---2018 KPSS B'YE BENİMLE HIRSLANIP ÇALIŞACAĞIM ARKADAŞLAR ARIYORUM--

Tavsiye edilen bir kitap. Tarih ayrıntılı bir ders zaten
benim hocam ramaza yetginin kitabindam calisiyorum ona bile ayrinti diyenler var kurultay daha ayrinti geldi de bana acaba dedim bana mi oyle geliyo.ben ilk kez tarih calisiyorum hayatimda...
kurultay da elime ektra hediye olarak gecti yoksa almayi dusunmuyordum iyi olmus o zmn
yalniz ezber isi coooook zooor

benim hocam ramaza yetginin kitabindam calisiyorum ona bile ayrinti diyenler var kurultay daha ayrinti geldi de bana acaba dedim bana mi oyle geliyo.ben ilk kez tarih calisiyorum hayatimda...
kurultay da elime ektra hediye olarak gecti yoksa almayi dusunmuyordum iyi olmus o zmn
yalniz ezber isi coooook zooor
Bende sayisalciyim tarihi bir kpss çalışırken gördüm zorlandim

Arkadaslar ben günlük hepsinden çalışıyordum.cok bölündüğünü farkettim.vatandaslikla başladım onu bitirip diğerlerine geçicem

slm kızlar, bugün coğrafyanın 2. konusu da bitti.. yarın tarih çalışacağım aksilik olmazsa..

Selamlar hanimlar

Hic istemeye istemeye saglik sorunlarimdan oturu simdi isime uzun sure devam etmem pek mumkun degil. Zorunlu kpss adayiyim :)

Bende sayısalcı olduğum için coğrafya ve tarih hic yok nerdeyse zorlanıyorum ama matematik türkçe iyi full cekerim ellerim patladı bugün vatandaşlıktan not almaktan bir yerde duydum 9 soru çıkıyormuş

Bende sayısalcı olduğum için coğrafya ve tarih hic yok nerdeyse zorlanıyorum ama matematik türkçe iyi full cekerim ellerim patladı bugün vatandaşlıktan not almaktan bir yerde duydum 9 soru çıkıyormuş
:KK70:ben de sendenim sözel dersleryoruyor beni ama zevkli gelmeye başladı,
yalnız vatandaşlığı sona bıraktım ben malum değişen içerikler var
en zor şuan tarih..
çok incik cincik var, onu halledersem değmeyin keyfime

:KK70:ben de sendenim sözel dersleryoruyor beni ama zevkli gelmeye başladı,
yalnız vatandaşlığı sona bıraktım ben malum değişen içerikler var
en zor şuan tarih..
çok incik cincik var, onu halledersem değmeyin keyfime

Ben kendime aralığa kadar zaman verdim tarih ve vatandaşlık tamamen bitecek aralıktada cografya

Ben kendime aralığa kadar zaman verdim tarih ve vatandaşlık tamamen bitecek aralıktada cografya
ben de ocak sonu diye düşünüyorum, çok fazla konu var, bi kere çalışmayla olacak iş değil, neyse ki coğrafya ve vatandaşlıkta o kadar konu yok, şubatla-mayıs arası full soru çözümü yapmayı planlıyorum

millet nerelerdrsiniz konularda
sizce ben cok mu yavasim
cografya iklime gecicem
tarih osm.kultur medeniyete yeni basladim
matematik ebob ekok bitti rasyonel sayilara gecicem

millet nerelerdrsiniz konularda
sizce ben cok mu yavasim
cografya iklime gecicem
tarih osm.kultur medeniyete yeni basladim
matematik ebob ekok bitti rasyonel sayilara gecicem
gayet iyi gidiyorsun canım ya
daha ne olsun bayağı ilerlemişsin

gayet iyi gidiyorsun canım ya
daha ne olsun bayağı ilerlemişsin
valla mi
ya instada bakiyorum da millet tarihi bitirmis cografyayi bitirmis ne bilim moralim bozuldu
bi de benim cagrafya tarihim 0 ilk kez calsiyorum bunlara cok zorlaniyorum tarihte heleki.mesela gunde anca 2 ders videsu izliyorum not cikart ezberle aksam oluyo :KK43: vatandasliga baslamadim bu arada geoya da
osm kultur medeniyer derken ilk o konuya calisiyorum osmya yeni grctim yani kurulus duraklma falan sonra gecicem

valla mi
ya instada bakiyorum da millet tarihi bitirmis cografyayi bitirmis ne bilim moralim bozuldu
bi de benim cagrafya tarihim 0 ilk kez calsiyorum bunlara cok zorlaniyorum tarihte heleki.mesela gunde anca 2 ders videsu izliyorum not cikart ezberle aksam oluyo :KK43: vatandasliga baslamadim bu arada geoya da
osm kultur medeniyer derken ilk o konuya calisiyorum osmya yeni grctim yani kurulus duraklma falan sonra gecicem

Canim.valla bende bakıyorum millet harıl harıl soru çözüyor ben de mi var bi gariplik diye düşünüyorum ben sıfırdan başladım.ve hala vatandasliktayim gına geldi artik ama tamamen anlamam lazım.bide sayilsalciydim tarih coğrafyada yok bazen acaba gec mi kaldım diyorum ama yapcak bisey yok geri topluyorum.kendimi oyle yada böyle olcak

O soru çözenler önceden atananlar veya daha önceden çalışanlar bir kaç yıldır benim de var arkadaşım full hepsini biliyolar gibi

valla mi
evet ben de bakınca üzülüyorum da biran önce hızlanmam lazım sen çok iyi durumdasın bence sıkıntı yaşama

X