2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

kızlarr sabah test yaptım anca girdim nete, bişey çıkmadı napsam şimdi belki yanılmışımdır , eşimle .. eşim çok takıyor bugün bi daha test alacak.. özelde test yapan var mı ne kadar sürede çıkar ve ücret ne :KK5::26:

tatlım predictor yapsaydın normal testlerde çıkmayabilir

en temizi kan gerçi

onu da bulamadım ki canım yaa kan için gittik sıra yoktu ve sonuç bugün çıkmaz dediler :KK50:

özelde hemen çıkardı yahu gerçi haftasonu olduğu için öyle olmuş olabilir hayırlısı olsun canım

kızlarr sabah test yaptım anca girdim nete, bişey çıkmadı napsam şimdi belki yanılmışımdır , eşimle .. eşim çok takıyor bugün bi daha test alacak.. özelde test yapan var mı ne kadar sürede çıkar ve ücret ne :KK5::26:

özel hastaneye git cnm 20 tl ye yapıluyp bazı yerlerde

bata kaldı 4 gün...bugün predictor um geliyoooooooooooo:KK52: acep yarın mı yapsam bayram sabahı mı :44: karar veremiyorummmmmmm:KK53:

oruç etkiler mi canım? bi de biz sahurdan sonra yatıp öğleden sonra kalkıyoruz hangi idrarla yapacam ben bunu:KK1:

cnm bnde pek anlamıyorm da normalde ilk idrarla diyolar hani tüm gece sıvı almıyorz sanırım ondan bana kalırsa sn iftara doğru yap ki idrarına cok sıvı karışmamış olur o zmna kadar atarsın:KK52::KK52::KK52:

kızlarrrrrr bnm bata 7 gün var belirti aramak istemiyorm ama bi kaç gündür göğüslerimde hafif ağrı vardı bgn daha da var gibi:18::KK76::KK76::KK76:

kızlarrrrrr bnm bata 7 gün var belirti aramak istemiyorm ama bi kaç gündür göğüslerimde hafif ağrı vardı bgn daha da var gibi:18::KK76::KK76::KK76:

Belirti aramamaya devam fıstık :KK34: Vücudumuzun sinyallerini takmıyoruz artık

Dilerim bebiştendir o ağrı ama sen düşünmemeye çalış

şu sıralar bende bundan müzdaribim herif iş yüzünden eve 10 dan önce girmiyor dün 12 ye doğru geldi hey maaşallah dedim

geçen ay o kadar ilişkiyle olmayan şey bu ay hiç olmaz :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Soğan kürünü yaparken midene dikkat et canım hatta varsa bi mide koruyucu kullan

sorma şekerim yüzünü göremiyorum iş oruç bir arada hal kalmıyor adamlarda akşam o kadar bekledim uyumuşum snra kalktı gelmiş koltukta tv nin önünde uyuya kalmış :KK19:yok anam yok bu kacalarla iş olmaz :KK9::KK9:ha bide soğan kürü ile aram iyi şimdilik midemi rahatsız etmiyor sende denedinmi hiç soğan kürünü

Belirti aramamaya devam fıstık :KK34: Vücudumuzun sinyallerini takmıyoruz artık

Dilerim bebiştendir o ağrı ama sen düşünmemeye çalış

yok cnm zaten demiştim ilk yumurtlama günlerimde kesin olack gibi çok umutluydm dünden beridir nötr lük var üzerimde anlamadm gitti kutumda bişi hissedemiyorm:18::KK1:

belirti arama bence çünkü biliyorsunki göğüs ağrısı aynı zamanda adet belirtisi

yok cnm aramıyorm da bnm gögüslerim normalde yumurtlamada az hassaslasır snr gecer adet belirtsi olarak bnde gögüs agrısı yoktur ama belirtiler değişebilir diye düşünmüyorm zaten daha 1 hafta var olsada bişi belli olmaz ki dimi ama

X