2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kırmızıları gören arkadaslar üzülmeyin vakti saati yazılı ne zaman gelir bilemeyiz ki rabbim daha fazla aratmadan mucizenizi getirsin ins adet oluyorum galiba diyen hanımlar unutmayın adet sancısı gibi agrı cekmekte gebelik belirtisi daha haala umut var demektir benim gibi gün sayan arkadaslar hakkımızda hayırlısı olsun :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Uzuldum dersm yalan olur vakti var,hayirli evlat olsun hayirli vakitte gelsin

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Benim daha kirmizilar gelmedi ama ben dayanamayip 4gun oncesini gosteren idrar testinden yaptim negatif cikti :KK43: a.tarihim 6 agustosa kdr bi umut beklicem iste mecbur. henuz 2.deneme ayimiz ama ben bi an once olsun istiyorum ki bi dahaki yaza bebisimi hayirlisi ile kucagima alayim :KK43:

5 ağustos az kaldııı :sly:
insallah haftaya hamilelik haberlerimizi paylaşiriz,heyecanim basladi insallah hayirlisini nasip eder Rabbim..Benim ki de 8 Agustos yakiniz yani..Gerçi benim günüm gecerse insallah,diger haftayi bulabilir..:)

Son düzenleme:
Benim daha kirmizilar gelmedi ama ben dayanamayip 4gun oncesini gosteren idrar testinden yaptim negatif cikti :KK43: a.tarihim 6 agustosa kdr bi umut beklicem iste mecbur. henuz 2.deneme ayimiz ama ben bi an once olsun istiyorum ki bi dahaki yaza bebisimi hayirlisi ile kucagima alayim :KK43:

Bende zor dayanıyorum erken test yapmamak için çünkü moral bozuyorlar ya da boşa heveslendiriyorlar.. en iyisi günümüzün geçmesini beklemek ama coook zor :sly:

Bende zor dayanıyorum erken test yapmamak için çünkü moral bozuyorlar ya da boşa heveslendiriyorlar.. en iyisi günümüzün geçmesini beklemek ama coook zor :sly:

Benimde kafam simdi iyice karisti bu arada yeni uyelik actim (yosungozlum)den girmiom artik. Simdi dusunuomda kasiklarimdaki agrinin nedeni ne acaba belkide intihap var bugun gidim bari doktora bi incelesin tahlil yapsin :KK43:

canım o bahsettiğin erken gebelik testinin adı ne her eczanede bulunurmu ki ?

Kızlar benim de gunumden 1 gün geçti dün çok kasık ağrım vardı bugün hiç bişey yok ama goguslerimde şişlik falan da yok geçen ay çok sismheyecanliyim isti kimyasal gebelik çıktı

Benim regl olmama 4 gün var ama regl belirtilerim 12-13 gün önceden başladı hamilelikle regl belirtileri çok benzer özellikler gösterirmiş bende hamile kalmayı çok istiyorum ama ilk defa denedik bebek sahibi olmayı umutlanıyorum regl belirtilerimi hep hamile olabilir miyim diye yorumluyorum acaba regl belirttileriyle bu denli mi benzer gebelik belirtileri?

ben ovitrelle igne oldum bu ay hamileyimdir insallah adetime 9 gun var ve idrar pozitif cikiyor heycanla beklyrm

Cnm ignenin etkisi olabilir...malesef o ignelerden 12 13 gun snr test yapin diyorlar dilerim gebesindir

Kizlar belim ve goguslerim resmen zonkluyor....bi gelemedi.kirmizilar gelince rahatlayacagim...

Kizlar belim ve goguslerim resmen zonkluyor....bi gelemedi.kirmizilar gelince rahatlayacagim...

Canım gelmesin insallah biz topiği actık seni göremedim gelsne muhabbete :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X