2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

arkadaşlar merhabalar bende aranıza yeni katıldım inşallah yarın ders çalışmayı planlıyorum :) tarih bölümü son sınıf öğrencisiyim. ve malum formasyon 5 kişi ile ısnırlı olduğu için tek umudum kpss :) bakalım hayırlısı herkese başarılar...

diğer topik öğretmenlik olduğu için kendimi buraya transfer ettim kolay gelsin hepimize kızlar:KK31:
ama burda kimse yok bakıyorum da herkes çalışmaya gitmiş
rakipler hızlı geliyor:KK1:

kafamı bir türlü toplayıp derslere başlayamıorm
iş arıyorum bulamıyorum :KK43: ya nereye başvuru yapsam ses çıkmıyor kısmetsizmiyim neyim anlamadım
kafama takıyorum dolayısı ile dersleri de terteleyip duruyorum bu moral bozukluğuyla
ne olacak benim bu halim

Zeytin bende 3 aydır iş arıyorum Allah umutsuz kullarını sevmezmiş benden umudu kesti dermiş deyip hep dua ediyorum. Aynı durumdayız sıkma canını 1 sene iş arayıp bulan tanıdıklarım var KPSS ile inşallah bir kazanıcaz pir kazanıcaz

İslamiyet öncesi Türk tarihi ve mat den temel kavramlar bitti büşracım tatildesin gerçi ama sana iyi tatiller

130. sayfalara gelmiş topik vay beee :)

hep yazıyorum bunu ama kitapçıya inecek vaktim olmadı, yeni yayınlardan alan var mı arkadaşlarrr büyük bir konu değişimi falan olmamış değil miiiiii ??? 2013 basımlarından da çalışabiliriz

Zeytin bende 3 aydır iş arıyorum Allah umutsuz kullarını sevmezmiş benden umudu kesti dermiş deyip hep dua ediyorum. Aynı durumdayız sıkma canını 1 sene iş arayıp bulan tanıdıklarım var KPSS ile inşallah bir kazanıcaz pir kazanıcaz

aynen ben kendimi bildim bileli bahtsızım şanssızım aklınıza ne gelirse o :KK1: ama inançlı biriyim bende bu sene kpss sadece odaklanmayı duusnuyorum dershane fikrınız varmııı :nazar:

habire saçmalık çıkarıyolar ya bosver bız guzelce hazırlanalım :KK70::2:

iyice bilgi sahibi olmadan hazırlanasım gelmiyor hiç ya eylülün ortasına geldik matematiği bile bitirenler olmuştur ben başlayamadım bile neden net bi açıklama yapmazlar anlamam :KK31:

iyice bilgi sahibi olmadan hazırlanasım gelmiyor hiç ya eylülün ortasına geldik matematiği bile bitirenler olmuştur ben başlayamadım bile neden net bi açıklama yapmazlar anlamam :KK31:

böhüüğğ bende baslıcam da nezaman acabaa ben duymadım bır degısıklık ama sanmıyorum onumuzdekı sınavda deıgısklık olsn kesınlessın tatlişş:KK54:

böhüüğğ bende baslıcam da nezaman acabaa ben duymadım bır degısıklık ama sanmıyorum onumuzdekı sınavda deıgısklık olsn kesınlessın tatlişş:KK54:

kızlar vakit kaybetmeyin başlayın derim bir yerden ne kadar değişiklik olabilir ki o haber ne öyle yahu yds'ye de girecektim gözüm korktu valla :KK53:

tarih için yeni kitap daha iyi olur, ama soru bankaları hiç gözüme çarpmadı :44:ales içinse değişen bişey olmadığından alabilirsin bence :KK34:

maşallah puanların güzelmiş :nazar: bu puanları almak için nasıl çalıştın, rica etsem anlatır mısın :KK30:

Merhaba, teşekkür ederim. Sadece son 3 hafta tarih coğrafya çalıştım desem? Türkçe ve matematiğe hiç bakmadım çünkü bu iki derste iddialıydım. Ben şu an yüksek lisans yapıyorum ve derslerimden sınavlarımdan fırsat olmamıştı kpss çalışmak. Bu yaz haziranın 10unda finallerim bitmişti ve o tarihten sonra çalışmaya başladım. 7 temmuzda da sınava girdim. Datanın tarih ve coğrafya kitaplarını sayfa sayfa baştan sona okudum. Vatandaşlığın da ihtiyacın cep kitabını okudum. Biraz da test çözüp girdim sınava. Bu çalışma sistemi örnek alınacak bir sistem değil, çünkü ben sadece genel kültür çalıştım. Bu sene son ana bırakmayacağım tabi çünkü 95 civarı bir puan hedefliyorum inşallah. Herkesin gönlün göre olsun. :KK31:

selam kızlar
eylülün ortalarına geldik artık çalışmaları daha ciddiyetle yapmanın vakti geldi
düzensiz ve özensiz bir şekilde çalıştığım derslerime bugün kendimce program yaptım.matematik konusunda kendime güvenmeme rağmen yeni soruların bana sürpriz olması matematikten başlamama sebep oldu.(bu arada süpriz yazacakken aklıma takılıp netten bakıp doğrusunun sürpriz olduğunu öğrendim.:KK1:)
bugün matematiğin temelinden başlıyorum inşallah.
ben ders çalışmaya gidiyorum kızlar çalışmayı ertelemeyin ben bu zamana kadar erteledim ve biraz daha ertelersem yetişmeyecek telaşı saracaktı.Allah zihin açıklığı versin hepimize.:KK31:

Busracimm tatildesin canim ama gelince kaydedersin sana zahmet kuzum uslu sayilar ve koklu sayilarda bitti oglum uyurken halledeyim dedim bolcada soru cozdum:)))) simdide aksam yemegi telasi sardi. Ama halledecem insallah once ev cocuk simdide kariyer zamani Allah herkesin emeginin karsiligini verir insallah kolay gelsin kizlar

Merhaba arkadaşlar :KK3:
Ben de bugün veya yarın çalışmaya başlıyorum artık. Güzel bi ortam olmuş, daha motive olurum düşüncesiyle başlamadan yazayım istedim :) Herkese iyi çalışmalar bu arada :)

130. sayfalara gelmiş topik vay beee :)

hep yazıyorum bunu ama kitapçıya inecek vaktim olmadı, yeni yayınlardan alan var mı arkadaşlarrr büyük bir konu değişimi falan olmamış değil miiiiii ??? 2013 basımlarından da çalışabiliriz

ben aldım 2014 ihtiyac yayınlar
yeni konular eklenmiş tek vatandaşlıkta göremedim yeni konuları
diğer derslerin hepsinde var
büyük konu değişimi olmamış ama gereksiz buldum ben eskilere çalıştıkda yenileri kaldı sanki :KK14::KK14:

bu arada geçmişi okurken fark ettmm 1 günde kaç derse çalışıyosunuz ?
ben ders ders gidiyorum mesela 1 günde hem tarih-hem türkçe çalışamıyorum mesela
ama geneli karışık gidiyo sanırım öyle daha mı iyi acaba ? :26::26:

ben aldım 2014 ihtiyac yayınlar
yeni konular eklenmiş tek vatandaşlıkta göremedim yeni konuları
diğer derslerin hepsinde var
büyük konu değişimi olmamış ama gereksiz buldum ben eskilere çalıştıkda yenileri kaldı sanki :KK14::KK14:

Yeni konular eklenmiş derken mesela ne eklenmiş mat için mesela örnek verebilir misin? Bende ihtiyaç 2010 un seti var ondan çalışıyorum yeni set almam gerekir mi bilemedim elimdekini bitireceğim önce

X