2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Bende ismini gördüm aşağıda sen mesaj yazmadan listeye ekleyeyim çaktırmadan dedim ama yetişemedim :KK1:

Hemen ekliyorum canım benim . Bu sene ihale bana kaldı , geçen senelerde sevgi meleği yapıyordu , hem mezun oldu hemde bu sene kpss var , uğraşmak zor olur bana dedi. Bende alıverdim bu kutsal görevi :KK52:Hep gazel yüzünden gaza getirdi beni .

30 da el sıkıştık mı şimdi gökçem ünite sayısında :KK22:
hmmmm :KK34: düşünmen bile yeterrr .....
bacımmmm çok isabet olmuş bu kutsal görevi yusufçuğun annesiii yapsa yapardııı harikasınnnnnn abcım...ALLAH RAZI OLSUN emeğine sağlık... bizde dua edeceğizdir sana:)
30 diye anlaşakkkk zatenn 32 olsada çalışamam 30 ideal dermişim

Aynen canım azıcık öyle oldu .

Daha koca sene var , bağışıklık sistemini okula göre güçlendirmeliyim çocuğun . Direnaus :KK52::KK52:
uff uffff direnç şart.... ilaç olarak öğretmenliğin ilk yılında bir özel dr bağışıklık sitemi için iminu....adını unutttum o tarz bir hap vermişti iyi gelmiştiii...ama doğal yoldan daha iyi olur...sağlıklı beslenmek şart... geçmişler ola

hmmmm :KK34: düşünmen bile yeterrr .....
bacımmmm çok isabet olmuş bu kutsal görevi yusufçuğun annesiii yapsa yapardııı harikasınnnnnn abcım...ALLAH RAZI OLSUN emeğine sağlık... bizde dua edeceğizdir sana:)
30 diye anlaşakkkk zatenn 32 olsada çalışamam 30 ideal dermişim

Sen ne yazsan gülmeye şartlanmışım zaten , yaşam enerjisi gibi bir şeysin yahu :KK16:

Edin edin , bu aöf çalışma sayfasını bize açan aus bacının oğlu iyileşsin diye edin canım .

Sen ne yazsan gülmeye şartlanmışım zaten , yaşam enerjisi gibi bir şeysin yahu :KK16:

Edin edin , bu aöf çalışma sayfasını bize açan aus bacının oğlu iyileşsin diye edin canım .
aminnnnnnnnnnn iyileşsindeee koltukların tepesinde gezinsinnn yusufçuk... boyama kitapları yerine çaktırmadan duvarları çizsinn emi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:dermişimmmmm

bende gazele güldümm bugunnn yaa allahımmm :KK66: bu arada gözde acaba kitaplarını tedarik edebildi mi?? birileri göndericekti ne etti acabaaa???
ben daha kaydolmadımmmm çarşmbaya inşlhhhhh hallederim bakayım 8 derse kaç tl ödeyecemmm direkt vakıfa gidip tc ile girince önceki sezonlar gibi çıkıyor dimiödenecek paraaa tutarı ...

yeni bir dönem yeni bir topikcik :KK8:
hayırlı olsun bakalım...
ausencia benim adımı da ekler misin acaba eftelya__ sağlık kurumlaru işletmeciliği saydığıma göre de 60 ünitem var ne çok mu beeee:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
yandın eftelya :KK52:
en çok ünite benim galiba ya da ben mi yanlış saydım nerden sayılıyor bu:KK1:

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun.. :KK68:
Alıntı yapamıyorum ben yahu, bozuldu benim forumum.. :KK19:

Ya bana bi akıl verin hatunlar..
Ben bu yıl eften dersler seçtim ingilizce (2tane), edebiyat. Ben bunları havada karada yapıyorum.. Bu sene de yapıp geçicem..
Bu sene zorları alayım dimi onlardan vazgeçip?
Olur da seneye tökezlersem 1 yıl daha yerim.. :/
Siz olsanız zorları mı alırdınız? Hoş mantıklı olan da zorları almak da ben neden salak seçimler yaprım bilmiyorum.. :KK1:

Son düzenleme:
Yardımcı kitaplarıma bakayım dedim, yarısı çıkmış yarısı çıkmamış, sinir oldum.:KK43:( Hepsini toplu alayım diyordum, ne olurdu yetiştirselerdi şu kitapları...Bu arada kararımı verdim, bu sene türk diliyle beraber sosyoloji okuyacağım, Allah yardımcım olsun.:) Sabah 1 ünite, akşam 1 ünite bu sistemden şaşmadan sınavlarımı vereceğim inşallah. Daha fazla karar değiştirmeden bu akşam kayıt yenilememi de yapayım, yani çok sevdiğim şairin dediği gibi "düşündüğünü hemen yap, yoksa karar vermek zorunda kalırsın" :))

Hiçbir bilgim yok ama geç olmadan cevap yazayım dedim :KK9:
Bandrol üstüne koyarlar ya da yeni verirler , zaten başka seçenek yoktu değil mi ?:KK52:

Paso dediğin öğrenci kimliği değil mi zaten ?

[/B]
teşekkür ederim. umarım üstüne bandrol koyarlarda büroya bir daha gitmek zorunda kalmam işte sıkıntı oluyor çünkü. yani olmuyorda ben muhatap olmayı sevmiyorum bu konularda :KK43:
paso iett den alınan varya o. sen istanbulda yaşamıyorsun sanırım ondan bilemedin:) otobüslerde geçen öğrenci kartı bu okul için olan değil. İstanbul kart ama indirimli yani.

oğlun içinde çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.
iyi akşamlar sana yarın öğleden sonra son durumları yazarım.

Bende alıcam bu yıl fosforlu kalem :KK33:
Siyah renk alıp kitabı tümden yok etmeyi düşünüyorum :KK37:

Sesli kitap indireyim ben ya bi iki dersin vardı. En azından yolda giderken falan dinleyebilirsem vizeleri kolaylıkla atlatırım.

Ay ablacım beni de ekleyiver.. :)

Kamu Yönetimi : 3/4
Vizede sorumlu olunan ünite sayısı : 40 :2:

Bende alıcam bu yıl fosforlu kalem :KK33:
Siyah renk alıp kitabı tümden yok etmeyi düşünüyorum :KK37:

Sesli kitap indireyim ben ya bi iki dersin vardı. En azından yolda giderken falan dinleyebilirsem vizeleri kolaylıkla atlatırım.

o sesli kitap var ya o beni bitirdi nasıl bişeydir o elektironik ortamda mı ne okutmuşlar nasıl bir ses nasıl bir tonlamadır o:KK36::KK36:
sinir bozucu:KK4:

Son düzenleme:
o sesli kitap var ya o beni bitirdi nasıl bişeydir o elektironik ortamda mı ne okutmuşlar nasıl bir ses nasıl bir tonlamadır o:KK36::KK36:
sinir bozucu:KK4:

Sesli indirmedim daha etkileşimli kitapları indiriyorum. Pc başında vakit geçirirken de bir işe yarasın diye :KK1:

Ay bu ne be
Bu nasıl ses bu nasıl kitap bu nasıl robot kadın :120::120::120:

Yardımcı kitaplarıma bakayım dedim, yarısı çıkmış yarısı çıkmamış, sinir oldum.:KK43:( Hepsini toplu alayım diyordum, ne olurdu yetiştirselerdi şu kitapları...Bu arada kararımı verdim, bu sene türk diliyle beraber sosyoloji okuyacağım, Allah yardımcım olsun.:) Sabah 1 ünite, akşam 1 ünite bu sistemden şaşmadan sınavlarımı vereceğim inşallah. Daha fazla karar değiştirmeden bu akşam kayıt yenilememi de yapayım, yani çok sevdiğim şairin dediği gibi "düşündüğünü hemen yap, yoksa karar vermek zorunda kalırsın" :))

hayırlı olsun hakkında biberoncum....
bişey sorcam, sen sınava girerek mi tercih yapabileceksin şimdi, yoksa yatay geçiş gibi bişeymi bu anlamadım...

aminnnnnnnnnnn iyileşsindeee koltukların tepesinde gezinsinnn yusufçuk... boyama kitapları yerine çaktırmadan duvarları çizsinn emi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:dermişimmmmm

Aminnnnnn , çizsin çizsin , çizme dersem 3 dersten kalayım bu sene :KK52:

yeni bir dönem yeni bir topikcik :KK8:
hayırlı olsun bakalım...
ausencia benim adımı da ekler misin acaba eftelya__ sağlık kurumlaru işletmeciliği saydığıma göre de 60 ünitem var ne çok mu beeee:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:
yandın eftelya :KK52:
en çok ünite benim galiba ya da ben mi yanlış saydım nerden sayılıyor bu:KK1:

Çokmuş yahu , kaç dersin var ki , her dersin tüm ünitelerini saymadın değil mi ?

Vizede yarısından sorumlusun derslerin .

Bak yazıyorum 60 ünite , sonra 60 ınıda çalışmak zorunda kalırsın :KK1:

Hayırlı uğurlu olsun.. :KK68:
Alıntı yapamıyorum ben yahu, bozuldu benim forumum.. :KK19:

Ya bana bi akıl verin hatunlar..
Ben bu yıl eften dersler seçtim ingilizce (2tane), edebiyat. Ben bunları havada karada yapıyorum.. Bu sene de yapıp geçicem..
Bu sene zorları alayım dimi onlardan vazgeçip?
Olur da seneye tökezlersem 1 yıl daha yerim.. :/
Siz olsanız zorları mı alırdınız? Hoş mantıklı olan da zorları almak da ben neden salak seçimler yaprım bilmiyorum.. :KK1:

Kolaylarla zorlardan ortaya karışık yaparım .

Hayırlı olsun canım .
Sosyolog çok bu sene topikte psikoloji okusaydın ya canım ya .

Ay ablacım beni de ekleyiver.. :)

Kamu Yönetimi : 3/4
Vizede sorumlu olunan ünite sayısı : 40 :2:

Eklenmiş bil kendini
:KK34:

Ay bu ne be

Hemen bakayım , belki yıllardır aradığım çalışma şevki , bu kadın sayesinde gelecektir :KK8:

Son düzenleme:
Ay bu ne be

Sedulu bir link atıver canım ya , gece gece güleyim biraz .Bulamadım ben .

Ama şöyle bir bilgi edindim çok mühim :KK14:;

Kitaplar üniversitemiz Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri ve Tiyatro Anadolu sanatçıları tarafından radyofonik bir biçimde seslendirilmekte, ses efektleri ile anlatım zenginleştirilmekte ve mp3 olarak İnternet’ten yayınlanmaktadır.

Sedulu bir link atıver canım ya , gece gece güleyim biraz .Bulamadım ben .

Ama şöyle bir bilgi edindim çok mühim :KK14:;

Kitaplar üniversitemiz Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri ve Tiyatro Anadolu sanatçıları tarafından radyofonik bir biçimde seslendirilmekte, ses efektleri ile anlatım zenginleştirilmekte ve mp3 olarak İnternet’ten yayınlanmaktadır.

Ausum şimdi atacaktım link ama site açılmıyor.
E ogrenme portalından kendi bölümüme girdim oradan sesli herhangi bir kitabı indirdim ki indirmez olaydım. :KK20:
Bu nasıl anlatım yahu adamı bırak ders çalışmaktan soğutmayı okulu bırakmaya kadar götürür. :KK53:

Gunaydiiinnnnn :) hu huuuuu kimse yok muuuuu:) hehe siz uyurken ben azcik ders calisim bariiii:)))

hayırlı olsun hakkında biberoncum....
bişey sorcam, sen sınava girerek mi tercih yapabileceksin şimdi, yoksa yatay geçiş gibi bişeymi bu anlamadım...

Yok gazelim, yine bildiğin gibi ikinci üniversite. Sadece anadolu üniversitesi değil, erzurum atatürk üniversitesinin aöf'si. İstanbul auzef gibi. Auzef'te de sosyoloji vardı ama hem bana biraz pahalı geldi, malum anadolu üniversitesine de para vereceğim bu sene, hem de ders sayısı daha fazlaydı.

Hayırlı olsun canım .
Sosyolog çok bu sene topikte psikoloji okusaydın ya canım ya .

Psikoloji olsa keşke ausum, ama sadece sosyoloji var ikinci üniversitede...Bir de sosyoloji bitirince kursa katılıp aile danışmanlığı sertifikası alabiliyorsun, sonra da kendi yerini açıp aile danışmanı olabilme şansın var. Açıkçası ben ondan dolayı çok istiyorum sosyolojiyi, ama umarım ben bitirene kadar değişmez bir şeyler...:))

X