2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
yarama tuz bastın canım benım okuz doguma gırerken asansorle hemsıre ben kocam ınıyoruz dogumhane kapısındakı vedalasmaya bak.. tam esıme duygulu duygulu bakıyorum hemsıre gerı cekıldı rahat olallım dıye o esnada benım okuzun cep telefonu calıyor benım okuz acıyor bana acele acele sarılıyor hadı hayatım gorusurz odayı merak etme senı suıt odaya cıkarcam sap deyıp opuyor bu arada telle konusmaya devam... hemsıre baka kaldı...ılk kez boyle ugurlama gordum dedı..valla ben nelerını gordum bu normal dedım. dugunde de benı evden cıkardılar gelınlıkle kocam benıarabanın arka koltuga oturttu kendıde one koltuga gectı arabayı kullanmıstı ben ne uyuz olmustum. 20 metre sonra durdu tabı ben bagırıyorum benı one bındırdı...aklına gelmemıs...neysem dogumdan cıktım... benı odadakı yataga yatırıyorlar..kocam yanıma geldı hadı gecmıs olsun hayatım dedı bebegın yanına gıttı. uyuz oldum. verın bana bebegımı dedım..tum sulalası gelmıs oda panayır alanı gbı takı takan takana takıyı takan gıdıyor...benımkı ne cıcek almıs ne cıkolata dedım heralde hedıye almıstır...nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ben avucumu yaladım guya bu yıl zor gecmıs gıdıp cıcek almak onuruna dokunmus pırlanta bır kolye begenmıs lımıtı yetmemıs ben de actım agzımı yumdum gozumu. bır hafta sonra anneler gunu sabah uyanır uaynmaz optu ılk anneler gunun kutlu olsun dedı..bekledım gene yokkkkk..artık benı kım tutar her gelene anlattım..lafta bana dıyor kı ne bebebk kucukmus onemlı olan yuruyup kendı getırmesıymıs mıs mıs mısssssss. ben babalar gununde ne yaptım hıcbırsey demedım ıcıne oturdu .. ben ona gore maddecıymısım..ben cok kındarımdır bır daha hayattta kutlamayacagım babalar gununu...kendı gorumcem bıle bana anneler gunu hedıyesı almıs kayınvalıdem kendı annem kardesım ablam herkez hedıye aldı kocamdan koca bır hıc.. ben de artık tek cop almıyorum ıcımden gelmıyor cocuk cıftlerı bırlestırır bızımkınde ayrılma oldu sankı..bana hersefınde sen annesın artık dıyo. eskıden ıse gıderken farklı open adam sımdı yanaklarımdan opuyor artık boyle sen annesın dıye de esprı yapıyor. ben de bu yanaklarda sana cok dıyorum yallah ıse dıyorum.adama kanka dıyorum hatasını anlasın bana en kankaların kankası dıyor gıtmıs bana taraftar forması almıs yarabbım arkasınada adımızı yazdırmıs macta gıycekmısz oglan ben o ne romantık degıl mı dıyor allahım koru sınırlerımı
Ikınıiz de benim yarama tuz bastı. .benim ki de odun ne dogumda ne anneler gününde hediye yok üstüne üstlük evlilik yıldönümümüz u de unuttu..dogumda bi cicek almış onu da zaten ağzımla istedim bak unutma hastane odasına getircen falan die almış gelmiş üzerinde kızım hilal öykü ye yaziyo:KK4: yani kızina bana değil hani benim ki nerde bu bana değil diyorum ikinize dio benim adım yazmıyo ama kabul etmiyorum dedim oralı olmadi:KK43:
Of of ne diyeyim ben daha bi de özledim özledim dio insan biraz gönlümü alır yine eli boş gelecek eminim ve ardından bi sürü bahane..:KK36:

Kızlar
Kendi kendime birşeyden şüphelenip Deren'in bezinden örnek alıp tahlile götürmüştüm.
Dışkıda gizli kan çıktı. Canım sıkıldı. Yarın kontrole gideceğiz.
Dr daha detaylı tahliller yazacak bakacağız.

canım benimde bugün dikkatimi cekti kakasında sümüksü yapı vardı bende mi tahlil yaptırsam?

Kızlar
Zaman zaman yeşil renk kaka yapıyordu. Biraz fazla gazlı ve mukusluydu bazen bilmiyorum ki his işte
Bir de az emiyor gibiydi ya bir süredir

İki ihtimal var ya mikrobik ishal ya da inek sütü alerjisi... Öğreniriz birkaç güne inşallah...

Son düzenleme:
Arkadaslar bebislerinizin uyku periodu nasil? Yani benimki 1,5 saatte bir 30 dk uyuyor, sizin nasil? Niye kesintisiz uyumuyor bu cocuk? :KK66:

Bizimki kendi kendine uyuyamıyo illa sallamam gerekiyo 2 saat uyanık kalıyo 2 saat uyuyo gece gündüz farkını anlaması için gündüLeri 6 saatten fazla uyutmuyorum böylece gece 4 5 saat kesintisiz uyuyabiliyor

Kızlar
Zaman zaman yeşil renk kaka yapıyordu. Biraz fazla gazlı ve mukusluydu bazen bilmiyorum ki his işte

İki ihtimal var ya mikrobik ishal ya da inek sütü alerjisi... Öğreniriz birkaç güne inşallah...
Bizim kiz da bi kaka yapsa da görsem rengini partikül unu..1 hafta oldu bekliyorum:KK14:

Kızlar

İnşaal bişeyi yoktur canım çok geçmiş olsun ara ara bizimkide yeşil yapıyo gerçi kabız 4 günde bir yapıyo ama olsun

Kızlar

Yaa ayni belirtiler bizde de var:KK43: kilo alimi cok yavasladi oglumun.uzun suredir kakasi yesil ve sumuksu ve bazen cok kokulu:KK43: 3 aylik kilosu 6 kg. Bir defaya mahsus, sunnet oldugu gun kakasinda iplik seklinde kan gordum.sunnetten mi yoksa baska neden mi bilemedim. tekrarlamadi.ama simdi siz gizli kan deyince icim kotu oldu. burda elim,kolum bagli.ins yarin sabah trye ucuyoruz.ben de kapsamli testler yaptiracagim ins.Allah'im cocuklarimizi korusun...

kızlar,

izmir e gitmiyorum büyük ihtimal eşim de kızımıza pek güvenemiyorum dedi. Ağustos sonunda tatile gideceğiz o zaman uğruycaz eşimin ailesine.

keyfim yerine geldi hatta herkese rezene cayları benden:KK1:

Dogumuma 1 ay kala ve dogumumdan 2,5 ay sonra ilk kez epilatörle kol bacak Allah ne verdiyse aldim... Aylardir jilet kullandigiimdan offlaya sizlaya aldim ve tamam simdi temizlendim artik sicak havalarda uzun pantolon ve tisörtlerle gezmeme gerek kalmadi diye seviniyordum ki kilolarimi unutmusum :KK25:
Hic mi birsey gelmez yahu hepsi daralmis hergun deneyip cikariyorum belki gelir belki bir umut zayiflamisim diye ama nerdeee...
Dun magazaya gittim belki 10 kiyafetle girdim 1 tanesini bile kendime yakistirip alamadim medium large bedenler bile yakismadi...
Sismanligimi kabullenip ben buyum diyerek bosbol seylerde alip gardirobuma koymak istemiyorum :KK53:
Doguma 75 ile girdim dogumdan 3-4 gun sonra 62 olmustum Coook kilom gitmisti yani ama emzirirken kilo verirsin diyenler nerede? ben emzirirken aldim hepte...
Amaaa suan 70 i bile görebiliyorum hep 68-69 um minyon biriyimde...
Korkmasam diyete basliycam ama korkuyorum sutum kesilir azalir diye ama artik az az yiyorum bol su iciyorum birde cok hareket belki ise yarar:KK53::KK53:

canım sen yine iyisin bende 65le hamile kaldım doğuma 85 girdim 75 olmuştum bikaçgün içinde.ama şuan 78-79um yaaa.sen yine iyisin.sizlerinde yazılarını okuyunca rahatlıyorum valla ben tek değilmişim diyorum.gecen bi arkadaş gördü bunehal dedi.benim hala ödemim var dedim:KK1::KK1: hadi ordan dedi.az ye az demez mi.canım yürüyüş yapıyorum bazen ama 10gündür diz kapağım ağrıyo korkudan yürüyemiyom.ağrılarım hala geçmedi.belim bacaklarım ara ara çok ağrıyo.bugün biraz temizliğe giriştim heryerim sızlıyo.bu arada canım gecen sizin orda sağlık koşullarını anlatmışsın.hayretler içinde okudum.çok üzüldüm aman sakın hasta olmayın...

canim deme oyle yaaa ..... sana oyle gelio baya yol kattettik az kaldi....benim oyle garip solgun bir tenim varki hic boyamiom cok ugrastim sarilar kizillar kahweler turucular ama yakismio hepsinde makyaj yapmam gerekio diolar ki hastamisin oyle garip oluom....gule gule kullan...

demir abi naptin sen ya ;((((

canim bazi fot. walla kopisledim itiraf ediorum :KK66:)) birde lutfen geldigi de git borvhastaneye soyleee allahim hatta dewlete gorunebiliomusunuzvurda bilmem ama dewlet hastanesine ayri ozel hastaneye ayri git hatta sende bakim kontrol ettir kendini rahmini k.dogumcuya falan boyle dr. manyagi olarak gidin burdan o uyuz memelekete tekrar ( cok kizdim cok yinevtutmayin beni acil degil mi yaaa acilin anlami baskasi ici diorum yani adam oraya kalbi duruk mu gitmeli..insan hayati bu kadar ucuz olmamali kaldiki o paralara burdabkral hibi bakinirsiniz...o rota virusunude birda wurlabiliosa vurdur wallaa 150 tl nerde 1500 milyar nerde...

teşekkür ederim bestekız.çikolata kahve saçrengim.aslında açık renk demek istedim ama şimdi şişkoyumya iyide teyzelere benzeyecektim.:KK1: koyu olsun istedim.senin ten rengin açık mı neden yakışmasın.gönlün gibi kendinde güzelsindir bence :)

Kızlar
Kendi kendime birşeyden şüphelenip Deren'in bezinden örnek alıp tahlile götürmüştüm.
Dışkıda gizli kan çıktı. Canım sıkıldı. Yarın kontrole gideceğiz.
Dr daha detaylı tahliller yazacak bakacağız.

Cok gecmis olsun insallah kotu bisey degildir

canım hangimiz güzeliz ki su an üstümd annemn tişortu saclar dağılmış, kaş, bıyık hak getire. Emzirmekten kamburum cıkmıs, cocugun alerjsi var diye dengesiz besleniyorum! ama biliyoruz ki bunlarda geçecek :KK1: Takma kafana bi sürede cirkin gezelim. Kuğu yavrusu misali olalım:KK1:

benimde eşimin tişörtü var okuyunca çok güldüm.valla insan bitek kendi böyle sanıyo.ben kaşımı bıyığımı aldım.geçen eşimle yanyana oturuyoruz hangimizin bacağı ayırt edemedim :KK1::KK1::KK1:çok rezilim hemen aldım. hakketten emirmekten boynum belim çok ağrıyo.

Ben varim ayne...
Ben de siskoyum ama bayram sonrasi İzmir'e menlekete gidecegim icin diyete 1 Eylul itibariyle baslicam insaallah.
Okullar da aciliyo yaa is temposuyla daha iyi gider kilolar :)
Sen kac kilosun su an ???

canım sende mi öğretmensin okula erken başlıyosun sanırım.ben bu sene başlamayı düşünmüyorum.valla bu forumun en şişkosu benim 78 kiloyum.yürüyüş yapmak istiyorum ama hala ağrılarım var.

canım sende mi öğretmensin okula erken başlıyosun sanırım.ben bu sene başlamayı düşünmüyorum.valla bu forumun en şişkosu benim 78 kiloyum.yürüyüş yapmak istiyorum ama hala ağrılarım var.
Ben de başlamicam busene..öğretmenim hatta seneye bile başlamayabilirim kızımı bırakacak kimsem yok memlekete çok uzagiz:KK50:

Kızlar

inşallah kötü bişey yoktur canım.bizimkide çok az emiyo çığlığı basıyo.kakası çok sıvı.yinede doktorun söyleyecekleri rahatlatacaktır seni.hayırlı haberlerini bekiyoruz

Maymun Kızım saatlerdir aç yine aynı sorun
Kızım beni emmek istemiyor...
Parmaklarını emmek istiyor yine eldivenledim sinirlendi ağlayıp durdu... yine düzelince dayanamayip eldivensiz gezdiriyorum dokunması hissetmesi lazım diye ama oda fırsat bulup emiyor...
Zehir vericekmişim gibi kaçıyor napıcam ben kilosuda aynı 4 gündür :KK43: 5-6 saat geçti. Emmeyeli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X