2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kizlar benim akinti.cokk ovulasyon a giriyorum ondan mi ki

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Aynı gece 4 kişinin rüyasında hamile görünmüşüm :) bu ne tesadüf ya yakınlarda hamile mi olcam acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

4 gündür İncir kürünü uyguluyorum yarın havucada baslycam kızlar ayrı ayrı kaynatıp ayrımı içiyim aynı yerde kaynatıp ikisini karısık mı içeyim

Aynı gece 4 kişinin rüyasında hamile görünmüşüm :) bu ne tesadüf ya yakınlarda hamile mi olcam acaba

Bellimi b olur insallah hamis olursun tez zamandq

Ay canım inşallah bnde fazla girmiyorum artık fazla kafaya takmamaya çalışıyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bugün gusl aldım 7.günüm yumurtalklarm cok agrıyor. 4 gündür incir kürünü uyguluyorum içiyorum bundan olabilir mi

Kızlar bugün gusl aldım 7.günüm yumurtalklarm cok agrıyor. 4 gündür incir kürünü uyguluyorum içiyorum bundan olabilir mi

Canım ben de bu ay ilk kez incir-havuç kürü denedim. ve yumurtlama dönemim epey ağrılı geçti. Ben de incirden olduğunu düşünüyorum. Fakat ağrıyı iyiye yoruyorum. Kür iyi geldi ve yumurtam olgunlaşıp çatladı herhalde ondan ağrıdı. Hoş benim yumurtamda problem yok ama denemek istedim.

Slm kizlar bende mayis haziran temmuz derken agustosu ettim onceside var tabi ama o zaman gizli takipteydim .evleneli dort yil bitti. Bebis isteyeli bir yil olacak tabi hic korunmadigim icin aslinda dort yildir cocugum olmuyo:KK43:(

Kurleri mutlaka deneyin çok faydasini göreceksiniz kizlar.

Sadece bebeğe yonelmeyin kozlar iftar menusu ev temizliği is hayati ev yasami.. Kafayi dagitmak en güzeli bence. Hep bebek konuşmak da strese sokuyor insani.

Incir-havuc kurune ne zmn baslamak gerekio kizlar? Farkediyo mu? Gunde 1kez iciliyor degil mi?

Ohh agustosuda acmissin bacim...ben cok relax oldugumu dusunmustum ama takildigim.bir nokta var bu ay 2 gun gecikmeyle 2 gun regli oldum acaba hamilemiyim diye dusunmkten kendimi.alamiyorum....pihtilasmis.kanama olmadi hic taze kan ve 3 ped fln kirlettim

Daha bugün bir bayan bana adetin az olup bitiyorsa bebiş olarak öbür ay onun için kan topluyo dedi mantıklı değil ama eskiler bı işi iyi biliyon arkadaşlar inş kucaklarımız sağlıklı bebeişlerle dolarrr

Kizlar sürekli peceteye pembe kan geliyor kesinlikle son günlerinde pembe olmazdi acaba hamilemiydim adet olanlar varmis diye biliyorum hamileysem ilişki buna zarar vermiş olabilir mi

Canım ilişki zarar vermez ama çok erkense zararı olur hamiş olma ihtimalin çok yüksek kan testi yaptırmalısın mutlaka üstünü görüyo olabilirsin

Incir-havuc kurune ne zmn baslamak gerekio kizlar? Farkediyo mu? Gunde 1kez iciliyor degil mi?

Cnm merhaba. Adetın 2. Gunu baslaman gerekıyor. Umarım bu ay faydasını gorursun. Ben çörekotu kuru yapmıştım o ay hamıle kaldım.

Günaydın. .. kırmızıların gelmesiyle temmuzdan agustosa terfi ettim :KK66:
Hayırlısı olsun,bu ay göbüsler bebis olsun insallaahhh :KK66:

Blackcim soğan kurundeyim bnde ama valla cok etkisini gördüm iltihaptan iliski sırasında aci olurdu o kayboldu sivilcelenmistim bir süredir onlar geçti ayrıca Hayıt suyuna da başladım hergün içiyorum bide yakı yapistirdim c.tesi full donanimliyim inşallah dua ette vesile olsun bunlar. ;-)

Arkadaşlar bende bebiş çok istiyorum yıllardır adet olsamda kurtulsam diyodum sancılı diye son 3 4 aydır olmayım diye dua ediyorum ama kırmızlar beni bırakmıyo birde sorum var boşalmanın çogu dışarı çıktı ilk defa size yinede hamile kalma durumum olurmu

X