan sorun yaşamadan bitirebilirim:KK16: ( günlüğe yazıyor gibi hissettim şu an ) sabah erkenden yemeğimi de yaptım şimdi tableti de bir kenara bırakıp çalışma planıma uymalıyım :KK15:

Neyseciğiime ben bu iki gün nete girmemeliyim girince çok vakit harcıyorum çünkü. Herkese sınavlarında başarılar dilerim. Rabbim yardımcınız olsun . İnşallah kolay geçer. :KK34:

Günaydınnn :21: ne demek takmamak , aşkolsun :KK20: burda hepimiz biriz unutma :KK14: Hadi bakalım bende tekrar yapıyorum ALLAH(C.C) yar ve yardımcımz olsun inşaALLAH(C.C)...(amin...) :KK16::KK16::KK16:

Hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın Ausum :KK16: Çan eğrisinin geme notları yani dd leri en fazla 37 en düşük 29.51 grdüm geçen seneninkilerde :26: ALLAH(C.C) yardımcımız olsun ne deyim? :KK16::KK16::KK16: (amin)...:KK16::KK16::KK16:

Yusuf Paşanın karnesi hayırlı olsun annesi :KK1::KK1: :KK55::KK55:

Benim bölüm gibi düşükmüş seninde canım , o zaman Allahın izniyle geçersin betülcüm , zaten vizelerden 50 vizeye 40 alsan ,43 ile bile geçersin inşaAllah . Benimde tek korkum sınavda kal gelmesi ve 30 altı almam , yoksa bende vize notlarıma ve çana göre 35-40 ile finalden geçerim .

Günaydın :KK16:

Üzüldüm şimdi , yazıpta görmediğim bir mesajın oldu ise affola .

Herkese bir iki kelamda olsa yazmaya çalışıyorum hep :26:

Hadi bakalım , kapatalım pcleri tabletleri , derse :KK55: Son tekrarlar çok çok önemli . Sana da bol zihin açıklığı diliyorum , en korktuğun Arapça bile sular seller gibi geçer inşaAllah .

Bende çıkıyorum arkadaşlar bugün ancak akşam çalışmaya oturabilirim . Artık olduğu kadar ne diyeyim .

İçimdeki huzursuzluk nedeni , telafisi yok sene dönem uzayacak ya o yüzden işte , vizelerde ne rahattım .

Canımsınnn, ben geldim de bugün oğlan rahat bırakmıyor tam yazacaktım çaydanlığımın şiiri de çok güzelmiş diye, fırsat bırakmadı sağolsun...:KK1: Yerim ben onun 3 beyazını, Allah bize de nasip etsin ausum, herhalde salya sümük olursun şimdi, tahmin edebiliyorum...

Beyler isyanda dediğin gibi, benimki de bitiyor değil mi, bu hafta son değil mi deyip duruyor.:KK1: Tatile girince evle ilgileneceğim ya, pek umutlu şimdi, ama bakalım kafa tatilim ne kadar sürer, bilemiyorum, onun haberi yok...:KK1:

Ben de bugün bir Osmanlıca tekrar yapayım dedim, sorular karşısında :KK53: oldum. Tekrar yazarak not alacağım bugün, her şey uçup gitmiş, gerçi sınavda nispeten kolay soruyorlar, ben de 5 soru filan garantilersem kalanını spor toto yapmayı düşünüyorum.:KK1: Biraz da şu öğrenme portalındaki geçmiş soruları çözeyim, belki faydası olur, bakalım ne durumdayım...

herkese selammmmmmmmm:21::21::21:
nasılsınız çalışkan hatunlar:KK1:
ben yine giremedim baya
çok yoğunum
dersler staj raporlar falan filan derken çıldırmak üzereyim
derslerim bitmedi
yetiştiremiyorum canımdan can gitti artık
son 3 dersim kaldı bugün bitiricem inşallah:KK37:
toplamda 39 ünite bitmiş ablacım eklersin
son gün ekleteyim:KK52:
millet bitirdi ben hala arkadan arkadan geliyorum:KK52::KK52::KK52:
bitiririm heralde bugün ya
o değilde daha raporlarım yazılcak duruyor şimdi onları yazıcam
daha kahvaltı bile yapmadım tam sefilleri oynuyorum bu ara:KK53:
bu arada gazel gitmiş gördüm iyi yolculuklar diyemedim şimdi diyeyim:KK1::KK1::KK1::KK1:
inşallah herkesin sınavı çok güzel geçer
dualarınızda benide unutmayın
hepinize bol şans:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
eğer bitirirsem ünitelerimi yazarım gece falan
psikolojik olarak bu yükten kurtulmam lazımda:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

dünden bu sabaha kadar 6 ünite bitirdimmm :KK50: her şekilde yetişşmicek benim geç başlarsam olacagı buydu
neyse gidiormm çalışmaya :KK58: :KK58:

Benim bölüm gibi düşükmüş seninde canım , o zaman Allahın izniyle geçersin betülcüm , zaten vizelerden 50 vizeye 40 alsan ,43 ile bile geçersin inşaAllah . Benimde tek korkum sınavda kal gelmesi ve 30 altı almam , yoksa bende vize notlarıma ve çana göre 35-40 ile finalden geçerim .

Günaydın :KK16:

Üzüldüm şimdi , yazıpta görmediğim bir mesajın oldu ise affola .

Herkese bir iki kelamda olsa yazmaya çalışıyorum hep :26:

Hadi bakalım , kapatalım pcleri tabletleri , derse :KK55: Son tekrarlar çok çok önemli . Sana da bol zihin açıklığı diliyorum , en korktuğun Arapça bile sular seller gibi geçer inşaAllah .

Bende çıkıyorum arkadaşlar bugün ancak akşam çalışmaya oturabilirim . Artık olduğu kadar ne diyeyim .

İçimdeki huzursuzluk nedeni , telafisi yok sene dönem uzayacak ya o yüzden işte , vizelerde ne rahattım .

Günaydınnn :21: ne demek takmamak , aşkolsun :KK20: burda hepimiz biriz unutma :KK14: Hadi bakalım bende tekrar yapıyorum ALLAH(C.C) yar ve yardımcımz olsun inşaALLAH(C.C)...(amin...) :KK16::KK16::KK16:

Hayırlı cumalar :KK16::KK16::KK16::KK16:

ayyy bakmayın bana birkaç gündür bu yalnızlık konusunda dertliyim :KK43:
Yemek arası verdim ii dilkeleriniz için teşekkür ederim Allah hafıza açıklınğı versin hepimize :KK3::KK3:

Ben de an itibariyle finallere çalışmaya başlıyorum :KK55:
Tüm özetleri okuyup bölüm sonu sorulara bakacağım :KK6:
Çok erken başladım yine çalışmaya ama yapacak bişey yok :KK1:
Bu kez de amacım derslerin hepsinden 60 almak ve de tüm derslerden geçmek :KK51:
Herkese başarılar diliyorum.İnşallah herkes derslerini geçer güzel notlarla :21:

Vee bu parçamız da çalışmaları son günlere sıkıştırmış olanlara gelsin :nazar:
Olmaz olmaz deme hiç olmaz olmaz sevgilim zaman neler gösterir belli olmaz sevgilim :KK24:
http://www.youtube.com/watch?v=JTBjMjvXAc4

slmlar benim dersler sıkıştı en önemli ders sona bıraktım gerektiği gibide çalısamadım. ing. 5 ünitem var hala görümcem öğr. anlatcak bu gun tekrarlarda duruyor...

:KK16:Biraz dandikmiş bende öyle duydum , çok performans göstermesini beklemem ben , amaca hizmet ediyor mu mevzu o .

he valla dandik baya usb kablo aldım geldim şimdi onada tık yok okumuyor pc.. :KK43: nasıl soru indircem ben buna dün zar zor indirdim sora naptıysam kaybettim gene.. bida denicem indirmeyi.. çocukların işine yaramazmı ohooo bi sürü oyun alıyo içi onlara en büyük yarar... bizim çocuklara fazla bu kadar teknoloji.. :KK19:

ne yatması ablam 5e kadar soru çözdüm toplamda 1200 sorum var :KK53: kitaptakiler ve çıkmış sorular toplamı... oooyyy oy... bugün 640 soru daha çözsem yeter yarınada 440 adet bıraktım 120 de çözdüm :KK53: uykum var..

slmlar benim dersler sıkıştı en önemli ders sona bıraktım gerektiği gibide çalısamadım. ing. 5 ünitem var hala görümcem öğr. anlatcak bu gun tekrarlarda duruyor...

Şu saatten sonra telaş etmenin strese girmenin bi anlamı yok.
Bunu üzerinizden atın önce. Zaten ingilizce hocanız varmış onu dert etmeyin.
Tekrar yaparken de tüh hepsini unutmuşum diyerek moralinizi bozmayın.
Beyniniz ne kadar rahat olursa o kadar iyi hatırlarsınız.
Ve kitapların sonundaki sorulardan da çıkıyor.O soruları tekrar çözün.Özetleri okuyun.
Halledersiniz bence bu şekilde :KK34: Başarılar diliyorum...

X