2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

ehehe sonunda beni gördün canım yaa :KK9:
topiklerde dolanıyorsun ama bir türlü bana cevap yazmadın :KK9:

hm hamile kalmaya yardımcı bir şey yani :)
ne var ne yok canım ramazan bayramın nasıl geçti :)

Canim yazdım ya cevap , seni görmemezlik eder miyim Hiiic :)
Cansin :KK66:
Yok hamile kalmaya yardımcı değil canim. Bebis sağlıklı olsun diye , yani önlem amaçlı... :) Her hamile kullanır, artik doktorlar hamilelik öncesi çalışmalarda da öneriyorlar...:)

Vallahi çok yogundu, eşim nöbetçi imam olduğu için gidemedik bir yere ama herkes bize geldi..
Arefeden ,2. Güne kadar kayinvalidem ve iki kaynim bizdeydi,3. Gün annemler geldi, arkadaşlarim geldi...
Mutfaktan cikamadim...
Birde kimyasali geçirdim bayramda...
Yani tam sevinmiştik bebek tutunuyor diye ki yanlış alarmmis :)
Çok şükür anneme soylememistim şüpheleniyorum diye
Kadıncağız üzülmemis oldu...:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yazdım ya cevap , seni görmemezlik eder miyim Hiiic :)
Cansin :KK66:
Yok hamile kalmaya yardımcı değil canim. Bebis sağlıklı olsun diye , yani önlem amaçlı... :) Her hamile kullanır, artik doktorlar hamilelik öncesi çalışmalarda da öneriyorlar...:)

Vallahi çok yogundu, eşim nöbetçi imam olduğu için gidemedik bir yere ama herkes bize geldi..
Arefeden ,2. Güne kadar kayinvalidem ve iki kaynim bizdeydi,3. Gün annemler geldi, arkadaşlarim geldi...
Mutfaktan cikamadim...
Birde kimyasali geçirdim bayramda...
Yani tam sevinmiştik bebek tutunuyor diye ki yanlış alarmmis :)
Çok şükür anneme soylememistim şüpheleniyorum diye
Kadıncağız üzülmemis oldu...:)

hmm anladımmm şimdi folik asiti :)

oyy tam gelin olmuşsun sen desene ne kadar çok misafir ağırlamışsın kıyamammm :KK70:
benim teyzem de geçirmişti canım iki oğlu var şimdi :)

Amiiin muticimm :)
Ben senin sürprizlerini merak ettim vallahiiii :)

:KK9::KK9::KK9:
Yakın yakın, inşallah hayırlısıyla bombalarla geliyorum :KK37:
Her şeyin hayırlısı ya plan yaptıkça tutmuyor, akışına bıraktım artık :KK54:

hmm anladımmm şimdi folik asiti :)

oyy tam gelin olmuşsun sen desene ne kadar çok misafir ağırlamışsın kıyamammm :KK70:
benim teyzem de geçirmişti canım iki oğlu var şimdi :)
Hakikaten tam gelin oldum :)
Doğrudur tatlim, doktorun söylediğine göre çoğu kadın geçiriyormus ama regl gibi soktuğu için haberleri olmuyormus canimmm ...:)
:KK9::KK9::KK9:
Yakın yakın, inşallah hayırlısıyla bombalarla geliyorum :KK37:
Her şeyin hayırlısı ya plan yaptıkça tutmuyor, akışına bıraktım artık :KK54:

Vay vay...hadi bakalim... Bekliyoruz canim:)

Az kaldı canım süprizlerle geliyorum :KK1:
Oo merak ettim simdi :KK66:

Kimyasal gebelik kısaca bebek dolleniyor, kanda çıkıyor, rahim içine tutunmaya çalışırken bebek tutanamiyor ve regl gibi kanamayla kendisini rahimden dışarıya atıyor... Hamd olsun Rabbime kürtaj gerektirmeyen doğal bir olay...
Ben bütün hamilelik belirtilerini hissedip test yapmasaydim ogrenmezdim bile belki de her şeyi hissettim, en belirgini de Goguslerimdi... Çok değişmislerdi...

Biz ramazandan sonra kadın doğuma gidip folik asit vitaminine başlarız diyorduk, öyle de çalışmalara... Işte biz buna niyetleniyorken kazara hamile kalmışım :S
Etkiledi tabii bu olay ama hayırlısı Rabbimden...:)

Sagolasin kuzummm..
Uzulmuyorum sadece tuhaf hissettiriyor....içinde senden bir parça oluşuyor ama tutunamiyor sana , Rabbim hayırlısıni versiiin....:)

İyi olmuş halledebilmene sevindim canim,
İlk defa duyman normal...
Çoğu kadın yaşasa da fark etmiyormus genelde ben fark edenlerden oldum :S
Yukarıda söyledim ne olduğunu canim.. :)

your_app_name uygulaması kullanılarak devistedigini ihazından gönderilmiştir.
Çok geçmiş olsun canım, Rabbim hayırlısıyla saglikla istediginiz an nasip etsin.

hosgeldin canim

Nihanimmm itiraz et ne.demek uzin giy adam gibi yapsalarmis hep mi.gelinliklerde sorun olur ya bide guzel sucu ustlerinden atarlar

kizlar bide ben instagrm actim bu aralar fena sardim hesabim edatarik11

Evet Edam bi güzel sıyrılıyorlar görsen.Ben ısrar ettim de kısalttırdım biraz.Depresyona soktu düğün öncesi kadın beni kısasın kısasın diye...Çok şükür aldım artık gelinliğimi evde :)

Oo merak ettim simdi :KK66:

Çok geçmiş olsun canım, Rabbim hayırlısıyla saglikla istediginiz an nasip etsin.

İnsaAllah Rabbim hemencecik sağlıklı bir evlat nasip eder canim benim:)
Tüm isteyenlere insaAllah :KK66:

Hakikaten tam gelin oldum :)
Doğrudur tatlim, doktorun söylediğine göre çoğu kadın geçiriyormus ama regl gibi soktuğu için haberleri olmuyormus canimmm ...:)

Vay vay...hadi bakalim... Bekliyoruz canim:)

Bu narada almanya dünya kupasını kazandı :KK52::KK52:
o gün sana msj atamadım internet yoktu :KK52::KK52:
evde neler yapıyosun canım calısmıyordun di mi :)

Benim de IG.m var edosum ekleyeyim seni :)

benim de instagramım var takipleşelim :KK52::KK52:

hosgeldin canim

Nihanimmm itiraz et ne.demek uzin giy adam gibi yapsalarmis hep mi.gelinliklerde sorun olur ya bide guzel sucu ustlerinden atarlar

kizlar bide ben instagrm actim bu aralar fena sardim hesabim edatarik11

beni tanıyabilecek misin bakalım :KK52:

Evet Edam bi güzel sıyrılıyorlar görsen.Ben ısrar ettim de kısalttırdım biraz.Depresyona soktu düğün öncesi kadın beni kısasın kısasın diye...Çok şükür aldım artık gelinliğimi evde :)
iyi yapmissin.canim ben cok.cektim gelinlikten 1600 helaliyle kazanmadan aldilar helal.etmiyorum :KK43:

Benim de IG.m var edosum ekleyeyim seni :)

Nihanim ekledinmi.adin.nee
Bu narada almanya dünya kupasını kazandı :KK52::KK52:
o gün sana msj atamadım internet yoktu :KK52::KK52:
evde neler yapıyosun canım calısmıyordun di mi :)

beni tanıyabilecek misin bakalım :KK52:
Takipleselimmmm :) adin ne disi :) bu arada benim kucukte olsa resmim var orda esim sonunda ona izin verdi :)

kizlar alinti yaptim yaptimmm fakat yapmamisim sanirim:KK17:

turkuazz canim tabii bol gelinli topik olsun:KK52:

melekk cok sevindim ne guzel hakkaten..
aglamazmi insan heleki isteyerek olduysa o duygu bambaskadir:KK16:
guzel hamilelik sonrasindada cok guzel omur nasipeder insallah Rabbim hepinize.. hayirli evlat olur insallah:nazar:

Ayy ben burayı yeni gördüüümm...Selamlar ve öpücükler hepinize kızlar nasılsınız? Çok özlendiniz hepiniz.Nasılsınız bakalım?
Ben koşturuyorum, gelinlik provam vardı bugün boyunda sıkıntı vardı baya uzun olmuş, danteli de kesemeyiz hoş olmaz diyor. belden de almazlar herhalde napacağım. 10cm topuk giymiştim çok kısa daha uzun giy diyor, ben daha kaç cm. giyeyim zaten onunla zor yürüyorum:KK31: Yarın bir daha gidicem, bana dua edin.

nihaniim nasilsin:KK16:
cok sukur halletmissiniz..
hadi herseyin hayirlisi insallahh:nazar:

kizlar nasilsinizz.. gelemedim birturlu yine..

bugun dogum gunum :KK31: ama nedense cok halsizim.. dun serumdaydim zaten.. migdem bulaniyor surekli ama hamilede degilim anlamadim..
acaba diyorum dogum gunu hediyesimi gelecek bugun tekrar test yapsam diye dusunuyorum:KK31:

esmam hayirlisi oyleymis kuzum .. dedigin gibi kurtaja gerek kalmadan olmus en azindan.. sagLik olsun Rabbim insallah tekrar nasip eder bebis:nazar::KK54:

bugun dogum gunum :KK31: ama nedense cok halsizim.. dun serumdaydim zaten.. migdem bulaniyor surekli ama hamilede degilim anlamadim..
acaba diyorum dogum gunu hediyesimi gelecek bugun tekrar test yapsam diye dusunuyorum:KK31:

esmam hayirlisi oyleymis kuzum .. dedigin gibi kurtaja gerek kalmadan olmus en azindan.. sagLik olsun Rabbim insallah tekrar nasip eder bebis:nazar::KK54:

Canim dogum gunun kutlu olsunnn :) ve cok cok gecmis olsun.istiyormusunuz bebek

Oovvv kızlar hepimiz 2014 te evlendik sadece bir kişi 2013 ekim okuduğum kadarıyla. Siz çocuk işlerine girsimissiniz erken degil mi yaaf :) ben daha cesaret edemiyorum bir de sizden büyüğüm yaş 31 :) ama daha istemiyorum. Ocak gibi inşallah o da esimin zoruyla. Bana kalsa yaşımda genç olsa 2 3 sene yapmam. Tabi herkesin hazır olduğu yaş farklı. Nasıl gidiyor evlilik kızlar. Ben dusundugumden çabuk alıştım. Hatta keyifli geliyor kendi evimde yemegimi temizligimi yapmak. Tek kötü tarafı hala borç ödüyor uz. O da bizim yüzumuzden çünkü evlendik evleneli 4. Tatil imiz olacak :) kısa kısa yaptık 3 4 gün süren 3 tatil oldu. Haftaya da yurt dışına gidiyoruz ama dedigim gibi baya zorlandık. Bu Tatillerde benim yüzümden ben anne olmaya hazır olayım diye :) benimkine gezelim tozalim hemen ne çocuğu dedim o da gezdirip tozduruyor sağolsun ama yakinda yemeğe ekmek bulamicaz bu hızla gidersek :KK70:

Disi seni tanidim tanidimmmm :)

Oooo bundan sonra seni takipteyim begendim instagram konseptini :116:

Oyyyy canimmmm dogum gunun kutlu olsun kac yas oldun simdi seen :116:
20 mi 21 mi? :116:
Esinle ailenle nice guzel yaslara canim
Belki de hamilesindir ha :116:

iyi yapmissin.canim ben cok.cektim gelinlikten 1600 helaliyle kazanmadan aldilar helal.etmiyorum :KK43:

Nihanim ekledinmi.adin.nee

Takipleselimmmm :) adin ne disi :) bu arada benim kucukte olsa resmim var orda esim sonunda ona izin verdi :)

İyi bari kucucuk de olsa gordum siziiii :21::21:

2013 un en son günü evlenenlerde gelebilir miii :)
Hosgeldiiinnn :)

Caniiimmm test yap bakalim, ama adet günün geçti mi ki..
Kız hadi hayırlısı bakalim...
Nice güzel yaşlara tutkucum, ailenle musmutlu insaAllah...

Hayırlısı böyleymis diyorum... Önümüzdeki maçlara artık insaAllah :KK66:

Oovvv kızlar hepimiz 2014 te evlendik sadece bir kişi 2013 ekim okuduğum kadarıyla. Siz çocuk işlerine girsimissiniz erken degil mi yaaf :) ben daha cesaret edemiyorum bir de sizden büyüğüm yaş 31 :) ama daha istemiyorum. Ocak gibi inşallah o da esimin zoruyla. Bana kalsa yaşımda genç olsa 2 3 sene yapmam. Tabi herkesin hazır olduğu yaş farklı. Nasıl gidiyor evlilik kızlar. Ben dusundugumden çabuk alıştım. Hatta keyifli geliyor kendi evimde yemegimi temizligimi yapmak. Tek kötü tarafı hala borç ödüyor uz. O da bizim yüzumuzden çünkü evlendik evleneli 4. Tatil imiz olacak :) kısa kısa yaptık 3 4 gün süren 3 tatil oldu. Haftaya da yurt dışına gidiyoruz ama dedigim gibi baya zorlandık. Bu Tatillerde benim yüzümden ben anne olmaya hazır olayım diye :) benimkine gezelim tozalim hemen ne çocuğu dedim o da gezdirip tozduruyor sağolsun ama yakinda yemeğe ekmek bulamicaz bu hızla gidersek :KK70:

Çocuk işi nasip işi bilirsin... Bazen çok erken hazır hisseder insan bazen daha geç, sana da nasip eder insaAllah Rabbim :)
Ben çocuklara bayılirim okulum vardı bitmesini bekledik olmasaydı hemen yapardım :):)
Borçlar ödenir insaallah...biz de düğün borcu ödüyoruz hala...:)

X