2017 Kasım Annelerinin Alışverişleri-Fotoğraflı

Kızlar, hastane çıkışlarınızı hazırladınız mı? Ben hala hazırlamadım :halay: Neler koydunuz çantalara, daha önce konuşulduğunu hatırlamıyorum kusura bakmayın.

Kızlar, hastane çıkışlarınızı hazırladınız mı? Ben hala hazırlamadım :halay: Neler koydunuz çantalara, daha önce konuşulduğunu hatırlamıyorum kusura bakmayın.
Ben de hazırlamadım daha ama ne koyacağım az çok belli.
Bebeğe;
1 tulum, 2 alt-üst takım, yelek
3 çıtçıtlı badi, 3 iç-dış zıbın
2'şer battaniye, çorap, eldiven, şapka, önlük, saç bandı
Bez, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü, pişik kremi
Oto koltuğu
Kendime;
2 sütyenli emzirme atleti
Bir gecelik, bir pijama, terlik, saç bandı
Göğüs pedi, depend kilot, göğüs ucu kremi
Havlu, tarak, tek kullanımlık şişelerde şampuan ve vücut jeli, saç düzleştirici(buna fırsatım olur mu emin değilim)
Fotoğraf makinesi
Başka eksik olan bir şey var mı? Aklıma bunlar geldi.

Ben de hazırlamadım daha ama ne koyacağım az çok belli.
Bebeğe;
1 tulum, 2 alt-üst takım, yelek
3 çıtçıtlı badi, 3 iç-dış zıbın
2'şer battaniye, çorap, eldiven, şapka, önlük, saç bandı
Bez, ıslak mendil, alt değiştirme örtüsü, pişik kremi
Oto koltuğu
Kendime;
2 sütyenli emzirme atleti
Bir gecelik, bir pijama, terlik, saç bandı
Göğüs pedi, depend kilot, göğüs ucu kremi
Havlu, tarak, tek kullanımlık şişelerde şampuan ve vücut jeli, saç düzleştirici(buna fırsatım olur mu emin değilim)
Fotoğraf makinesi
Başka eksik olan bir şey var mı? Aklıma bunlar geldi.

Bebek için birkaç tane ağız mendili, müslin örtü (çarşaf olarak bebek için kullanabilirsin ayrıca hastaneden çıkarken rüzgarı kesmesi için anakucağının üzerine örtebilirsin), ince battaniye ve eve giderken üzerine örtmeye kalın battaniye (hastane sıcak dışarısı soğuk olacak).
Senin için çorap ve eve giderken giymeye kıyafet :) bir de havalar serin, ihtiyaç olursa diye şal alabilirsin, doğumdan sonra üşüyor insan.

20171020_164048.png 20171020_164023.png kızlar magnetlerim geldi çok tatlılar, çok beğendim, aynı istediğim gibi oldu. 25 er tane yaptırdım 50 yeter sanırım toplamda.

Kızlar lohusa takımını henüz alamadım mavi renkte uzun gecelik ve kalın sabahlık gören okursa link atabilir mi? Üzerinde bebek ya da hayvam resmi istemiyorum ama şık olsun. Bir de ekru dantelli şık bir pijama takımı istiyorum onunda üstü olsun :KK66: bir zahmet gören haber edebilir mi?

Kızlar merhaba daha önce çok sorulmuştur belki ama lansinoh elektrikli süt sağma makinası alıcam da tekli mi çiftli mi alsam? Daha önce kullanmış olan varsa yardımcı olabilir mi?

Bu arada joker de indirim var almayı düşünenler için ..

Kızlar merhaba daha önce çok sorulmuştur belki ama lansinoh elektrikli süt sağma makinası alıcam da tekli mi çiftli mi alsam? Daha önce kullanmış olan varsa yardımcı olabilir mi?

Benim arkadaşlarım genelde çift pompalı aldı joker de indirimi bende gordum hatta bugün son ama sadece internet alışverişi icin geçerli ama garanti konusunda tereddüt ettim

Ben şuan lansinoh elektrikli kullanıyorum tekli. Aşırı memnunum çekişi falan çok iyi. Zaten isteğe göre çekişi ayarlanabilir. Ablam aldı bana bebek küvöze girince. Belki ben alsam çiftli alırdım ama 15dkde birini 15dkde diğerini hemencik sağıyorum. Belki daha kısa sürede. Arasındaki fiyat farkı çoksa teklide gerçekten çok işe yarıyor ben çok severek kullanıyorum.

Tekli olanini kullaniyorum cok memnunum istege gore 2 farkli cekis sekli var ciftlilerin performansi genelde dusuk oluyor diyorlr

X