2014 gelinlerinin tercih ettikleri balayı otel isimleri :)

a

ayy yaramıı kanattııınnn :) biz 9 haziranda gıdıyoruz ınsallah hep 202 no yu ıstedım ama dolmustuuu :KK43:((( bizde mecbur 102 de karar kıldık
ama en güzel odayı kapmıssın :p mutluluklar dılerım cnm sımdıden

nasip olursa bizde karlık evine gidiyoruz.. 20 mayısta ordayız inşallah.. aklımda hep 302 vardı ama istediğimiz tarihlerde doluydu.. bizde 308 e karar verdik.. inşallah çok çok güzel olur :KK16:

nasip olursa bizde karlık evine gidiyoruz.. 20 mayısta ordayız inşallah.. aklımda hep 302 vardı ama istediğimiz tarihlerde doluydu.. bizde 308 e karar verdik.. inşallah çok çok güzel olur :KK16:

ühüühüh 308 de cok guzelll :)))) kendime ağlıyorum şuannnn :))) tek tesellim otel de yeniden çekim yaptırcam o yuzden pek takmamaya calısıyorum :KK43:
inşAllah bızde odadan memnun kalırız pek ıstedıgım gıbı olması ama :) sizlerde cok cok eglenın ınsallah cnm gelınce yorumlarını mutlaka beklıyorumm:KK16:

ühüühüh 308 de cok guzelll :)))) kendime ağlıyorum şuannnn :))) tek tesellim otel de yeniden çekim yaptırcam o yuzden pek takmamaya calısıyorum :KK43:
inşAllah bızde odadan memnun kalırız pek ıstedıgım gıbı olması ama :) sizlerde cok cok eglenın ınsallah cnm gelınce yorumlarını mutlaka beklıyorumm:KK16:

canım memnun kalacağından çok eminim ben odayı seçerken çok zorlandım çünkü hepsi birbirinden güzel görünüyor :KK16:sanırım en yakın tarihte gidecek olan benim , gelir gelmez yorumlarımı yazacağım :KK52:

a

ayy yaramıı kanattııınnn :) biz 9 haziranda gıdıyoruz ınsallah hep 202 no yu ıstedım ama dolmustuuu :KK43:((( bizde mecbur 102 de karar kıldık
ama en güzel odayı kapmıssın :p mutluluklar dılerım cnm sımdıden

ayy canım benim olsun yaa mutlu olun mutlu geçsin yeter balayı karlık evinin her odası çok güzel :)))

Biz de 308 i düşünmüştük harika gerçekten... ama önce düğün gününün netleşmesi lazım:KK31: otelde çekim iyi fikir aslında ya ama nişanlımı ikna edebılırmıyım bılmem ya :26:

2013 gelinleri de yazabilir miii :) Bi La Capria Suit Otel'de kaldık Alaçatı'da... Ama hayatımın en unutulmaz tatiliydi diyebilirim.. Aşırı romantik bir otel... Kenan doğulu ve Beren Saat'in kaldığı odada kaldık biz. New York Times gazetesi Avrupa'nın en heyecan verici oteli seçmiş burayı.:KK16::KK16: Merak edenler için; http://whiteglaze.blogspot.com.tr/2014/01/balay-otelimiz-honeymoon-hotel-la.html

Eylulde cornelia deluxe gol evlerindeyiz.

Ama karlik evine bayildimm keske daha once gorseymisim :)) neyse ekimde dogum gunum var mustakbel esimi kandirayim da oraya gidelim :))

10 mayısta düğünümüz vardı 12 mayısta maldivlere uçtuk tek kelimeyle mükemmeldi. türküye de ise belekte cornellia diamont u ayarladık orası da harika bi yer gerçi daha gitmedik oraya ama eşim gitmiş çok güzel olduğunu söylüyor balayı konsepti de baya güzel odaya kahvaltı servisi dahi var konsepte tavsiye ederim.

kızlar Biz side Raymar otele rezervasyon yaptırdık giden bilen var mı ? acaba yardımcı olabilirmisiniz

oraya gidenler ve memnun kalanlar varmış forumdan da okudum Ben pişman olmazsınız umarım canım Bizde pişman olmayız umarımm

Bende dün okudum ve çok memnun oldum umarım hiç kimse pişmanlık duymaz güzel olur herşey hepimiz için :KK16:

X