2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

suzincan

paşamız yolda kısmetse
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
371
0
başka ayların topiklerinde gördüm kıskandım bizimde olsun dedim:)

ilk ben yazıyım; 19+4 günlük 316 gram boyuda sanırsam 17 cm di. sormayı unuttum ultrosan kağıdında öle okudum.

başka ayların topiklerinde gördüm kıskandım bizimde olsun dedim:)

ilk ben yazıyım; 19+4 günlük 316 gram boyuda sanırsam 17 cm di. sormayı unuttum ultrosan kağıdında öle okudum.

oo suzincan yeni konu açmışsın hayırlı olsun ilk katılım benden olsun 14+4 günlükken 10cm di ve 88gr dı minişim:nazar::nazar::nazar:h:nazar: haftaya kontrolüm var bakalım ne kadar büyümüş

Merhabaa canim cok iyi düsünmüssün :)
Ayni günlere denk geliyo dogumumuz insaallah hayirlica kucagimiza aliriz.
Ben doktoruma gittigimde 19+4 üm benim oglum 320g di ama boyunu doktorum söylemedi bende heycandan unuttum sormayi ama hersey yolunda dedi.insaallah sagliklilardir bebislerimiz

Bu sayfamız da hayırlı olsun :KK9: Ben de geçen cumartesi günü 17+5 iken gittim,boyu 15 cm ,ağırlığı da 210 gramdı..iyi mi acaba?:26:

benim doktorum boy kilo konusunda bilgi vermiyor
hatta sorduğumda ne o şimdi mi doğurcan ne yapacaksın kilosunu diyo :KK1::KK1:
bi kere başka doktora gitmek zorunda kalmıştım 16 sonlarındaydım sanırım 180 gr demişti ilk o zaman öğrendim :KK12:

16+1 ken boyu 18cm 150gr m di:KK9::KK9:
bugün boyunu sölemedi 202 gram olmuş :KK49::KK49:

boyu çok uzun göbişide 1 hafta öndemiş:nazar::nazar::nazar:

sata göre 21+2 olan oglum ultrasona göre 22+ 3 ortalama 26 cm kilosu 520 gr teyzeleri

kızlar 20 haftalığım erkek bebeği kilomuz 375 grm ama boyu bilmiorum çnkü terbiyesiz doktor sölemedi zaten bi kaç bişey daha oldu ve doktorumu değiştiriecem bi dahaki gittiğimde boyunuda öğrenirim inşallah:KK1:

kızlar 20 haftalığım erkek bebeği kilomuz 375 grm ama boyu bilmiorum çnkü terbiyesiz doktor sölemedi zaten bi kaç bişey daha oldu ve doktorumu değiştiriecem bi dahaki gittiğimde boyunuda öğrenirim inşallah:KK1:

canım zaten artık tam boy veremio doktorlar ortalama olarak soyluolar

boyunu öğrenmek için ultrason sonucundaki FL ile 7 yi çarpmamız gerekiyormuş arkadaşlar

FL : uyluk kemiği uzunluğu 7 ile çarpılnca bebeğin boyu ortaya çıkıyormuş...

Son düzenleme:
ben de kasım annesi olarak başlayıp ekime terfi ettim gibi 29 ekim dedi doktorumuz en son doğum için.....

bizim kızımız da 20+2 günlükken 365 gr boyu ise 25 cm

sata göre 21+2 olan oglum ultrasona göre 22+ 3 ortalama 26 cm kilosu 520 gr teyzeleri

maşallah canım bir hafta öne geçmiş demekki:nazar::nazar: benim üç hafta önce gittiğimde 19+0 günlüktü 250 gr ğırlığı biraz nette baktımda az sanki benim kız zayıf mı doğacak acaba:KK31::KK31:

maşallah canım bir hafta öne geçmiş demekki:nazar::nazar: benim üç hafta önce gittiğimde 19+0 günlüktü 250 gr ğırlığı biraz nette baktımda az sanki benim kız zayıf mı doğacak acaba:KK31::KK31:

canım randevun ne zaman senin kızda buyumustur annesi simdiye saglıklı olsunlarda kilo onemli deil dogduktan sonrada alır insallah

X