2016 Rahim Filmi (Hsg) Fiyatlari

inci-zehram

Tırtıldan kelebeğe (b:71 h:60)
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2015
461
804
Merhaba,
zam yeni yilda herseye oldugu gibi hastane ve saglik kurumlarina da geldi..
Burada daha once verilen fiyatlarin bu cogu degisti.. Buyrun guncel fiyatlara, hem cektirecek arkadaslarimiz kiyaslama yapabilir.

ist anadolu Medivia Hos. 60tl doktor muayene 400 anestesisiz 600 tl anestesizili

ist avr medipol mega doktor muayane ( op-doc-prof degisiyor fiyat) 400tl c kollu rontgen

medical park gop muayene gerekmiyor 400 tl

Bati bahat hastanesi ikitelli muayene 40tl rahim filmi 320 tl

Bahcelievler Betatom 400 tl

Hekimoglu Goruntuleme Merkezi
350 tl (agrisiz teknik)

Bağcılar Safa hastanesi 285 tl sanırım muayne ücreti ayrı

İlgi hastanesi 290 tl

Esenler avicen 350 tl

Sultanbeyli saygi hastanesi(anadolu)
400 tl anestesisiz 500 tl anestezili

Fulya emar Beşiktaş : 400 tl

Şişli echomar : 500 tl

Radyomar Bakırköy : 450 tl

Bahçelievler Betatom : 400 tl ama muayne oldugun hastane devlet hastanesi gönderdigi zaman 250 tl dedi .

Son düzenleme:
ücretsiz ceken devlet hastaneleri
Bakirkoy Sadi Konuk (avr)
Okmeydani Egitim ar.(avr)
Zeynep Kamil. (anadolu)

Merhaba,
zam yeni yilda herseye oldugu gibi hastane ve saglik kurumlarina da geldi..
Burada daha once verilen fiyatlarin bu cogu degisti.. Buyrun guncel fiyatlara, hem cektirecek arkadaslarimiz kiyaslama yapabilir.

ist anadolu Medivia Hos. 60tl doktor muayene 400 anestesisiz 600 tl anestesizili

ist avr medipol mega doktor muayane ( op-doc-prof degisiyor fiyat) 400tl c kollu rontgen

medical park gop muayene gerekmiyor 400 tl

Bati bahat hastanesi ikitelli muayene 40tl rahim filmi 320 tl

Bahcelievler Betatom 400 tl

Hekimoglu Goruntuleme Merkezi
350 tl (agrisiz teknik)
Batıbahat nasıl acaba ?

2 ay once Sultanbeyli saygı hastanesinde cektirdim.
400 normal anestesizili 500 tl
Ben anestezili cektrdm memnun kaldım

Istanbul capa tip fakultesi cekiyor ama ilacin parasini sen veriyorsun bugun gittim hastaneye adetin 1.gunu gel gun verelim dediler beklemedeyim maalesef pppf

Kac tl acaba ilac ?Direkt mi gidiliyor
Ilacin fiyatini eczaneye daha sormadim gitmeden bikac gun once almaya gidicem. Capa infertilite bolumunden randevu alman gerek direkt olmuyor ayrica oranin hastasi olman lazim direk disardan test yaptirmaya geldim dediginde yapmiyorlar testi.
Sonra radyolojiye gidip hsg yaptiricagni soyluyorsun sanda adetin 1.gunu gel gun verelim dicekler

beşiktaş ta fulya emar merkezınde cektrmıstım 7 aralıkta cok memnun kaldım anestesısız 400 tl

X