2013-2014 kış kadın parfümleri

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.205
193
2013-2014 kış kadın parfümleri / Kadın Kış Parfümleri 2013/2014

Yves Rocher Comme une Evidence Intense Yoğun şehvetli bir koku arıyorsanız, Yves Rocher Comme une Evidence Intense tam size göre! Tepe notası: Şam Gülü ve saf yasemin. Kalp notası: Isparta gülü, bal, hint yasemini Dip notası: Beyaz odun

Dolce&Gabanna Intense Kadınsı ve seksi bir kokuya merhaba demek için Dolce & Gabanna'nın Intense'ini deneyebilirsiniz. Beyaz çiçeklerin saf kokularıyla güçlendirilmiş bu koku, seksi olduğu kadar masum da. Tepe notası: Böğürtlen, yeşil mandalina, neroli Kalp notası: Portakal çiçeği, sümbülteper, yasemin, hindistan cevizi esansı, incir Dip nota: Marshmallow, vanilya, sandal ağacı, güneş çiçeği, misk

Fendi L'Acquarossa Fendi'nin son parfümü L’Acquarossa, kırmızı su anlamına geliyor. Çarpıcı ve seksi bir koku arayanlar için biçilmiş kaftan. Tepe notası: Sisilya mandalinası, Kalabria bergamotu Kalp notası: İne çiçeği, manolya, Isparta gülü ve portakal çiçeği Dip nota: Kırmızı sedir ağacı, Endonezya paçulisi ve misk

Chanel No.5 Yıllara meydan okuyan Chanel'in efsane kokusu, hafif, kadınsı, narin ve kusursuz bir parfüm. Tepe notası: Bergamot, limon, neroli Kalp notası: Yasemin, gül, zambak Dip nota: Sandal Ağacı, vetiver, vanilya, amber, paçuli

Michael Kors Sexy Amber Kışın şehvetli ve çekici bir koku arıyorsanız doğru adres Michael Kors Sexy Amber, baştan çıkarıcı notalarıyla gece ve gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tepe notası: Amber Kalp notası: Sandal ağacı Dip nota: Yasemin

Down Town Calvin Klein Çalışan bir kadınsanız Down Town Calvin Klein'i mutlaka denemenizi öneriyoruz. Akılda kalıcı bir parfüm olan Down Town Calvin Klein portakalın en güzel haliyle büyülüyor. Tepe notası: İtalyan ağaçkavunu, bergamut, Tunus’a özgü portakal çiçeği, yeşil armut, sulu erik Kalp notası: Pembe biber taneleri, menekşe yaprağı, gardenya taç yaprakları Dip nota: Teksas sedir ağacı, tütsü, vetiver, kadifemsi musklar

Giorgio Armani Si Zarafet, güç ve bağımsız ruhun karşı konulmaz kokusu olan Giorgio Armani Si, şehvetli, şık ve yumuşak bir parfüm. Tepe notası: Siyah frenk üzümü Kalp notası: Frezya, mayıs gülü Dip notası: Vanilya, paçuli, değerli odun harmanı

Bvlgari Omnia Crystalline Oryantal notalardan vazgeçemiyorsanız denemeniz gereken kokular arasında yer alan Omnia Cyrstalline, kadınlara farklı bir çekicilik katıyor. Tepe notası: Bambu, armut Kalp notası: Lotus çiçeği, çin tarçını, çay Dip nota: Musk, meşe yosunu, guaiac ağacı

Juicy Couture Viva La Juicy Noir Tatlı ve şirin bir koku olan Juicy Couture Viva La Juicy Noir, kadının en saf halini gözler önüne seriyor. Tepe notası: Yabani çilek, mandalina Kalp notası: Hanımeli, gardenya ve yasemin Dip nota: Amber, karamel, vanilya, sandal ağacı

comme une evidence i biliyorum sadece pek begenmedim midem bulandı. viva la juicy hoş duruyo onu da siparis ettim bakalım gelince görecegim nasıl oldugunu. ben çiçeksi kokuları sevmiom mesela midemi bulandırıyo. tatlı şekerli meyveli vanilyali kokuları seviyorum daha çok

benim de bir tek Yves Rocher Comme une Evidence Intense'yi gözüm tuttu sanırım :KK31:

michael kors un sexy amber değil de glam jasmine i var.onu çok merak ediyorum.

X