2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ay bugün benim günüm heralde :) ben doğurdum dşye bi laf ettim :) annem ne dese beğenirsiniz sen Doğurmadın ameliyat oldun dedi :)))) ve ben mecburiyetten seZeryan oldum plesantada kreçleme vardı son ay bebek kilo akmadı desen yeriydi ve suyum kalmamıştı ( çok düzenli beslenip son ay suyu 5litre içmeme rağmen ) doktor seZeryan günü verdi onun gecesine normal doğum sancım başladı ona rağmen suyum kalmadığı için hem sancıyı çektim hem seZeryan oldum :)

Annen cok yasasin insallah hic cgulecegim yoktu buyuklerin lafidir o sezeryan lafini kullanmazlar... ameliyatla cikardilar der....:)
Tabi benim dusunceme göre söyle birsey de var ki normal dogumla sezeryan hic bir olamaz ...
Sezeryan yapilan uyutullup agrisiz bir sekilde bebek cikariliyor..
Normal dogum yapanda aciyi cekerek doguruyor...
Ama Sezeryan sonrasi bir dogumdan cok daha beter olabiliyor gunlerce belki haftalarca bitmeyen agrilar desteksiz kalkamama yuruyememe gibi bir suru sorun yani dogumun zorlugundan bazen cok daha fazlasini yasayabiliyor insan sezeryandan sonra...

Evet canım Siz demi?
Allah kavustursun canm esini sehirdisinda veya yurtdisinda calisiyor diye dusunmustum...
Bu hayirli gunde dilerimki Allahtan tez zamanda sen esine esinde sana ve kizina kavusur...

Arkadaslar yenı ögrendıgım bir sey var hemen paylaşmak istedim ,
hepimiz bebek emrdiğimiz için yediğimize içtiğimize bulunduğumuz ortamın havasına suyuna dikkat ediyoruz muhakkak ama
gözden kacırdığımız bir sey olabilir dun bir doktor arkadasım ile konusurken özellikle tembihledi bende geldım yazıyorum .
Bu uykusuz yorgun bitkin günlerde basit bir agrı kesici içip kendimize gelmek işsteyebiliriz ama bunun en masumunun bile içindeki etken maddeler
masum bebeklerımızın ılıklerıne kadar ulaşıyor , heleki agrı kesiciler bebegimizin büyüme gelişmesini engelliyormuş biliyormusunuz ?
Ben yaklasık 1 yıldır aspırın bıle ıcmedım ne hamılelıgımde nede sımdı ?Bu konuda herseyden daha cok dıkkatlıyım , gecenlerde lılacsofıe yazmıstı mısırdakı gdo bız yedıgımızde torunumuzun torununa kadar varabılıyor , ona tamamen katılıyorum bu konuda...
Artık hıcbır sey sadece bızım kendı bedenımıze zarar yada yarar saglamıyor Kendı cocugumuz ve sonrasından gelecek olan belkı 2 belkı 3 nesılın kaderını bıle etkıleyebılecegımızı dusunebılıyormusunuz ?
Yanı sıgara ıcen anneller , sıgar ıcen hamıleler sadece kendınıze zarar vermıyorsunuz .... yenı gelecek olan turk genclogının kaderını belırlıyorsunuz ...
Ben hamıle oldugumu ogrendıgımde gunde 1 paket sıgara ıcıyorum ve o gun anında bıraktım, planlı hamıle kalmadıgım ıcın oncesınde bırakamamıstım aylarca vıcdan azabı cektım halada ıcıme dert olmustur keske oncesınde bırakmıs ve vucudumu temızlemıs olsaydım ...
Neyse sıgara alkol artık konusmaya bıle gerek yok ,ılaç vb dıger konularda da cok dıkkatlı olmak lazım....
Ne guzel bukadar duyarli olman...
Hamile oldugumda basim agriyor diye her hastaneye gidisimde agri kesici al 1-2 tane alsan birsey olmaz diyorlardi ki ben elimden geldigince icmedim son ayda ic agrin gecmezse öyle gel hastaneye demeselerdi ozamanda icmeyecektim cunku zararli olduklarindan eminim....
Elbet bilmedigimiz bir suru zararlari yan etkileri vardir cok katiliyorum bu yazdiklarina...
Birde bu misir bildigimis patlamis misir mi yoksa sari misirmi tam anlayamadim ? yada hepsini icerenmi?

kiz se bicok yasa emi :))) :KK66:))

ne karikaturler onlar bittim yahu...bayildim benim gibi sadece buraya giren sosyal medyadan uzak lar icin mukkemel olmus ay bi daha girem bari :KK66:)))
Daha ekliycem canim ekledikce haber veririm hepsini begenip öyle ekledim :))
Kiziminda kendi elimle susledigim birkac resmini ekledim buraya 2 tanesini karikature benzettim ama :KK1:

Bugun esimle tartistik.
Gece 12 gibi kalkip anasinin evine gitti.
Guleyim mi aglayim mi sizce ?
Boyle bi esi olan var mi aranizda ? Cok eminim ki yoktur bi benzeri...
Su an icimden o kadar cok sey yazmak geliyo ki neyse diyorum... İcime atiyorum her zamanki gibi.
Allah bildigi gibi yapsin su mubarek gecede.
Artik hep susuyorum. Hakli olsam bile susuyorum ona karsi.
Cunku ikna etmek imkansiz. Sadece kendi bildigini okuyor.
Allah karsisina onun gibileri cikarsin hayati boyunca.

Aramiz bozulunca annemlere gitmek istedim bende ama ana yok iste yanimda, yerime cok gitti o kendi annesinin evine...
Benim esimde önceleri hep öyleydi aramiz duzelirdi ama babasi unutmazdi surekli yuzune, yuzumuze vurur baska yerlerde bahsederdi haa su gun böyle yaptiniz böyle birsey icin kavga ettiniz diye...
Bende esime dedim bak sen gidiyorsun aradan saatler sonra biz barisip unutuyoruz ama onlar unutmuyor rezil olan biz oluyoruz diyince tamamen kesti oda...
Sende öyle yapsan belki ise yarar? Aranizin guzel oldugu bir vakit rezil oluyoruz hakkimizda kötu dusunuyorlar vs gibi syler söylersen belki faydasi olur....
Esim artik sinirlendikce ya cok sevdigi araba galerilerine bakmaya gider yada kosar... :KK1:

Dün gece kv demde ifatdatduk giderken sütlü tereyağlı it ik helvası yaptım hani şu yanar dağ gibi oluyor ya içinden dondurma çıkıyor pndan yaptım ve kp im çok beğendi görümcem demez mi Dr oetker di mi diye bir sinir oldum anlatamam yok arkadaş yaranamıyorum dedim hayır geçen sene Ramazan'da bana geldiğinizde de yapmıştım hatırlasana dedim ... Kp güSel Diyince hıı yapıo herkes bunu Dio :) bi takdir görmedim çocukla yapmış demiolar da söylediklerine bak eşime söylediğimde ben fesat düşünüyormuşum tarif için sormuşlar
Resime baktim googlede cok guzel görunen bir tatli ilgincte bir göruntusu varmis yanardag seklinde.. Ellerine saglik belliki kiskancligindan dedigi birsey bu...

Allahim emmek mi istemiyor karni mi tok :s kizlar kac saatte bir besliyorsunuz ? 2 saatte bir zorla emzirebiliyorum kesinlikle ondan önce emziremiyorum. Bas bas bağırıyor memede. Zaten surekli elini emiyor ne zaman acikip acikmadigini anlamıyorum artik :KK43: her elini emmeye kalktiginda da millet ac bu cocuk diyip duruyor esim annem babam bile. Hic memeyi keyfine alma durumu yok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Firsat buldukca emziriyorum bende kizim cok az emiyor ve kilo alimi cok yavasliyor hep... Bazen saatte 1 bazen yarim saatte 1 veriyorum oda itiraz etmiyor ama kisa olsada iciyor.

saçlarımı boyattım ama hala çirkinim çünkü şişkoyum şişkoyummm offffff.baskülü kaldırdırdım bidaha çıkmayacam.bayramdam sonra bana eşlik eden olursa ufaktan diyet yapmaya başlayalım diyorum.kızmayın bana yaaa :KK19:
canim deme oyle yaaa ..... sana oyle gelio baya yol kattettik az kaldi....benim oyle garip solgun bir tenim varki hic boyamiom cok ugrastim sarilar kizillar kahweler turucular ama yakismio hepsinde makyaj yapmam gerekio diolar ki hastamisin oyle garip oluom....gule gule kullan...
Bu akşam Demir'le eğlendiğimiz bir anda, durup dururken bana aynen şöyle söyledi:

" Anne... Bazen seninle eski güzel günlerimiz gözümün önüne geliyo, gözlerim doluyo........"
demir abi naptin sen ya ;((((
Kendi yazilarimla susledigim kizimla resimlerimizi eklmedim :)

Bugun kalp randevumuz vardi sözde...
Sira bize gelince doktor cagirdi gözunden bahsedip durdu gözunu ve hareketlerini gözlemleyip kontrol edicem dedi ama biz kalp icin gelmistik ?
dedigimizde yaaa referans göndermislermi ki göremedim dedi.
Neyse pcdekileri iyice kurcalayip okuduktan sonra evt gönderilmis ama normal bir kontrol yapacaz bugun kalp icin degil bu bende kalp doktoru degilim dedi bende tekrar yazicam ki randevu gönderimizi hizlandirsinlar demezmi :KK53:
Neyse eylule kalmasin bari dedim Turkiye planindanda olmayalim.
Iyi oldu söylemeniz agustosta gidersiniz dedi acil birsey degil bir delik var dedi tekrar dinleyip...

hala inanamiyorum acil olsun olmasin söz konusu 2,5 aylik bir bebek Turkiyeye gidince özgurce parami verip hastane hastane dolasicam keyfimden doktora bizimle ilgilen diyecegm icimdeki kurtlarimi kizimla dökucez yetmezse check up bile yaptiricagz bu gidisle ...

canim bazi fot. walla kopisledim itiraf ediorum :KK66:)) birde lutfen geldigi de git borvhastaneye soyleee allahim hatta dewlete gorunebiliomusunuzvurda bilmem ama dewlet hastanesine ayri ozel hastaneye ayri git hatta sende bakim kontrol ettir kendini rahmini k.dogumcuya falan boyle dr. manyagi olarak gidin burdan o uyuz memelekete tekrar ( cok kizdim cok yinevtutmayin beni acil degil mi yaaa acilin anlami baskasi ici diorum yani adam oraya kalbi duruk mu gitmeli..insan hayati bu kadar ucuz olmamali kaldiki o paralara burdabkral hibi bakinirsiniz...o rota virusunude birda wurlabiliosa vurdur wallaa 150 tl nerde 1500 milyar nerde...

Aynı gün doktorun reçete tarihi ile eczaneden aldığın aşı için fatura kestiriyorsun onun tarihi aynı olacak artı aşının kutusunu ve PTT deki standart formu doldurup veriyorsun ödüyorlar

Doktorun receteye yazmasini.sen mi istedin valla bu.kuruma sinir oluyom hic.bilgilendirmiyorlar bile merkezindemi.bulunuyo.form yoksa basmudurluktemi kusura bakma.fazla soru soruyorum ama.ilacin parasida az uz bisey degil bide ucretsiz izinde olunca daha.bi onemli oluyo

canim deme oyle yaaa ..... sana oyle gelio baya yol kattettik az kaldi....benim oyle garip solgun bir tenim varki hic boyamiom cok ugrastim sarilar kizillar kahweler turucular ama yakismio hepsinde makyaj yapmam gerekio diolar ki hastamisin oyle garip oluom....gule gule kullan...

demir abi naptin sen ya ;((((

canim bazi fot. walla kopisledim itiraf ediorum :KK66:)) birde lutfen geldigi de git borvhastaneye soyleee allahim hatta dewlete gorunebiliomusunuzvurda bilmem ama dewlet hastanesine ayri ozel hastaneye ayri git hatta sende bakim kontrol ettir kendini rahmini k.dogumcuya falan boyle dr. manyagi olarak gidin burdan o uyuz memelekete tekrar ( cok kizdim cok yinevtutmayin beni acil degil mi yaaa acilin anlami baskasi ici diorum yani adam oraya kalbi duruk mu gitmeli..insan hayati bu kadar ucuz olmamali kaldiki o paralara burdabkral hibi bakinirsiniz...o rota virusunude birda wurlabiliosa vurdur wallaa 150 tl nerde 1500 milyar nerde...

Sira bize gelince doktor cagirdi gözunden bahsedip durdu gözunu ve hareketlerini gözlemleyip kontrol edicem dedi ama biz kalp icin gelmistik ?
Neyse pcdekileri iyice kurcalayip okuduktan sonra evt gönderilmis ama normal bir kontrol yapacaz bugun kalp icin degil bu bende kalp doktoru degilim dedi bende tekrar yazicam ki randevu gönderimizi hizlandirsinlar demezmi :KK53:
Iyi oldu söylemeniz agustosta gidersiniz dedi acil birsey degil bir delik var dedi tekrar dinleyip...

hala inanamiyorum acil olsun olmasin söz konusu 2,5 aylik bir bebek Turkiyeye gidince özgurce parami verip hastane hastane dolasicam keyfimden doktora bizimle ilgilen diyecegm icimdeki kurtlarimi kizimla dökucez yetmezse check up bile yaptiricagz bu gidisle ...

Bunu o minicik çocuk mu söyledi :eek:
Kıyamam ona ben yaa :KK43:

Kiyamam ona özlemis annesini belliki yavrucak... Insallah Deren bebisede alisir ve alistiktan sonra eski gunlerimizden cok daha guzel zaman geciriyorum der...
Deren azicik buyusun abisini taniyip onunla oynasin eminim ki Demir cok daha olumlu dusunup mutlu olacaktir.

Kızlar işin ilginç tarafı ikisi birbirlerini çok seviyorlar. Kendi aralarında konuştukları bir video var, ekleyebilirsem deneyeceğim. Deren'in Demir'e hayranlık dolu bakışları bambaşka, bana bile öyle bakmıyor. Demir de onu gerçekten seviyor, geçen gün baktım altını değiştirirken biraz hava alsın diye açık bırakmıştım, bodysi ile karnını örtüyor üşümesin diye... Ben eminin birbirlerine çok düşkün, bağlı iki kardeş olacaklar. Demir'in şimdiki sorunu sadece benimle geçirdiği zamanın azalması. Eskiden gerçekten 7-24 çok eğlenirdik.
Daha bunun gibi ne lafları oluyor gün içinde yazsam roman olur, siz de göreceksiniz 2-3 sene sonra inşallah:)

Bu akşam Demir'le eğlendiğimiz bir anda, durup dururken bana aynen şöyle söyledi:

" Anne... Bazen seninle eski güzel günlerimiz gözümün önüne geliyo, gözlerim doluyo........"

Oyy kiyamam ona. Erkek cocuklari anneye daha duskunn derler. Ustelik anlasilan sen surekli Demir'in gonlunu hos tutup onunla ilgileniyordun. Bir dd kendinden suphe ediyordun nasil anneyim diye. Demir cevabini vvermis bak:) Kardes sevgisinden dolayi dile getirmiyor demek ki. Yavrum benim nasil da akilli masallah.

Bizim kiz da gecen gun ben Ali'yi sesli ve suslu sozlerle severken birden yanima geldi: "Burda iki cocuk var hatirlatirim" dedi. Ders verdi resmen.

Evet Turkceciyim :) Sen ???

Ben de Sınıf Öğretmeniyim.Eylül de başlıyosun heralde. Ben şubatta düşünüyorum ama onu bile göze alamıyorum. Öbür yıl başlayayım istiyorum. Çocuk o zaman 16 aylık oluyo içim daha rahat olur. Sen avantajlısın belki 15 saat girersin?

Doktorun receteye yazmasini.sen mi istedin valla bu.kuruma sinir oluyom hic.bilgilendirmiyorlar bile merkezindemi.bulunuyo.form yoksa basmudurluktemi kusura bakma.fazla soru soruyorum ama.ilacin parasida az uz bisey degil bide ucretsiz izinde olunca daha.bi onemli oluyo

Canım benden önce doğum yapan arkadaşlar bildirdi bana hepsi aldılar paralarını ... Aşıyı gidip aile hekimine yazdırman gerekiyor eczaneden fiş değil fatura düzenleticen bi ilacın kutusu merkezinden de sağlık gider formunu dolduracaksın bu arada bebeğin senin üstünden bakılıyor olması lazım ben oğlumu üç günlükken üstüme aldırmıştım zaten sağlık gider formu onun üzerine düzenleniyor reçete fatura onun adına yazılacak

Canım, Allah yardımcın olsun. Biz burda devlet hastanelerinden şikayet ederken, oradakilerin ölsen umurlında değilmiş gibi havaları var bide bizi beğenmeyip Avrupa birliğine almazlar. Türkiye ye gelince bütün yaşadıklarının acısını çıkarırsin inşallah:)

erkeklerde y kromozomunu taşıyan spermin x kromozomunu taşıyan spermlerden daha hızlı olması.
işte bundan dolayı y kromozomunu taşıyan spermin yumurtayı dölleme olasılığı x kromozomundan daha hızlı hareket ettiği için daha fazladır. yani bir çocuğun erkek olma olasılığı daha fazladır.
her 205 kişiden 105'i erkek 100' ü kadın olması da bu durumun bir sonucu.

kızlar merhaba, hayırlı cumalaar,

bizim dün aşımız vardı. Sabah kalktım taksi bulamadım kanguru ile götüreyim dedim durmadı, kucakta dağ, tepe tırmanarak götürdüm kızımı sağlık ocağına.
Affederseniz ter k.dan çıktı. Neyse kızım huysuzluk yapmadı. Hemsire asılar kırıldı demez mi! (tutuldukları sıcaklık düşmüş) Şaka mı yapıyorsunuz dedim.
ben sinir küpü döndük tekrar eve. (ası kaldı bayramdan sonraya)
yarın izmir e gidicez eşimn ailesinin yanına 8 saatlik yol, kızım malum huysuz, kaynanamların evinde klima yok, bide sinek cok, malum izmir çok sıcak kara kara düşünüyorum nasıl yapıcam diye gitmesem mi off off ne yapıcam ben günlerdir uyku uyuyamıyorum.
Bide daha önceden göğüs tıkanıklığı yaşamıştım tekrar hortladı. Normal sağmaya başlıyorum düzgün geliyor süt ve biranda kesiliyor. 120 cc çıkan göğsümden 40cc çıkaramıyorum masaj bile kar etmiyor.
Kızımda yeni huy gelişti memeden emerken biraz çekiyor kafası başka tarafa çeviriyor sonuç verimli emmediğinden dolayı aççç! mecbur sağıp biberondan veriyorum:KK43:

canım benim büyümüşte küçülmüş maşallah:)
bu arada gecen de kızımı uyuttuktan sonra ben de uyuyim dedim deli gibi uykum var ama uyuyamıyorum çitten kuzu zıplatmak bile kar etmiyor:KK1: sonra aklıma bi fikir geldi. Fikir ile de sen aklıma geldin. Her şeyin kampı, yurdu, kreşi var ama lohusalar için böle bişi yok neden öncüleri biz olmayalım dedim:9 malum biçok anne lohusa sendromuna yakalanıyor. Böle bi kamp kursak, sen psikolojik, sağma üzerine ben de beslenme ve spor üzerine destek versem olmaz mı? Hatta ısmını bıle buldum " Mutlu Lohusalar Kampta" diye:KK1: Bu arada bende gıda diplomamı kullanırdım:) Ayy ne güzel olurdu.
Kızlar tutar mı sizce böle bi işletme?

saçlarımı boyattım ama hala çirkinim çünkü şişkoyum şişkoyummm offffff.baskülü kaldırdırdım bidaha çıkmayacam.bayramdam sonra bana eşlik eden olursa ufaktan diyet yapmaya başlayalım diyorum.kızmayın bana yaaa :KK19:

canım hangimiz güzeliz ki su an üstümd annemn tişortu saclar dağılmış, kaş, bıyık hak getire. Emzirmekten kamburum cıkmıs, cocugun alerjsi var diye dengesiz besleniyorum! ama biliyoruz ki bunlarda geçecek :KK1: Takma kafana bi sürede cirkin gezelim. Kuğu yavrusu misali olalım:KK1:

:KK1::KK1:
Aynı gün doktorun reçete tarihi ile eczaneden aldığın aşı için fatura kestiriyorsun onun tarihi aynı olacak artı aşının kutusunu ve PTT deki standart formu doldurup veriyorsun ödüyorlar

canım kakadan bahsetmişin benim bebeğimde de aynı sorun var dokto problem yok hatta kakası düzene girmiş gayet iyi demişti. bugün 1-2 saat ara ile 3 kere kakasını yaptı. annem yatağını batırdı üst baş zaten sürekli değişiyor. hatta gecende annemin yatağına işedi artık kızacak diye sölemedim:KK1: annem sidikli yatakta yatıyor:KK53:

Az once ender sarac canli yayinda soyluyordu uzum ve kuru incir anne sutunu arttiriyormus.

Ben kuru incir ve havucu kaynatıp içeye basladım, epey farkettiii...

Kıyamam ona...maşallah küçük adam

Dogumuma 1 ay kala ve dogumumdan 2,5 ay sonra ilk kez epilatörle kol bacak Allah ne verdiyse aldim... Aylardir jilet kullandigiimdan offlaya sizlaya aldim ve tamam simdi temizlendim artik sicak havalarda uzun pantolon ve tisörtlerle gezmeme gerek kalmadi diye seviniyordum ki kilolarimi unutmusum :KK25:
Hic mi birsey gelmez yahu hepsi daralmis hergun deneyip cikariyorum belki gelir belki bir umut zayiflamisim diye ama nerdeee...
Dun magazaya gittim belki 10 kiyafetle girdim 1 tanesini bile kendime yakistirip alamadim medium large bedenler bile yakismadi...
Sismanligimi kabullenip ben buyum diyerek bosbol seylerde alip gardirobuma koymak istemiyorum :KK53:
Doguma 75 ile girdim dogumdan 3-4 gun sonra 62 olmustum Coook kilom gitmisti yani ama emzirirken kilo verirsin diyenler nerede? ben emzirirken aldim hepte...
Amaaa suan 70 i bile görebiliyorum hep 68-69 um minyon biriyimde...
Korkmasam diyete basliycam ama korkuyorum sutum kesilir azalir diye ama artik az az yiyorum bol su iciyorum birde cok hareket belki ise yarar:KK53::KK53:

Ben 75 ile doguma girdim 68 ile cıktım, su an 70 im... ve de kısacık boyum var yaniii....yuvarlanarak geziyorummm....

canım benim büyümüşte küçülmüş maşallah:)
bu arada gecen de kızımı uyuttuktan sonra ben de uyuyim dedim deli gibi uykum var ama uyuyamıyorum çitten kuzu zıplatmak bile kar etmiyor:KK1: sonra aklıma bi fikir geldi. Fikir ile de sen aklıma geldin. Her şeyin kampı, yurdu, kreşi var ama lohusalar için böle bişi yok neden öncüleri biz olmayalım dedim:9 malum biçok anne lohusa sendromuna yakalanıyor. Böle bi kamp kursak, sen psikolojik, sağma üzerine ben de beslenme ve spor üzerine destek versem olmaz mı? Hatta ısmını bıle buldum " Mutlu Lohusalar Kampta" diye:KK1: Bu arada bende gıda diplomamı kullanırdım:) Ayy ne güzel olurdu.
Kızlar tutar mı sizce böle bi işletme?

Ben de diyorum ki kızlar;
Lilacsofie emzirme danısmanı,

Sugar234 beslenme ve spor danısmanı,

Ben de psikolojik danısman.... Veeeee anne bebek okuluuuu/akademisi/enstitüsü acalımmm :))

Ben de diyorum ki kızlar;
Lilacsofie emzirme danısmanı,

Sugar234 beslenme ve spor danısmanı,

Ben de psikolojik danısman.... Veeeee anne bebek okuluuuu/akademisi/enstitüsü acalımmm :))

ayyy süper psikolojik danışmanımız da var en güzelinden :nazar:hadi kızlar var mı? arttıran:KK52:

kızlar gecende annem çocukluk fotoğraflarımızı çıkardı ayyy ben cok çirkinmişim hatta eşim ve diğerleri sen evrim mi geçirdin ne yaptırdın filan diyip dalga geçiyor ve yine eşim bu çocuk sana benzerse evde kalır şimdiden kertsek mi diyor.
bende madem çikindim neden benimle evlendin diom.
eşim: arkadass bana büyü mü yaptnız yada karanlıkta mı sseni bana kakaladılar diyor. Ayy inşalah bu çocuk bana benzemez HUYU da
çünkü küçüklüğüm hiç açıcı deil horoz kesmeden, çocuk dövmeye kadar çok vukuatım var ayrıca cok pasaklıydım:KK52:
resimleri burdan yükleyemiyorum telefon ile bi türlü bağlanamıyorum. şirket telefonu ondan mı izin vermiyor acaba! pinti kocam telefonda almıyor:KK14:

kızlar gecende annem çocukluk fotoğraflarımızı çıkardı ayyy ben cok çirkinmişim hatta eşim ve diğerleri sen evrim mi geçirdin ne yaptırdın filan diyip dalga geçiyor ve yine eşim bu çocuk sana benzerse evde kalır şimdiden kertsek mi diyor.
bende madem çikindim neden benimle evlendin diom.
eşim: arkadass bana büyü mü yaptnız yada karanlıkta mı sseni bana kakaladılar diyor. Ayy inşalah bu çocuk bana benzemez HUYU da
çünkü küçüklüğüm hiç açıcı deil horoz kesmeden, çocuk dövmeye kadar çok vukuatım var ayrıca cok pasaklıydım:KK52:
resimleri burdan yükleyemiyorum telefon ile bi türlü bağlanamıyorum. şirket telefonu ondan mı izin vermiyor acaba! pinti kocam telefonda almıyor:KK14:

Ayy cok guldum:)) Kendi fotografkarim geldi gozumun onune kut kabarik saclar, berdan mardini kaslari, biyiklar 40 kilo kapkara bir kiz. Sonradan evrim gecirmisim ama kizim da ayni bana benziyor. 18inde veririz kocaya diyor esim :) Horoz muhabbetine de guldum yavrun erkekti galiba. Huyu benzese de olur :)

:KK1::KK1:

canım kakadan bahsetmişin benim bebeğimde de aynı sorun var dokto problem yok hatta kakası düzene girmiş gayet iyi demişti. bugün 1-2 saat ara ile 3 kere kakasını yaptı. annem yatağını batırdı üst baş zaten sürekli değişiyor. hatta gecende annemin yatağına işedi artık kızacak diye sölemedim:KK1: annem sidikli yatakta yatıyor:KK53:

:KK9::KK9: super yaa..ohh torunum kokuyor diyordur yattikca :KK9:

Enistede sakayla karisik sallamis yanii :)))
Benimkide chucky diyor bnm fotolara,annemde lohusa psikolojinden hic kurtulamamis olsa gerek bana hep kahkul kesmis ustelik islakken tam kaslarda kesince , kuruyunca bildigin alnimin ortasindalar besleme gb:KK53:
Allahtan guzel giydirmiste biraz sirince duruyorum:KK9:

Son düzenleme:
Araba sersemletiyo canim genelde uyudu zaten.aradada memede uyumak istedi bende kirmadim.karni toksa hic bir sorun olmuyo yani

Dün gece 23 otobüsüne bindik amasyaya dogru. Otobus otogarda 00:30 kalkti, oraya buraya ugra yolcu al derken gece saat 3 de hala istanbuldaydik. Allahim boyle rezillik yok. Pazartesi yollar acik olur herhalde. Ucakla gidicektik, gec kaldigimiz icin pahaliydi cok. Bi daha mi cocukla otobuse binmek, tobeler olsun. :banghead::banghead::banghead:

X