2017 Mart Annelerinin Bebekleri iÇin Aldiklari ♡

image.jpeg
İndirime girmesini bekliyorum bundan alicaz..Brevi oh nanna anne yani sallanan besik...

Ben Daha Kızceme birşeyler almadım .
Ama sevgili kk üyelerinden @nananais ve @efecikim arkadaşlarımın kızıma hediyelerini paylaşayım.

Eki Görüntüle 1934208 hastane çıkışligimiz ve zibinimizi @nananais teyzemizin hediyesi:KK19:

Eki Görüntüle 1934211 Bu el emeği göz nuru hediyemiz
@efecikim teyzemizin hediyesi
:KK19:

Ve buda anneannemizin ördüklerinden bir takım. Diğerleri henüz gelmedi .
Eki Görüntüle 1934210
Orgulere bayildim :) iyi gunlerde giysin guzel kizin

Eki Görüntüle 1934514 Bu hastahane çıkışımız Aziz bebe'den..Daha bir sürü eksik var. Bebek süsleri instagramda varsa beni de haberdar eder misiniz kızlar?
İnstagram a bebek süsleri diye arattirdiginizda herşey çıkar canım. Bir kaç kişiye sorup size en uygun fiyatta olanı seçin bence
İnternette hangi siteden bakıp yaptınız.
Keçeden sus yapımi diye Google arattirin yada direk youtube de de anlatımları mevcut .

Kızlar bunlarda benden. Üşengeçlikten internette fotoları olanları attım. :halay:Kıyafetler 0-6 ay ağırlıklı. Ama çok beğendiğim şeyler olduğunda herşeyi 0-6 ya yığmak istemediğim için 1 yaşına kadar ufak tefek şeylerde aldım. Hastane çıkışı idil baby'den 20'li. Nevresim battaniye english home ve merinostan. kuğulu tulumu ve fotosu olmayan bırkac tulumu daha aziz bebeden aldım çünkü aziz bebede yenidoğan bebek kıyafetlerinin diğerlerine göre daha uzun olduğunu duymuştum. 3'lü takımlar ve 4'lü bir hastane çıkışı carters'dan. Çok sevmediğim halde birçok şeyi pembe renk almışım Hoppa Çilek ve arı kostümleri bonprix'den. Beşik ebebekten. Kanguruyu babamız seçti. Bebek arabamızda peg perego 500. Oda süslerimizi bebek şekerini araştırma durumundayım. Netleşince atarım fotoları. Bu arada h&m 'dende çok şey aldım inanılmaz güzel şeyler var. Lohusa takımımı annem almış sabahlık+gecelik+pijama takımı dantelli tüllü birşey onun fotosu yok. Fotosunu eklediğim pijama takımını ben yedek olarak aldım. :KK71: Geçen gün etiketlerini kestik. Haftasonuda yıkamayı düşünüyorum. Müsait bir zamanımda fotosu olmayanlarıda eklerim umarım.

Eklentiler

• 7.jpg
    7.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 206
  • 8.jpg
    8.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 200
  • 9.jpg
    9.jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 191
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 236
  • 13.jpg
    13.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 196
  • 12.jpg
    12.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 198
  • 11.jpg
    11.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 197
  • 10.jpg
    10.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 231
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 194
  • Adsız3.jpg
    Adsız3.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 200
  • Adsız4.jpg
    Adsız4.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 186
  • Adsız5.jpg
    Adsız5.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 193
  • anne pjama.jpg
    anne pjama.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 209
  • IMAG4536.jpg
    IMAG4536.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 186
  • IMAG4493.jpg
    IMAG4493.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 205
  • IMAG4509.jpg
    IMAG4509.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 196
  • IMAG4511.jpg
    IMAG4511.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 192
  • 6.jpg
    6.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 195
  • 14.jpg
    14.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 199
  • IMAG4445.jpg
    IMAG4445.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 194
  • IMAG4449.jpg
    IMAG4449.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 199
Merhaba mart anneleri..
Mutlu sona az kaldu..
Allah hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin. Hayirli kolay dogumlariniz olsun insaAllah..
Ben de Agustos ayinda dogum yaptim.. Elimde hic kullanmadigimiz ya da bir kac defa giyulmis bebek kiyafetleri, kutusunda sifir awent shoothie emzik(lila renk), uny yenidogan kopuk bebe sampuani ve bebe yagi sifir, hic kullanmadigim e bebekten aldigim biberon emzik temizleme jeli mevcut. Sifir lohusa geceligi (pembe)..Uygun fiyata vermeyi dusunuyorum.. Ilgilenen olursa fotolarini atarim..
Emzik 10 tl
Gecelik 15
Sampuan ve bebe yagi ikisi 15 tl
Temizleme jeli 7 tl...

Merhaba mart anneleri..
Mutlu sona az kaldu..
Allah hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin. Hayirli kolay dogumlariniz olsun insaAllah..
Ben de Agustos ayinda dogum yaptim.. Elimde hic kullanmadigimiz ya da bir kac defa giyulmis bebek kiyafetleri, kutusunda sifir awent shoothie emzik(lila renk), uny yenidogan kopuk bebe sampuani ve bebe yagi sifir, hic kullanmadigim e bebekten aldigim biberon emzik temizleme jeli mevcut. Sifir lohusa geceligi (pembe)..Uygun fiyata vermeyi dusunuyorum.. Ilgilenen olursa fotolarini atarim..
Emzik 10 tl
Gecelik 15
Sampuan ve bebe yagi ikisi 15 tl
Temizleme jeli 7 tl...
Lütfen 2. el ürünlerinizi satış topiğinizde yazın, konulara girip yazmak yasaktır.

X