2014 Haziran anneleri kaç kilo aldınız?

off deme:)bende 77ile hamile kaldım şuan 78 kiloyum almadım hatta zayıfladım diye sevinirken almaya başladım hemde hızla:KK43:

Tamam senin durumun güzel ama. Zaten 1 kg almışsın. Bundan sonra alsanda 10 kg al. Ben 74 iken 1 haftada 79 çıktım çok oldum yaa acaba ödemmi diye bugün su içişimi arttıracağım. bakalım 2 gün sonra tekrar tartılıcam.

Tamam senin durumun güzel ama. Zaten 1 kg almışsın. Bundan sonra alsanda 10 kg al. Ben 74 iken 1 haftada 79 çıktım çok oldum yaa acaba ödemmi diye bugün su içişimi arttıracağım. bakalım 2 gün sonra tekrar tartılıcam.

güzel ama bende 75dim iki haftada üç kilo almışım ve doktora gidelide iki hafta oldu yine aldım hissediyorum:KK43:

benimde almamam lazım yürüyüşde yapamıyorum akşamada kadar oturuyorum nolacak benim halim onuda bilmiyorum

yürüyüş yapmalıyız artık yok kaçarı kuçarı. Saatler ileri alındı artık. Ben 1 saat yürüyeceğim allah izin verirse. Ama hergün istisnalar hariç bakalım. ben tatlı yedim galiba çok bu hafta ondan mı aldım nedir???

yürüyüş yapmalıyız artık yok kaçarı kuçarı. Saatler ileri alındı artık. Ben 1 saat yürüyeceğim allah izin verirse. Ama hergün istisnalar hariç bakalım. ben tatlı yedim galiba çok bu hafta ondan mı aldım nedir???

yürüyüş şartta yapabilirim inşallah bende ekmek yiyorum:KK43:o aldırıyor biliyorum da

yürüyüş şartta yapabilirim inşallah bende ekmek yiyorum:KK43:o aldırıyor biliyorum da
ben ekmeği kestim yersemde kahvaltıda çavdar yiyiorum. Ben biliyorum ya bu şeker laneti aldırdı bu kadar kiloyu. geçen ay 3 hafta güzel gitti hiç tatlı yemedim. Normla yemeğimi yedim. Pilav makarnada almadım. Dolayısıyla kg da almadım. ama bu hafta azıttım galiba.

ben ekmeği kestim yersemde kahvaltıda çavdar yiyiorum. Ben biliyorum ya bu şeker laneti aldırdı bu kadar kiloyu. geçen ay 3 hafta güzel gitti hiç tatlı yemedim. Normla yemeğimi yedim. Pilav makarnada almadım. Dolayısıyla kg da almadım. ama bu hafta azıttım galiba.

nasıl aldığımızıda biliyoz ama işte tutamıyor bazen insan kendini:)

Kizlar ck hzli kilo aliniyomus gercektende ya haftada bir kilo aliyorm benim gbi alan varmi 29 hftaligm buarada

Kizima kavusuyorummmm:KK66:

Kızlar, günaydın.

ben ne yapıcam yaaa.. geçen hafta dr. kontrolümde 1 aydır kilomu kontrol ediyorum almamışım diye havalara uçarken şimdi tartıldım 1 haftada 4 kg alır mı bir insan yaaaaaaa... Tamam kabul ediyorum hafta sonu sınır tanımadım yedim içtim. Misafirlerim geldi falan ama u kadar mı alınır 2 kg bari alsaymışım. Ne yapıcam bana akıl verin. Vermek istiyorum. yürüşe başlıyorum artık düzenli bir şekilde saatlerde ileri alındı nede olsa. Aynı durumu yaşayan kimler var????

Tatlım benim de bir günde iki kilo fazlam çıktı geçen hafta.Vücut ödem yapıyor muhtemelen. Geçen hafta çıldıracaktım. Bikaç gün yeşil çay ictim. Yürüyüş yaptım.Yediklerime dikkat ettim. Düştüm eski kiloma. Dene istersen.

Tatlım benim de bir günde iki kilo fazlam çıktı geçen hafta.Vücut ödem yapıyor muhtemelen. Geçen hafta çıldıracaktım. Bikaç gün yeşil çay ictim. Yürüyüş yaptım.Yediklerime dikkat ettim. Düştüm eski kiloma. Dene istersen.

ay bende öyle düşünüyorum artık. İçtiğim suyu arttırdım. Yeşilçayla aram yok :KK43:. Birde işte yürüyüş yapacağım birdaha inş. ödemdir.

Ben dün doktora gittim. şuan ki kilom 60. Ama bebeğin ölçüleri normal çok şükür. şuana kadar 5 kilo almış oldum. Umarım dokuz kilo ile bitirebilirim.

Son düzenleme:
Ben de bugün tartıldım...60 la başlamıştım şimdi 69 kilo olmuşum

Son düzenleme:
Ben hep cok zayif bir insandim. Yaklasik 47 kiloyla hamile kaldim. Suan 65 kiloyum. Ne ara nasil aldim bu kadar kiloyu anlamadim. Oyle 2 kisilik yemekte yemedim hic. Hatta esim, fazla yemek yemiyorum diye hep kizar. Sanrim cogu su ve sislik vucudumdakinin...
Umarim dogumda en az 10 kilosu giderde ben de en kisa zamanda eski halime donerim :KK43:

3 haftadır direniyordum ama çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3. de yakalanır :) Bugün ayın 28 i, 28. haftamıza girdik ve 8. kilomuzu aldık :KK49: Hayırdır inşallah 8 lerden gidiyorum. İnşallah 2-3 hafta bu kiloda oyalanırım :KK56:

28+0 yani 29. haftamıza giriyorum. 8 kilo devam, inşallah 2 hafta korurum; tabi haftasonu misafir var, bakalım ne olacak :KK56:

bende 28+6 dayım 57 kilo ile başladım bugün itibariyle 64 kiloyum bakalım kalan sürede ne kadar alıcam.iştahım iyi hiçbirşeyi kısmıyorum yerken :KK16:

X