2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    314
Her doktor farklı yorumluyor bu oturma ve ekgıda olayını 🤷‍♀️
6. Ayda ek gıda vs başlanacak. Mama sandalyesinde oturabilmesi için bu aydan başlattı doktorum. Tabi bana 1 buçuk saat çok geldi parçalı yapacakmışım. Bakalım zaman ne gösterecek hangisi doğru hangisi daha az doğru. Yaşayarak öğreneceğiz 😬

Hepinizin bebesi anne diyormuşta niye söylemiyorsunuz😅, bende bunu yazalı inanılmadı sanıyorum, benim bebeğim çok özel sendromu geciren anne gibi olmamak icin yazmıyorum bi şey,
ex kocamda görmeye gelmişti, kızım bana bakarak anne anne hiç susmadı oda şok oldu sen nasıl konuşuyorsun diye bunu da yazacaktim yazamamistim
Bide kizim kucagimdan assagi doğru sürünerek iniyor bunu , bide uykusu gelince anne e e e diyor 😅😅
Benim ki hiçbişey demiyor valla onu demeyede eriniyor heralde yavrum😁

Benim bebek de kucağımda oturuyor ya, yatık gibi yapmaya çalışıyorum vücudunu dikiyor, dik uzatıyorum bacaklarını kaldırıyor. Koltuğa destekli oturtayım ya da yastığa yatırayım bize baksın diyorum bu sefer kendini geriye doğru geriyor.
Aynısı bizimde aşırı hevesli istekli oturmaya. Oğlum diyorum oturunca bir daha yatmak istemeyeceksin zaten tadını çıkar 😂

Benimki de aynen hatta yere kadar gidince bakiyorum napacak diye sonra basini kaldirip yuzume bakiyor geri yukari cek diye 😃 dönüyor mu senin kiz
Dönüyor canım benim kiz atom karınca gibi sürekli hareket halinde, bacaklarını tutuyor artık, emekleme çalışmaları var yüzünü sürtüyor. Erken emeklesini hic istemiyorum

Aynısı bizimde aşırı hevesli istekli oturmaya. Oğlum diyorum oturunca bir daha yatmak istemeyeceksin zaten tadını çıkar 😂
Ayagimda sallarken bile doğruluyor. Sürekli. O yüzden yan yatırıp sallıyorum

Dönüyor canım benim kiz atom karınca gibi sürekli hareket halinde, bacaklarını tutuyor artık, emekleme çalışmaları var yüzünü sürtüyor. Erken emeklesini hic istemiyorum

Ayagimda sallarken bile doğruluyor. Sürekli. O yüzden yan yatırıp sallıyorum
Mantıklı 🤭 Anakucağında çok doğruluyor benim bebek sürekli kendini öne atıp kafasını kaldırıyor yorulur mu acaba diyorum yoksa kasları mı güçleniyor? Kafamda deli sorular.

Erken emeklesini hic istemiyorum
Neden bizde apaeat var ya o kisitliyor ama kucagimdayken kendini saga sol yana yuzustu atiyor dönme istegi cok fazla. Beslenmeyi naptin araliklari benim dun duzen bozuldu mesela 3 saatten 2 saate vs indi tam icmedi su reflu bi biteydi ins bayram ginu reflu yatagindan donmus gittim ki yuzustu yatiyor yavrum

Neden bizde apaeat var ya o kisitliyor ama kucagimdayken kendini saga sol yana yuzustu atiyor dönme istegi cok fazla. Beslenmeyi naptin araliklari benim dun duzen bozuldu mesela 3 saatten 2 saate vs indi tam icmedi su reflu bi biteydi ins bayram ginu reflu yatagindan donmus gittim ki yuzustu yatiyor yavrum
Suan annemin evinin zeminini beğenmiyorum, taşınma gündemim var o zamana kadar emeklemese iyi olur, hatta emeklemeyi atlayıp zamanı gelince yürüse daha harika olur. Her şeyi yalıyor hic bi zemin yeterince hijyenik olmaz benim için.
Bizde reflü yok gibi, kolik biberonda aldım. Kızın beslenme tarzı bu diye düşünüyorum artık. Kilosunu arttirmak içinde her dakika süt sunuyorum. İki saatte bir bile hayal gibi

Bu bilgileri ilk defa duydum
İstanbuldamısın sende
İçini rahatlatmıştır umarım doktor

Bende şunu farkettimki azıcık karnım çıksa gevşek gevşek çirkin duruyor eskiden sıkıydı tabi tek çare dümdüz olmasını sağlayabilmek oda zor
İstanbul aynen

Kalca çıkığı icin demi , son durum ne ?

X