2014 Mayıs-Haziran Tüp Bebek Yaptıracak Arkadaşlar buradayız

nerde yaptıracaksınız merkez doktor seçimini nasıl yaptınız

Nesrin Baştuğ olması lazim memnun olan çok sakaryadayim yakin hem kadinla ilgilenenler hep kadin erkeklerle ilgilenenler hep erkek bir tanidigim war hamile simdi Rabbim bizede kisa zamanda nasib etsin :KK43:

Selam kizlarr
bende ins bir mani olmazsa haziranda yaptiracagim ilk denemem olacak. Biraz bilgisiz ve dusunceliyim bu konuda :)

kuzummoralin yüksek olması lazım sne ağlıyorsun oldumu şimdi :KK54:

durumla yüzleşmem uzun zaman aldı 2 yıl kadar kabüllenmem ve karar vermem derken işin maddi botutuda eklenince insan beklentiyi yükseltiyo be öncesinden umutsuzluga kapılıyor bu gün bunalım halindeyim ... ilk denemelerinde başarılı olanlarda var olmayanlarda kafam çok karışık .....

Selam kizlarr
bende ins bir mani olmazsa haziranda yaptiracagim ilk denemem olacak. Biraz bilgisiz ve dusunceliyim bu konuda :)

Bende öyle ya ön gorusme filan yptiniz mi raporunuz warmi çok endiselendiriyor beni bu rapor probleminiz neydi cok ozel olmassa sorum napicami bilmiyorum ya

durumla yüzleşmem uzun zaman aldı 2 yıl kadar kabüllenmem ve karar vermem derken işin maddi botutuda eklenince insan beklentiyi yükseltiyo be öncesinden umutsuzluga kapılıyor bu gün bunalım halindeyim ... ilk denemelerinde başarılı olanlarda var olmayanlarda kafam çok karışık .....

bende şok olmuştum doktor çocuğunuz olmaz deyince..ilk tüp bebeğim tutmadı.şimdi ikinciyi yapıyoruz.sabırlı olmaya çalışıyorum rabbimden gelen herşeye razıyım.inşallah hayırlısıyla sonuçlanır hepimizin süreci..sakin olman gerekli unutma..

Emseye karar werdik simdilik hastayim simdi iste sizde problem ne raporunuz warmi ya bizim rapor isi olmadi henüz çok endiselerim war korkularm bilemiyorum

raporumuz yok 3 ay sonra çıkartabilecegiz ama ben özelde düşünüyorum raporla 2.000TL daha az ödüyormuşsun beklemeye degermi bilmiyourm tabi.... ben 40-50 gün arasında regl oluyorum dr polikistik over olabilecegini söylemişti eşimde oligo spermi +varioksel var hem sayı hemde canllılık oranları çok düşük ... her açıdan işimiz var yani..

brnde korkuyorum ya yanlış doktıorsa?
ya merkez yanlışsa
ya başarısız olursa
ya ben başaramazsam
tedavi için yıllık iizn kullanmaya karar verdim sorun olacakmı
of soru soru soru çok yani

Nesrin Baştuğ olması lazim memnun olan çok sakaryadayim yakin hem kadinla ilgilenenler hep kadin erkeklerle ilgilenenler hep erkek bir tanidigim war hamile simdi Rabbim bizede kisa zamanda nasib etsin :KK43:

işallah en kısa zamanda haırlısını versin rabbim

ama ben bi sıkntı çkmzsa haziranda başlıcam inşallah. bana da ii temenni ve dua yok mu? :)
krmzn anlzinn nrml olmsna sevndm gzl hbrle başldın. inşllh Rabbim burdn hepimize gzl hbrlr vermeyi nasp eder dualşmayı ihml etmylm
Canım Rabbim gönlüne göre versin cümlemizle birlikte..
ayad olmazmi hiç senin msjni ilk görmüştüm öyle cevapladim sonradan baktimki epeyce kalabaliklasmisiz topluca yazayim dedim yoksa gönüller bir hepimiz birbibirimize Duacı olalim inşallah Rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin tabikide herşey nasip..

raporumuz yok 3 ay sonra çıkartabilecegiz ama ben özelde düşünüyorum raporla 2.000TL daha az ödüyormuşsun beklemeye degermi bilmiyourm tabi.... ben 40-50 gün arasında regl oluyorum dr polikistik over olabilecegini söylemişti eşimde oligo spermi +varioksel var hem sayı hemde canllılık oranları çok düşük ... her açıdan işimiz var yani..

brnde korkuyorum ya yanlış doktıorsa?
ya merkez yanlışsa
ya başarısız olursa
ya ben başaramazsam
tedavi için yıllık iizn kullanmaya karar verdim sorun olacakmı
of soru soru soru çok yani

Anladim canim bizdede Esimde sayi çok az we hareket yok iste bende bisi yok ama endişeler bitmiyor napican nerde düşünüyorsun yani bencede beklemeye değmez ama bakalim özel hastanede hemen gününde cikiyo dediler de bakalim kismet

Sorular gerçekten çok fazla insan napicani kime guwenecegini bilemior yani Rabbim yardimcimiz olsun ne kadarlik ewlisin

Anladim canim bizdede Esimde sayi çok az we hareket yok iste bende bisi yok ama endişeler bitmiyor napican nerde düşünüyorsun yani bencede beklemeye değmez ama bakalim özel hastanede hemen gününde cikiyo dediler de bakalim kismet

Sorular gerçekten çok fazla insan napicani kime guwenecegini bilemior yani Rabbim yardimcimiz olsun ne kadarlik ewlisin

hepimiz yavrularımızı sağlıkla kucaklarımıza alırız işallah 3 ay sonra 3 yıl dolacak evliligimizin ilahhah yıl dönümüümüzü 3 kişi olarak kutlarız. siz nekadar süredir bekliyorsunuz

[QUO=c_deneri;35082657]hepimiz yavrularımızı sağlıkla kucaklarımıza alırız işallah 3 ay sonra 3 yıl dolacak evliligimizin ilahhah yıl dönümüümüzü 3 kişi olarak kutlarız. siz nekadar süredir bekliyorsunuz[/QUOTE]

Biz üç buçuk senelik ewliyiz kasim 2010 da ewlendik inşaallah yaa Rabbim nasib etsin çok heyecanliyim bir yandan diğer yandanda endişeler ne bilim ayy hadi bakalim bol bol konusalim

Yani ewet bencede neden kimse yok daha baslamadi bisiler başlasa inşallah bebislerimizle senlensin burasi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim ilk denemem.ben 19 nisanda tedaviye başladım.hala iğne vuruyorum sadece 5 yumurtam oluştu ama bununda iki tanesi büyüdü.tam bir fiyasko.cuma günü ikisini toplayacaklar umudum yok ama hayırlısı

X