2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sana da kocaman tebrikler lolisscim , çok sevindim .İş falan derken bu sen zorluydu senin için :KK31:

sağol canım benim,ben de seni tebrik ediyorum:KK16:
ortalamam biraz daha yüksek olsa iyiydi ya buna da şükür
ing 40 aldım:21:

Son düzenleme:

Vaay uyanık , hemen ben biliyordum aşkım zaten başaracağını derler :KK1: Zamanında yapsa ya o motiveyi ama belki de haklı o gazı vermeseydi sererdin dersleri :KK52:

Ooooo hangi oyunda kim taktı sana , al hemen ifadesini :KK9: Bende eskiden oynuyordum çok ama şimdi sistem değişti skorlar her ay sıfırlanıyor sanırım , yaptığın rekorun da bir anlamı kalmıyor , oynamıyorum o yüzden .

yaa demi hemen biliyorlar zaten :KK70: ben öle ters motive olanlardan değilimki beni motive eden ablamlar oldu asıl hade len kötü geçti diyon diyon geçiyon kimi yiyon sen diyip duruyorlar bana :KK53:

dikkat ettim hatun bütün oyunlarda rekor kırmaya çalışıyor amma benim rekorum olmaz olmaz yani vermem.. sabaha kadar oynar gene geçerim :KK52: bidaki ay sıfırlancakmı şimdi o 173lük rekorum bak ya çok emeğim vardı onun üstünde benim be...:KK5:

Aus balam ingilizce ortalaması türkiye geneli düşük olunca aa geldi 70 almışım finalden işte
en çok spk dan korkuyordum onu da bb ile atlattım. :KK1:
buna da şükür diyorum. :KK1: Darısı bahar döneminin başına hepimiz için :KK16:

sağol canım benim,ben de seni tebrik ediyorum:KK16:
ortalamam biraz daha yüksek olsa iyiydi ya buna da şükür
ing 40 aldım:21:

İngilizce kabus oldu bize , benimde en düşük dersim o geldi .

Aman salla gitsin ortalamayı , uzamadan bitsin de .

yaa demi hemen biliyorlar zaten :KK70: ben öle ters motive olanlardan değilimki beni motive eden ablamlar oldu asıl hade len kötü geçti diyon diyon geçiyon kimi yiyon sen diyip duruyorlar bana :KK53:

dikkat ettim hatun bütün oyunlarda rekor kırmaya çalışıyor amma benim rekorum olmaz olmaz yani vermem.. sabaha kadar oynar gene geçerim :KK52: bidaki ay sıfırlancakmı şimdi o 173lük rekorum bak ya çok emeğim vardı onun üstünde benim be...:KK5:

Abim öyle der hep , lan beni öyle yapamayacaksın edemeyeceksin diye motive ettiğinizi sanmayın , o zaman hepten bırakıyorum , hadi koçum aslanım sen yapamayacaksın da kim yapacaksın diyin der :KK1::KK1:

Öyle biliyorum canım ben , eskiden silinmiyordu ama artık her ay sıfırlanıyor listeler

Aus balam ingilizce ortalaması türkiye geneli düşük olunca aa geldi 70 almışım finalden işte
en çok spk dan korkuyordum onu da bb ile atlattım. :KK1:
buna da şükür diyorum. :KK1: Darısı bahar döneminin başına hepimiz için :KK16:

Bende bc almışım ingilizceden 40-55 ile . Çan epey işe yaradı bize :KK34:

Abim öyle der hep , lan beni öyle yapamayacaksın edemeyeceksin diye motive ettiğinizi sanmayın , o zaman hepten bırakıyorum , hadi koçum aslanım sen yapamayacaksın da kim yapacaksın diyin der :KK1::KK1:

Öyle biliyorum canım ben , eskiden silinmiyordu ama artık her ay sıfırlanıyor listeler

ama hakkaten doğru diyor biliyormusun.. zaten içinde bi umutsuzluk oluyo bide millet diyince sen bu kafayla bi cacık yapamassın diye motivasyonun düşüyor zaten herkes yapamayacağımı biliyor ben niye uğraşayımki mantığıyla salıveriyorsun ister istemez..

o zaman daha fazla uğraşmayayım ayın sonunda uğraşsın dursun bidaha :KK52: zaten daha fazla yapamaz muhtemelen kudurmuştur ehehe :KK70::KK70: ne inat insanmış yahu ne zorun var benim rekorumla almışın diğer rekorları benimkinden ne istiyorsun demi ama.. bide mesaj geliyor rekorunuzu geçti diye ayar oluyorum he.. :KK53:

Geçmiş olsun canım hangi derslerin ff inşallah onlarıda verir kurtulursun

Üstüne tıklayınca buyuyor bende :KK1:
İnşallah çağırırlar bakalım çağırmazlarsada ben kendimi zorla Çağırtırım:KK53:

Evet canım teksin bnde okuloncesi okuyanda tek benim burda:KK1:
Nasip kısmet canım oyle duşun hayırlısı olsun hepimiz için:KK16:

hayırlısı bakalım hangi üniversite kaçıncı sınıfta okuyorsunuz ?

Bana bak biberon aklında varaklı kadın olarak kalmayayım , bende öteki tarzdanım :KK34:
[/B]
Ayy varaklı kadın , kendim yazıp kendim güldüm :KK9::KK9:

Bilmez miyim canım benim, aynı kafadanız, aynı mantıkla düşünüyoruz hatta diyorum ya hep, elmanın iki yarısıyız.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Varaklı kadın süper olmuş, bu durumda ben de renkli çerçeveli kadın diyorum bize.:KK1:

Beni atladın :KK1::KK1:

Ya neden yazıyorum sana , çünkü inan bana gözdenin derslerini okuduğumda aynı hisse kapıldım , bayıldım isimlerine , ben bu bölümü okusam mı bile dedim hatta :KK52:

Bu arada aklıma yazarken bir şey takıldı üstat biberon :KK42: Şimdi ff notla kalanlar var ya , 1. ya da 2. sınıflar mesela , önümüzdeki sene bu dersleri de ekleyip alacaklar ve dönem uzatmayacaklar ama son sınıflar (yani ben :KK37: ) ola ki bir dersten ff aldık , hiç telafi yok , doğrudan sene uzayacak . Aöf ün son sınıflara büt . koyması bu durumu ortadan kaldırmak için gerekli değil mi sence ya da duydun mu hiç böyle bir şey ?
Bir öğrenci 2. sınıfta 5 dersten kalsa mezuniyeti uzamıyor ama son sınıfta 1 dersten kalan bir sene uzatıyor
:KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tabii şimdi ayakların yere basmıyor senin, ondan diyorum ben. Bir önceki alıntında ben kime "harika, zeki arkadaşım benim" diye kutlayıp tebrik etmişim acaba??:KK52::KK52::KK52: Sana özel tebrik var, ama beni atlamışsın diye cevap cık cık cık...:KK1::KK1::KK1:

Bu arada estağfurullah deyip hemen sorunu cevaplayayım canım benim...Aöf işte tam da senin üzerine parmak bastığın sebep yüzünden geçen sene tek ders sınavı yaptı, bu sene de yapacak büyük bir ihtimalle, hatta 2.sınıflara da tek ders sınavı gelecek diye bir duyum aldım; sebebi de ön lisans diplomasıyla bölümden ayrılmak isteyenler olur diye...Ama yine aöf mantığıyla eğer bir dersten fazlasından kalırsan artık benim yapacağım bir şey yok; demek ki dönem tekrarı seni paklar diyor...Mantıklı mı diye kişisel fikrimi sorarsan hayır. Aslında sebebim açık; aöf'yi anlıyorum, diyor ki yıllık sistemde geçme notu 50 idi, şimdi çan sayesinde 25 ile bile geçme şansın var, o yüzden çalış ve 25 üzeri al diyor. Buna itirazım yok, haklı da ama eğer diğer aöf (Atatürk Ünv. ve İstanbul AUZEF) lerde çan olduğu halde yine bütünleme varsa, bak örgünü bile katmıyorum aralarına, kendi sınıfındaki diğer 2 üniversitede de bütünleme varsa, ortada açık haksızlık var demektir. Herkes eşit olmalı mantığımdan yola çıkarak kesinlikle bütünleme gelmeli diyorum...

Mesela Atatürk aöf'den örnek vereyim bildiğim için; orada cc altı notlar yok, yani cd, dc ve dd yok. Yani koşullu geçme yerine cc altı olanlar bütünlemeye kalıyor...Daha mı iyidir? Kesinlikle; çünkü ff olanları kurtarma şansı var, koşullu geçemesen de bir sınav şansın daha oluyor...

Lolissim, bölümdaşım benim, çok çok tebrik ediyorum, darısı başıma diyorum hep.:KK16::KK16::KK16:

Sedulum sana da kocaman tebrikler canım benim...:KK16::KK16::KK16:

3.75 ortalamam hanimlar. 4.00 hedefim vardi hukuka gecis istedigim icin ama cok sukur buna da. Adaletciler burada mi? Ne alemdesiniz?

Fındıkcığım, süpersin :))) Daha nice böyle ortalamalara, hedefine de en kısa ve güzel şekilde kavuşman dileğiyle...:KK16::KK16::KK16::KK16:

Hevim günaydın tatlım :KK16:

İlk senen olduğu için hiiiiiiiç takma kafana , nasıl olsa mezuniyet zamanını etkilemeyecek . Seneye zaten bildiğim dersler olduğu için diğerleri ile birlikte verirverirsin :KK31:

Tebrikler canım , gelsin bahar dönemi :KK4:

iyi akşamlar auscum,
bende seni tebrik ediyorum örnek konu sahibemizsin maşallah canım...:nazar::nazar:

ortalama ile geçtiklerim var onları da,
bahardaki dersleri yüksek tutarsam geçiyorum...:44:

evet şu bahar dönemi gelsin bi seçelim de dersleri başlayalım çalışmaya...

görsün aöf heviyi:KK15::KK15:

Tabii şimdi ayakların yere basmıyor senin, ondan diyorum ben. Bir önceki alıntında ben kime "harika, zeki arkadaşım benim" diye kutlayıp tebrik etmişim acaba??:KK52::KK52::KK52: Sana özel tebrik var, ama beni atlamışsın diye cevap cık cık cık...:KK1::KK1::KK1:

Bu arada estağfurullah deyip hemen sorunu cevaplayayım canım benim...Aöf işte tam da senin üzerine parmak bastığın sebep yüzünden geçen sene tek ders sınavı yaptı, bu sene de yapacak büyük bir ihtimalle, hatta 2.sınıflara da tek ders sınavı gelecek diye bir duyum aldım; sebebi de ön lisans diplomasıyla bölümden ayrılmak isteyenler olur diye...Ama yine aöf mantığıyla eğer bir dersten fazlasından kalırsan artık benim yapacağım bir şey yok; demek ki dönem tekrarı seni paklar diyor...Mantıklı mı diye kişisel fikrimi sorarsan hayır. Aslında sebebim açık; aöf'yi anlıyorum, diyor ki yıllık sistemde geçme notu 50 idi, şimdi çan sayesinde 25 ile bile geçme şansın var, o yüzden çalış ve 25 üzeri al diyor. Buna itirazım yok, haklı da ama eğer diğer aöf (Atatürk Ünv. ve İstanbul AUZEF) lerde çan olduğu halde yine bütünleme varsa, bak örgünü bile katmıyorum aralarına, kendi sınıfındaki diğer 2 üniversitede de bütünleme varsa, ortada açık haksızlık var demektir. Herkes eşit olmalı mantığımdan yola çıkarak kesinlikle bütünleme gelmeli diyorum...

Mesela Atatürk aöf'den örnek vereyim bildiğim için; orada cc altı notlar yok, yani cd, dc ve dd yok. Yani koşullu geçme yerine cc altı olanlar bütünlemeye kalıyor...Daha mı iyidir? Kesinlikle; çünkü ff olanları kurtarma şansı var, koşullu geçemesen de bir sınav şansın daha oluyor...

Yok canım benim bana özel kutlamanı ve methiyelerini okuyunca şımardım , biraz daha istedim galiba :KK8::KK8:

Gelince geyikte gazelin sorusuna baksana bir , yine sana havale ettim :KK1: Benim cevabımdan tatmin olmadı gazel :KK52:

Hmm , tek ders vardı doğru . Yine de adaletsiz yine de adaletsiz . Neyse , dediğin gibi bari 25 al diyor ama , ne bileyim son dönem ya bir korku sardı beni :18:

Teşekkür ederimmm... :21::21::21: Darısı ve daha yüksekleri bu forumdaki herkesin başına. :KK1: Bu topik bana uğurlu geldi. Hep buradayım artık sınav dönemlerimde. :KK1:

Aminnnnn .

Hep bekleriz , çok bekleriz , yine bekleriz :KK1:

Teşekkürler bu arada bende bu sayfadaki motiveyi seviyorum çok :KK16: Kendi topiğim diye söylemiyorum :KK9:

iyi akşamlar auscum,
bende seni tebrik ediyorum örnek konu sahibemizsin maşallah canım...:nazar::nazar:

İyi akşamlar canım .

Teşekkürler :KK17:

Ooooo şimdiden bahar dönemine savaş açmışsın :KK4::KK4::KK4:

İyi akşamlar kızlar bir sorum var. Bilen cevaplayabilir mi? :44:

Çok yakın arkadaşımın , hatta bacımın :KK16: Dönem not ortalaması 1,89 , Genel not ortalaması 2,11 , 2013 başarılı yazıyor... Soracağım şu ki ; Dönem not ortalaması 2'nin altında ya sorun olmaz değil mi? son senesi , 3 dersten girdi zaten... :KK14:

Notlarına ben baktım , ona bu düşüncemi söylemedim , ''başarılı'' yazdığı için , ''geçmişsin'' dedim. Söylesem tedirgin olur , üzülürdü :KK50: Kıyamam ona :KK25: yani ondan gizli soruyorum. :44:

Bilen biri cevaplarsa beni çok sevindirmiş olacak :KK16::KK16::KK16:

Ausum :KK16:

Dolmam :KK16:

Hevim :KK16:

Biberonum :KK16:

Gazelim :KK16:

Gözdem :KK16:

Ve tüm topik arkadaşlarım hepinize sevgilerimi sunarım :21::21::21:

Son düzenleme:
iyi akşamlar auscum,

Seninde dün kulaklarını çınlattık Dolmayla , Tebrik ederim geçmişsin FF leri düşünme bile seneye rahat rahat verirsin ALLAH(C.C)'ın izniyle , sonuçta sene kaybın bile olmayacak buna hamd ve şükür olsun , ALLAH(C.C)'ım başarılarını daim esin inşaALLAH(C.C)...

Betülcüm bu konuyu daha bugün gazelle konuştuk , benim bildiğim genel not ortalaması geçerli .Yani arkadaşın geçmiştir .Zaten başarılı yazıyor , bu geçtiğinin en büyük işareti.

Ama gazel ısrarla dönem ortalaması geçerli dedi.

O yüzden net bir cevap veremeyeceğim , netten araştırayım biraz.

Son düzenleme:
Betülcüm bu konuyu daha bugün gazelle konuştuk , benim bildiğim genel not ortalaması geçerli .Yani arkadaşın geçmiştir .Zaten başarılı yazıyor , bu geçtiğinin en büyük işareti.

Ama gazel ısrarla dönem ortalaması geçerli dedi.

O yüzden net bir cevap veremeyeceğim , netten araştırayım biraz.

Ausum , teşekkür ederim. Ben bir şey buldum ama resim nasıl yükleyeceğim yardımcı olur musun?

$aöf not sistemi.jpg

Sanırım yükleyebildim , facebookta böyle bir şey buldum ausum :nazar:

İyi akşamlar kızlar bir sorum var. Bilen cevaplayabilir mi? :44:

Çok yakın arkadaşımın , hatta bacımın :KK16: Dönem not ortalaması 1,89 , Genel not ortalaması 2,11 , 2013 başarılı yazıyor... Soracağım şu ki ; Dönem not ortalaması 2'nin altında ya sorun olmaz değil mi? son senesi , 3 dersten girdi zaten... :KK14:

Notlarına ben baktım , ona bu düşüncemi söylemedim , ''başarılı'' yazdığı için , ''geçmişsin'' dedim. Söylesem tedirgin olur , üzülürdü :KK50: Kıyamam ona :KK25: yani ondan gizli soruyorum. :44:

Bilen biri cevaplarsa beni çok sevindirmiş olacak :KK16::KK16::KK16:

Ausum :KK16:

Dolmam :KK16:

Biberonum :KK16:

Gazelim :KK16:

Gözdem :KK16:

Ve tüm topik arkadaşlarım hepinize sevgilerimi sunarım :21::21::21:
Betülüm :KK16:
Benden de kocaman sevgiiler :KK19:

X