2014 Bursa Gelinleri Buraya:)

Canım Wedding Garden Bademli'den aldığım fiyat: 65 TL beyaz et, 75 TL kırmızı etli menü, eğer kokteyl düşünürsen kişi başı 40 TL'ye geliyor. Muhtemelen fiyatlarda pazarlık yapılabilir. Ayrıca mekanın yarısı üstü kapalı, muhtemel bir yağmurda avantajlı.

Heybeli Restaurant sanırım 50 - 70 TL civarı yemekli menü, 30-40 TL kokteyl menü - en güçlü seçeneklerimden biriydi fakat yerler tümüyle çimle kaplı, dans ederken sorun çıkar diye tercih etmedim. Onlar da yağış durumunda kapalı alanı tahsis edebiliyorlar.

Yolüstü restaurant'ı aramadığım için fiyatlarını bilmiyorum fakat şirin bir yere benziyor (daha makul bir fiyat vereceklerini düşünüyorum).

Kaşıkara'yı bir çok kez aramama rağmen telefonlarıma kimse çıkmadı, havuz başı olduğu için tercih edebilirdim ama şanslarını kaybettiler.

Bursa'da havuz başı ve kır düğünü yapabileceğin diğer mekanlar ise:

Konak 18, Holiday Inn Hotel, Altınceylan, Almira Hotel, Otantik Club Hotel.

İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

Canım tüm yardımların için çok teşekkürler, nişanlım mudanyalı olduğundan ve izmirden akrabalarım geleceğinden mecburen mudanya anayolu üzerinde bir yer olarak düşünüyorum. Heybeli'nin fiyatları biraz bütçemi zorluyor. Onun dışında şu Yolüstünü bir arayıp olmadı gidip görüşerek fiyat alayım bakalım onlar ne diyecek. Havuzlu mekanlara ise çocuklar düşer diye soğuk bakıyorum açıkçası. Tüm yardımların için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Benim düğünüm de
eylül ayında deluxe garden salonunda olucak. Kır bahçesi arayan arkadaşlara fikir olabilir. Ulaşımı kolay ve fiyatı da 5500 lira. Sınırsız içecek , çay, çerez, pasta ve kuru pasta, meyve tabağı ikramları var. Umarım memnun kalırım. Benim de tek şüphelendiğim nokta kuaför kısmı. Ayrıca hem kuaför hemde fotoğrafçı açısından ne kadar lüks ve iyi olursa olsun sorun yaşanabileceğine çok sık şahit oldum. Tanıdıkta olsa sorun çıkan olduen lüksüne gidip sorun yaşayanı da oldu. Sadece salona güvenip gidip çok memnun kalan arkadaşlarımı da gördüm. ZAS ın fotoğrafçısı çok iyi gördüğüm kadarıyla. Özel çekim için tutulan fotoğrafçılarda da albümü görüp şaşırabiliyorsunuz. Çünkü gerçek bir fotoğrafçının hazırladığı estetik bir albüm yerine her sayfada bir resim veya dörde bölünmüş karelere sıralanmış resimler şeklinde albüm hazırlayanı da var. Çekim kadar fotoğraf albümünü de önemsemenizi öneririm.

canım ördekli kültür merkezi şehreküstüyle demirtaşpaşa istasyonu arasında ulaşımı oldukça kolay. eski hamamdan restore edilmiş içerisinin değişik otantik bir havası var. 120 kişilik bir salon. fiyatı da 150 tl:) ama burada yemek yok kendin dışarıdan bi catering şirketiyle anlaşırsan yemek servis edebilmek için küçük bi ayrı bölümü var. düşünülebilir bence müzik için ses sistemi var. ama piyanist falan dersen dışarıdan tutarsın ama nişan için öyle tantanalı bişey istermisin bilemedim. yemek işini dışarıdan ayarlarsan bence nişan için çok güzel bi yer:) ben de nisan da kınam için tuttum kısmetse bol bol oynıcaz:))

Canım ördekli kültür merkezine ben hiç gitmedim ama burdan başka konularda da adının geçtiğini görmüştüm biz de mayıs gibi nişan düşünüyoruz çok makul geldi açıkçası:) Sen gidip gördün mü nasıl bir yer internetten baktım 3D görüntüsüne ama bir sürü salon isimleri var hangisinin olduğunu bilemedim konferans salonu gibi bir yer vardı orası mı ki ama sandalye sadece masa yoktu :/ orasını düşünüyorum aslında ulaşım açısından da çok kolay dediğin gibi :) Ama yine de var mı öyle bildiğiniz onun gibi nişan için küçük makul yerler? Ben baya araştırdım da bulamadım:/

Canim konferans degil diger salon bu salon 120 150 kisilik gidip gor bence cok guzel nisan icin. Bide kulturparkta medya restaurant var 300 350 kisilik guzel fiyatida fena degil bi oraya bak istersen

Selamun aleykumm:) bende Ekım de gelın olucam Allah ızın verırse :) salon araştırmasına başladımm uygun bütçeli orta halli bir salon arıyorum ulaşımı kolay olan metro istasyon güzergahları üzerınde..bilen duyan olursa cok sevınırımmm..:) :KK3:
bursada mekan araştırmaya başlayanlar var mı? kına ve düğün için nerelere bakıyoruz:) ben bir çok mekan baktım bunların arasında
gold düğün salonları
ipek koza
çalışkan teras
zas düğün salonu
hanif salon
atalay prens
atalay club bademli
almira otel
plaza 16 nikahevi
çırağan club
buzz park gibi salonlar var merak edenlerle fiyat bilgilerini paylaşabilirim:):21:

Öncelikle hayırlısı olsun ınsAllah.:) fiyatı nedir salonun biraz daha ayrıntı paylaşabılırmısın..?
Merhaba Kızlar bende 2014 Ağustos gelini olucam inşaallah :) Birçok düğün salonu araştırdık ya çok pahalı geldi ya yeri çok ters geldi ya da istediğimiz tarihler doluydu özellikle Ağustos ayı çok fazla düğün var o yüzden acele etmeniz gerekecek.

Biz Armoni Düğün Salonu Terası tuttuk herşey dahil ve içerik olarak çok iyi şeyler var okadar düğün salonu araştırdım hiçbirinde bukadar zengin içerik görmedim hemde böyle bir fiyata.Eğer fiyatı uygun olsun ama mekan güzel olsun herşey de dahil olsun istiyorsanız kesinlikle bu salonu gidip görmenizi tavsiye ederim.:KK34:

Kızlar bursa derebahçede nişan yapan veya nişanda bulunan var mı orası hakkında fıkırlerınızı alabılırmıyım :) :44:

Öncelikle hayırlısı olsun ınsAllah.:) fiyatı nedir salonun biraz daha ayrıntı paylaşabılırmısın..?

Teşekkür ederim Canım :KK16: 3000 TL ye tuttuk biz haftaiçi olacak kısmetse.Fiyatın içerisinde profesyonel kuaför hizmeti,araba süsleme, açık hava kır çekimi ve metalik albüm,havaifişek gösterileri ve daha birçok şey var canım mekanda gayet güzel tavsiye ederim :KK34:

merhaba,
ağustosta düğünüm var, bir yerle anlaştık ama ben hep kır düğünüm olmasını istediğimden hala yer bakıyorum.
nette gezinirken böyle bir yer gördüm: http://www.fantastikgardenlife.com/index.html
Atıcılar belediye spor salonunun yanındaymış. Ben hiç görmedim, bilmiyorum.
Acaba bilgisi olan biri varsa bana yardım edebilir mi?

Tekrar merhaba kızlar. Bu sefer mutlu bir şekilde döndüm aranıza. Az kalsın Holiday Inn'de olacaktı düğün ama son anda Altın Ceylan'a karar verildi. Hepinizin de içinden geçtiği gibi olur inşallah. 2014 Eylül gelininden sevgiler :)

Tekrar merhaba kızlar. Bu sefer mutlu bir şekilde döndüm aranıza. Az kalsın Holiday Inn'de olacaktı düğün ama son anda Altın Ceylan'a karar verildi. Hepinizin de içinden geçtiği gibi olur inşallah. 2014 Eylül gelininden sevgiler :)

canım neler dahil organizasyona ve fiyat nedir öğrenebilir miyim? ben de eylül düşünmüştüm ama yer bulamıyorum,ekime kalıcam galiba :KK43:

Merhaba kızlar bende mayıs geliniyim, düğün için ihsaniyedeki nikah evinin içideki kristal düğün salonunu tuttuk, kına içinde buzz park terası. Aranızda buzz park terasta kınaya katklan var mı?

Benim düğünüm de
eylül ayında deluxe garden salonunda olucak. Kır bahçesi arayan arkadaşlara fikir olabilir. Ulaşımı kolay ve fiyatı da 5500 lira. Sınırsız içecek , çay, çerez, pasta ve kuru pasta, meyve tabağı ikramları var. Umarım memnun kalırım. Benim de tek şüphelendiğim nokta kuaför kısmı. Ayrıca hem kuaför hemde fotoğrafçı açısından ne kadar lüks ve iyi olursa olsun sorun yaşanabileceğine çok sık şahit oldum. Tanıdıkta olsa sorun çıkan olduen lüksüne gidip sorun yaşayanı da oldu. Sadece salona güvenip gidip çok memnun kalan arkadaşlarımı da gördüm. ZAS ın fotoğrafçısı çok iyi gördüğüm kadarıyla. Özel çekim için tutulan fotoğrafçılarda da albümü görüp şaşırabiliyorsunuz. Çünkü gerçek bir fotoğrafçının hazırladığı estetik bir albüm yerine her sayfada bir resim veya dörde bölünmüş karelere sıralanmış resimler şeklinde albüm hazırlayanı da var. Çekim kadar fotoğraf albümünü de önemsemenizi öneririm.

"benımde dugunum orda haziranın 22sınde. Salonu tuttuktan sonra korkuyordum kimse bilmio nasıl acep diye ama seni görünce iyi oldu:)

Benim dugunum de sarperde 9 mayista az da kaldi iyi olur insalah 4500tlye anlastik pasta dondurma ve sinirsiz icecek dahil

Kızlar merhaba kısmetse 2015 nisan mayıs gibi nişan düşünüyoruz daha erkene de alınabilir tarih ancak hangi salonu tutacağımıza karar veremedik belki şimdiden bakmak erken ama daha sonra yer bulamamktan korkuyorum :18: acaba bana önerebileceğiniz nişan için güzel bi salon var mıı ??? :KK9:

X