2014 eylül gelinleri de buraya:))

Merhaba kızlar :) ben eylül 2014 geliniydim o zamanlar konuşurduk zaman geçmiyor şöyle böyle diye bakin üstünden uzun zaman geçti ben evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım ve şuan 12 aylık minnoş bir oğlum var kocaman oldu beni dövüyor sizde neler var nasıl gidiyor " KAYACANS" sen napıyorsun büyük ihtimal dogurmussundur Rabbim hayırlısını nasip etsin inşAllah :)

yavrum biz vajinusmusla uğraştık 7 ay ...sonrasında da bebek çalışmaları..ben de pko felan vardı..neyse elhamdülillah ki RABB iim nasip etti :) şu an 12+5 günlük hamişim :)
cinsiyet 16.haftada felan belli oluyor zannımca :)
bulantım bi ara oldu ama yatacak kadar değil..
psikoljik olarak kendini hazırlamalı insan...
iyiyim iyi olacağım güzel olacak her şey diye..
ALLAH a bırakmak gerek.. O en güzelini nasip eder deyip kafaya takmamak gerek :)
diye düşünüyorum :)

Rabb im en hayırlı zamanda nasip etsin inşaalalh sizlere de

geçmiş olsun buarada

Merhaba kızlar :) ben eylül 2014 geliniydim o zamanlar konuşurduk zaman geçmiyor şöyle böyle diye bakin üstünden uzun zaman geçti ben evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım ve şuan 12 aylık minnoş bir oğlum var kocaman oldu beni dövüyor sizde neler var nasıl gidiyor " KAYACANS" sen napıyorsun büyük ihtimaldogurmussundur Rabbim hayırlısını nasip etsin inşAllah :)

Merhaba kızlar :) ben eylül 2014 geliniydim o zamanlar konuşurduk zaman geçmiyor şöyle böyle diye bakin üstünden uzun zaman geçti ben evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım ve şuan 12 aylık minnoş bir oğlum var kocaman oldu beni dövüyor sizde neler var nasıl gidiyor " KAYACANS" sen napıyorsun büyük ihtimaldogurmussundur Rabbim hayırlısını nasip etsin inşAllah :)

canım henüz doğum yapmadım
bekliyoruz bakalım
bugün biraz daha netleşecek her şey

sen nasılsısn yavrun nasıl_?
annelik nasıl gidiyor
eşinle muhabbetin nasıl?
bayadır konuşmuyorduk

Allah kurtarsın diyim o zaman. Bende iyiyim şükür oglusumda İyi uyuyor şuan uğraşıyoruz iste is güç eşimle de iyi şükür

Uzun zaman oldu özledim konuşmayı sohbet etmeyi bende .. ee senin neyin olacak kız erkek ?

sen nerelerdesinnn arzucujk

Hayırlı olsun kuzu ya vays doğurmak uzeresin resmen he çok az kalmis.. Rabbim bi avazda dogurmayi nasip etsin hayirlisiyla kucağına alasin bebisini insallah :) bn tembel takiliyorum daha bisicik yok anca is güç bizde.. Çılgınlar gibi çalışıyorum başka bi halt yok bnde...:KK61:

Allah kurtarsın diyim o zaman. Bende iyiyim şükür oglusumda İyi uyuyor şuan uğraşıyoruz iste is güç eşimle de iyi şükür

Uzun zaman oldu özledim konuşmayı sohbet etmeyi bende .. ee senin neyin olacak kız erkek ?

Kız maşallah yaşına girdi he seninde oglus ne çabuk geçiyor zaman... Nasılsınız bakalım herşey yolunda mı :KK66:

Hayırlı olsun kuzu ya vays doğurmak uzeresin resmen he çok az kalmis.. Rabbim bi avazda dogurmayi nasip etsin hayirlisiyla kucağına alasin bebisini insallah :) bn tembel takiliyorum daha bisicik yok anca is güç bizde.. Çılgınlar gibi çalışıyorum başka bi halt yok bnde...:KK61:

Kız maşallah yaşına girdi he seninde oglus ne çabuk geçiyor zaman... Nasılsınız bakalım herşey yolunda mı :KK66:

Evet yaşına girdi zaman öyle cabuk geciyorki öyle gecinip gidiyoruz iste oglusum hasta onunla uğraşıyorum biraz bu aralar ama onun için herşeye değer en değerli varlığım o benim.. ee sende biseyler yok mu düşünüyor musun bebek

Can'ım aman iyi ol da bebiş de olur işte hafifler

Evlilik Nasıl

Şaka maka iki yol olacak nasipse

Evet yaşına girdi zaman öyle cabuk geciyorki öyle gecinip gidiyoruz iste oglusum hasta onunla uğraşıyorum biraz bu aralar ama onun için herşeye değer en değerli varlığım o benim.. ee sende biseyler yok mu düşünüyor musun bebek

Geçmiş olsun canım hayırdır nesi var küçük paşanın...Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda..

Bende hala tık yok... Daha doğrusu adamda tık yok yapmıyor daha erkenmis öle diyor kendileri.. :cry:

Can'ım aman iyi ol da bebiş de olur işte hafifler

Evlilik Nasıl

Şaka maka iki yol olacak nasipse

İnşallah kuzum... İyi iste nasıl gitsin sıradan normal bi evlilik bnmki... Sizin nasıl gidiyor bebek heyecanı sarmıştır simdik sizide babamiz ucuyordur he?:KK55:

Geçmiş olsun canım hayırdır nesi var küçük paşanın...Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda..

Bende hala tık yok... Daha doğrusu adamda tık yok yapmıyor daha erkenmis öle diyor kendileri.. :cry:

İnşallah kuzum... İyi iste nasıl gitsin sıradan normal bi evlilik bnmki... Sizin nasıl gidiyor bebek heyecanı sarmıştır simdik sizide babamiz ucuyordur he?:KK55:

Evet Can'ım heyecan var fazlasıyla ama telaş da var.. Şu 40 günümüz çok yogun
Doğum düğün sınav ..
Hayırlarla geçsin şu günler inşaallah
Rabb im yardımcımız olsun cümlemizin
Bunarada iyi Bayram'lar kuzum

Evet Can'ım heyecan var fazlasıyla ama telaş da var.. Şu 40 günümüz çok yogun
Doğum düğün sınav ..
Hayırlarla geçsin şu günler inşaallah
Rabb im yardımcımız olsun cümlemizin
Bunarada iyi Bayram'lar kuzum

Oyyy Allah kolaylık versin canım ya... Sayılı zamanlar çabucak geçip gidiyor atlatılır hepsi sn kendine dikkat et yeterki herşey gönlünce olur inşallah... Sanada iyi bayramlar tatlım Rabbim sevdiceginle bebisinle nice nice bayramlar görmek nasip etsin inşallah... :)

:KK55:

Grip ishal kulak enfeksiyonu hepsi bir arada şükür simdi biraz daha iyi benimki istiyordu demekki her erkek farklı oluyor :) olur biraz hayatini yasa :)

Çok çok geçmiş olsun kuzum.. Annelik çok zor değil mi her canı acıdığında bi yeri ağrıdığında senin daha çok canın yanıyor bütün hayatin ona endeksli senin canından bi can sonuçta... Bu yüzden çok kutsal bişi annelik.. Rabbim banada tattirir inşallah..

Benimki keyfine düşkün anam bakam ne zaman aklına esecek... Hayatımızı yasasak gezsek tozsak içim acimaz ayol kakalak gibi oturup duruyoz anca...

Hemde çok zor annelik ama güzelde oğlum o hastalığının üstüne simdi bide zatürre oldu ama inşAllah en yakin zamanda iyileşecek ..

X