2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

rabbim inşALLAH sana da emek verip ihtiyacı olanlara da daha güzel yerler nasip eder..
bende seni çeyiz topiğindemi yoksa 2013 gelinlerindemi görmüştüm acaba:44:

milli eğitime atandım..
bnm terch zamanında sgk üniversite bide meb vardı. bn tüm terchlerimi meb yaptım.
çok memnunum. maaşı diğerlerine göre az sanırım ama bence insanın huzurlu olması önemli..
mesela sgk ve adliyedekiler çok zorlanıyorlar çok yogunlarmış..

nihan akarda (zorlueokul.com ) girip ücretsiz olaranlara bakabilirsin.
gerçekten kadın çok güzel anlatıo. kardeşimde faydalansın istiyorum..

başka almak isteyen arkadaşta çıkar belki..
100tl ye mesela 50tl 50tl veririz. kullanıcı adı şifre olcak..
istediğin zaman girip videoyu izleyebilcen işte..

Merhaba herkese. Ben de sizlerdenim ben hep çalışıyorum hem de kpssye hazılanmaya çalışıyorum. Tarihten başladım ilk konum bitti çok şükür. Yargı yayınlarının modüler setini aldm çok hoşuma gitti. İhtiyaç gibi lafları dolandırıp uzatmadan özet ve net bilgiler veriyor, ezberlemesi de kolay...

Neyse :) Verdiğin linke baktım da canım çok beğendim. İnteraktif olması da çok güzel anlamadığın yerleride sorabilirsin değil mi? Matematik özellikle problemler ve geometri çok sıkıntı benim için çünkü anlayamıyorum ve yapamıyorum :KK43: Mayışı alır almaz burdan hemen üyelik satın alıcam ben...

Son düzenleme:
Sibeliimm nasıl geçti ehliyet sınavın?:KK16:

Özür dilemene gerek yok tatlım ya bi yanlış anlaşılma olmuş sadece. Sen de yeni olduğun bilmemen gayet normal.:KK34:

Kitaplarımız hep aynı zamanlarda geliyor sanırım canım, merkeze bağlı olduğu için. Bize de geçen hafta cep kitaplarını dağıttılar. Önümüzdeki hafta da soru bankalarını vereceklermiş. Sen video izlemek için şifreni aldın mı peki canım?

Canım geometri ve matematik için öss'ye hazırlanırken fazlasıyla faydalandığım ekol hoca'yı önerebilirim. Kpss'de çıkacak konuların olduğu videoları izleyebilirsin. Umarım faydalı olur.

zeytincim, araya tatil falan girince insan ister istemez boşluyor. Bir de ipin ucunu bir kez bırakınca toparlamak zor oluyor. ben de şu an o durumdayım. Okulda sınavlarım sunumlarım falan başladı bir de. 1 aya anca toparlarım ama yine de az az da olsa her gün bakmaya çalışıyorum. Sen de kendini toparlayınca eski tempona dönersin inşallah. Düzenli çalışmak çok önemli o yüzden.:KK31:

dumanncım, Allah yardımcın olsun kuzum. Oğlun gece de mi geç uyuyor? Gündüz elinden geldiğince bakmaya çalış. Daha çok geceleri değerlendirebilirsin.

İnşallah tatlım:KK16: Ekledim konularını. İnşallah listenin tamamını dolduracağımız günleri de görürüz.:KK16:

Merhaba canıım, hoşgeldin aramıza:KK16: Konularını ve ismini ekledim tabloya.:KK61: İnşallah devamı da su gibi gelir.:KK16: Yurtdışında kpss için kitap temin edebiliyor musun canım?:26:

canım ben şifremi aldım aylar önce de benim net 6 gb sınırlı sözleşme bitecek yakında değiştiriyorum o zaman izleyeceğim birde komşum da girecek sağ olsun bir sürü video indirmiş onları alacağım ondan.

Kitapsec'te fiyatlar şu şekilde canlarım
Yediiklim soru bankası set: 40 TL
Beyaz kalem: 33 TL
Murat: 45 TL

2014 Uzman kariyer ve Data soru bankalarını göremedim. Çıkmıştır herhalde dimi:26: Başka bir site var mı acaba önerdiğiniz?

kitapfırsatın.com a da bakın kızlar
beyazkalem soru bankası seti 2014 :30.90 tl

O zaman yeni soru bankan hayırlı olsun diyim Patruskacım :)

Beyaz kalemi de çok duydum ama elime alıp incelemek hiç nasip olmadı, fikirlerini de paylaşırsan sevinirim. Benim de bugün dershanem var, bakalım vericekler mi yeni bir şeyler :)

inşallah verirler canım bize bugün yaprak testleri verdiler soru bankaları haftaya kaldı sanırım. birde kitapları alamadım netten alacaktım stokta kalmamış birde bizim dershanenin sitesi çıktı beyazkalem var da ales yaprak testler yok 1- 2 gün içinde gelecek öyle sipariş ver dediler elden verirlerse biri 35 tl diğeri 11 tl netten alırsam çok daha uygun yanında başka kitaplarda da alacağım yine beklemeye kaldım :KK70: :KK1:

şu an beyazkalem ve ihtiyaç setlerinden çalışıyorum Türkiye'ye dönünce hemen başka bir yayından konu anlatımı ve soru bankası seti alacağım, sizce ihtiyç ve beyazkalemin üstüne hangi yayının setlerini alayım ?

Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz :KK3:
Videolu anlatımları çok faydalı ve eğlenceli bulan biri olarak, yeni öneriler getirip bizimle paylaşan arkadaşlara teşekkürler : )

Geometri için ben de ekol hocadan takip ettim, tavsiye ederim. Problemleri de videolu çalışmayı düşünüyorum tekrar.
Konuyu anlamış bile olsam sorularda takılıyorum hep. :/

iyi geceler herkese :KK31:
büşracımm sınavım çok güzeldi şükür geçerim büyük ihtimal inşallah bakalım :KK31:
coğrafya tekrar yapıp soru çözdüm 60 kadar şimdi video olarak izlyim diye nete girdim

ilk ihtiyaçtan çalışıyorum sonra datadan sonra tekrar yapıp soru çözüyorum 2-3 günde 1 konu bitirebiliyorum :26:
çok yavaş ilerliyorum çok :KK31:

kızlar benim size bir kaç sorum var
soru 1
x bir doğal sayıdır
x-18,x-15,x-12,....x,x+3,x+6,...x+72
sayı dizisinde kaç terim vardır?
a.29
b.30
c.31
d.32
e.33

soru 2
3.n!=5!-2.4! olduğuna göre n kaçtır?
a.4
b.5
c.10
d.12
e24

soru 1
x bir doğal sayıdır
a.29
b.30
c.31
d.32
e.33

soru 2
a.4
b.5
c.10
d.12
e24

Ben 2. soruyu böyle çözdüm ama umarım doğrudur.

3n!=5! – 2.4!
4!=4.3.2.1=32x2=48
48=5! – 3n!
48=3!(20-n)
16=20-n
n=4

soru 2
a.4
b.5
c.10
d.12
e24

Bu sorunun cevabı a mı emin olamadım ama eğer öyleyse,
3.n! = 5.4!-2.4!
= 4! ( 5-2)
3. n! = 4! .3 buradan 3ler sadeleşince eşitlikten 4 olur diye düşündüm

soru 1
x bir doğal sayıdır
a.29
b.30
c.31
d.32
e.33

Bu soruda eksili ifade olmasın diye x'e 18 verdim.

0,3,6,....18,21,.. 90 şeklinde çıktı değerler.

[(son terim - ilk terim) / artış miktarı] + 1 formülünde

(90-0 / 3 ) + 1 den 31 çıktı cevap doğruysa eğer :)

merhaba fatoscum.:KK16: Video dinlemeyle başladım ben de tarihe ama sonlara doğru uygulayamadım. Şimdi en baştan tekrar edeceğim zaman dinleyeceğim videoları. Hakan dede videolarını mı izliyorsun sen de?

Merhaba canım :KK16:
kusura bakma çok geç cevaplayabildim Pelin hocadan izliyorum ben anlatımı çok hoşuma gidiyor soyadını hatırlayamadım şimdi bakıp yazarım
Önce video izleyip sonra çalışıyorum

Bu arada bitirdiğim Konularıda yazayım
Tarih duraklama gerileme
Coğrafya bölgelere kadar
Bu aralar çok yavaş ilerliyorum küçük hiç izin vermiyor çalışmama
uykusuda azaldı
büyük oğlumda okuldan gelip buluştularmı ev resmen tımarhane:KK52::KK52:
Derse çok az zaman ayırabiliyorum ancak gece oda uykumdan fedakarlık edersem yedide kalkmam gerekiyor çünkü
Bu çalışmayla nasıl olur hiç bilemiyorum:KK14:
Biraz bakayım geçmişe öpüyorum hepinizi:KK16:

Bu arada bitirdiğim Konularıda yazayım
Tarih duraklama gerileme
Coğrafya bölgelere kadar
Bu aralar çok yavaş ilerliyorum küçük hiç izin vermiyor çalışmama
uykusuda azaldı
büyük oğlumda okuldan gelip buluştularmı ev resmen tımarhane:KK52::KK52:
Derse çok az zaman ayırabiliyorum ancak gece oda uykumdan fedakarlık edersem yedide kalkmam gerekiyor çünkü
Bu çalışmayla nasıl olur hiç bilemiyorum:KK14:
Biraz bakayım geçmişe öpüyorum hepinizi:KK16:

iki çocuğa rağmen üstüne bir de çalışıyorsanız eğer, bravo :KK9:
bu yavaş haliniz mi, çok hızlı ilerliyorsunuz, en çok konu bitiren sizsiniz :nazar:

iki çocuğa rağmen üstüne bir de çalışıyorsanız eğer, bravo :KK9:
bu yavaş haliniz mi, çok hızlı ilerliyorsunuz, en çok konu bitiren sizsiniz :nazar:

Çok teşekkür ederim :KK16:
Aslında toplu yazıyorum 8 gün sürdü son yazdıklarım hızlımı bilmiyorum
Fazla soru çözmüyorum bide önce video izleyip sonra konu çalışıyorum konu sonu soruları bide 30-40 tane ekstra soru o kadar
Belkide o yüzden hızlı ilerliyorum
Bir an önce konuları bitirip sürekli soru çözmek istiyorum

Çok teşekkür ederim :KK16:
Aslında toplu yazıyorum 8 gün sürdü son yazdıklarım hızlımı bilmiyorum
Fazla soru çözmüyorum bide önce video izleyip sonra konu çalışıyorum konu sonu soruları bide 30-40 tane ekstra soru o kadar
Belkide o yüzden hızlı ilerliyorum
Bir an önce konuları bitirip sürekli soru çözmek istiyorum

harika bence, çok çok güzel daha ne olacak ki video + konu + konu sonu sorular + sorular
daha ne olsun, konuya girer girmez dikkatimi çekmiştiniz zaten
idolümsünüz :KK71:

Son düzenleme:
Merhaba herkese. Ben de sizlerdenim ben hep çalışıyorum hem de kpssye hazılanmaya çalışıyorum. Tarihten başladım ilk konum bitti çok şükür. Yargı yayınlarının modüler setini aldm çok hoşuma gitti. İhtiyaç gibi lafları dolandırıp uzatmadan özet ve net bilgiler veriyor, ezberlemesi de kolay...

Neyse :) Verdiğin linke baktım da canım çok beğendim. İnteraktif olması da çok güzel anlamadığın yerleride sorabilirsin değil mi? Matematik özellikle problemler ve geometri çok sıkıntı benim için çünkü anlayamıyorum ve yapamıyorum :KK43: Mayışı alır almaz burdan hemen üyelik satın alıcam ben...

yargıdan sonradan sürekli tekrarlar için
ihtiyac ders notlarını al. gk hepsi orda mevcut sürekli okumak için çok ii bir kitap..
sonuçta tarihin bitincede unutmamak için sürekli konuyu okuyup günde , tarihin 30lu denemeleri var onlara bakman lazım..

nihan hocanın canlı yayında okdar bir yazışma varkı 10tane bişi yazsan hoca anca birini görüyor.. hani böyle yazıp kötülemek için demiyorum. çok yazan oluyor minik bi alan. gördükleride oluyor görmedikleride.
ama nihan hoca anlamayana kadar anlatacak biri..
onun dışında mesela kendin soru bankasından soru çözdün kafan karıştı..
onun face sayfasına sorarsanda çok yardımcı oluyor..
yani illa canlı alman gerekmiyor.. ama tabiki terch senin..heleki çalışıyorsan zor olur senin için kendini canlıya göre ayarlaman..
30canlı ders 75videolu derse eş degermiş.. bencu bunu bir düşün..

bide aldıktan sonra banada haber verirmisin. bende sana belli bir ücret veririm. kardeşimde faydalansın istiyorum

X