Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Canimm banada aynisini verdi yaptim hemem farkediyormu enfeksiyon hamilelikte herkesin basina gelenbbisey herhalde canim senin nasik anlasildi? 2 hafta sonra idrar kan kultur testi verecegim
Benim sabah ilk idrarda yanma oluyordu hayatımda idrar yolu enfeksiyonu geçirmiş biri değilim ama hamilelikte oluyormuş ben de söyledim doktora tahlil yapmadı senin şikayetin varsa enfeksiyon vardır dedi ilacı yazdı o gece içtim sabaha kadar da tuvalete gitmedim şimdi daha iyiyim çok şükür

Neden Artemis bunun bir özelliği var mı ona göre alacağım bende çünkü hiç bilgim yok 😒
Neyin özelliği? Bu sene almamamın mı?
Yani Ekim'de doğacak bebeğim, kış boyunca dışarı çok sık çıkmayız çıkınca da kanguruyla çıkarız. Bahara ancak lazım olur diye düşünüyorum. Başka bir sebebi yok.

Ben bir kere gördüm rüyamda beyaz tenli mavi gözlü bir erkek. Belirtiler kız gibi derken erkek çıktı 😁
Ya ben rüyamda hep böyle bir kedi yavrusu yada kuş yavrusu görüyorum alıyorum onu eve sonra güzel bir kız bebek oluyor benim bebeğimmiş meğerse falan gibi değişik rüyalar🤣 biraz kedi manyaklığı var çok fazla yavru kedi videosu falan izliyorum ına bağlıyorum biraz🤣

Canım benim 12de doktorum kız gibi dedi. 14te başka bi doktor yoo erkek dedi. Sonra da benimki de tahmin 16da net öğrenirsin dedi😅 bence 12de dediği şeyi baz almayın ben kendiminkini erkek olarak düşünüyorum artık 14te yanılma çok nadir. Ama 12de çok yanılma oluyor. Bu arada rüyamda da hep kız görüyordum. Kız istediğim için sanırım. Ama erkek çıktı😅
Benim de doktorum 12 de erkek gibi dedi bacağının arası dolu gibi gördüm ama kendinizi alıştırmayın belki de kordonudur dedi 2li test için gittiğim doktora çok gıcık oldum hiç bir şey demedi ensesi de biraz sınıra yakın çıkınca unuttum cinsiyeti falan sonra öyle bir dahaki randevum kaldı işte yarın da randevum var 16 olduk bugün bakalım yarın öğrenirim artık 😊

Merhaba, ilk hamileliğinizde kaçıncı haftanızda serklaj olmuştunuz acaba? Haftalık iğne ve günlük 2 kez progestan tarzında bir hap kullanıyorum. İlaç ismi vermek yasak mı hatırlayamadım o yüzden yazamadım adlarını. Bir de demir depolarını dolu tutacağız, omega 3 desteği alacağız ve bol su içip enfeksiyon olmamaya gayret gösteeeceğiz dedi doktorum
15. Haftada lekelenmem oldu hastaneye gittim rahim agzinda iyi huylu tumor olusmus o lekelenme yapmis onun vesilesiyle rahim agzinin 25mm oldugunu ogrendik 4 gun fitil kullandim fayda olmayinca 16. Haftada serklaj olmustum. Simdi ikiz bebeklere hamileyim 13. Haftada gittik rahim agzi 41mm di suan gerek yok dedi tedbir amacli gunde iki kez fitil kullaniyorum yurt disindayim burda igne vermiyolar persembe yine gidecegim bi yandan diyorum serklaj olsam kafam rahatlar bir yandan diyorum belkide boyle saglikla ilerler cok karmakarisik duygular🥹

Bende ayni durumdayım.Bebek geriden geliyor ultrasonda 6+5 günlük göründü kalp atışıni duyamadik.Doktor bekleyelim geç döllenme olabilir dedi.Sizin kese kaç mm iken kalp atışı duyuldu
Canım duyulduğunda kaçtı kese bilmiyorum ama ben 7+5ti kürtaja gittiğimde duydum kalp atışını 🥹 16 mm iken 6+5te görünmemişti. Yoll kesesi göründü mü peki sizin?

Kızlar ben de dün kontrole gittim her şey yolundaydı ve bebeğim gülüyordu inanamadım 😅😅 Doktorum mutlu bebek dedi 🙏🏼 Kan verdim omurilikleriyle ilgili bir şeyine bakacakmış, bir de idrarımı yaparken kramp giriyordu hiç riske atmayalım dedi idrar testi yaptık malesef bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Hayatımda ne vajinal ne idrar yolu enfeksiyonu yaşamış biri değilim, hamilelik hormonları yapıyor sanırım. Bana da tek kullanımlık şase yazdı P PINAR OGUZ sana da çok geçmiş olsun canım 🙏🏼 Atlatacağız hepsini bebeklerimiz mutlu olsun yeterki ☺️❣️

Bir de ben baya takviye kullanıyorum onu farkettim, arkadaşımla 1 hafta var aramız ona sadece kan hapı vermiş. Ben Balık yağı, D vitamini, magnezyum, Kan hapı c vitamini kullanıyorum. Neye göre veriyorlar acaba bilginiz var mı?

Kızlar ben de dün kontrole gittim her şey yolundaydı ve bebeğim gülüyordu inanamadım 😅😅 Doktorum mutlu bebek dedi 🙏🏼 Kan verdim omurilikleriyle ilgili bir şeyine bakacakmış, bir de idrarımı yaparken kramp giriyordu hiç riske atmayalım dedi idrar testi yaptık malesef bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Hayatımda ne vajinal ne idrar yolu enfeksiyonu yaşamış biri değilim, hamilelik hormonları yapıyor sanırım. Bana da tek kullanımlık şase yazdı P PINAR OGUZ sana da çok geçmiş olsun canım 🙏🏼 Atlatacağız hepsini bebeklerimiz mutlu olsun yeterki ☺️❣️
Çok geçmiş olsun canım. Bende de çıktı enfeksiyon ama gelip geçiyor korkma. Herşeyin iyi olmasına sevindim. 😊🙏

Kızlar günaydın ben 2 gündür gyno ferro sanole başladım 2 gündür ishalim, ilk gün ilaçtandır diye umursamadım ama bugün de devam ediyor acaba vücudum ilaca alışır mı, ne yapsam bilemedim 🤨😣🥺

Bir de ben baya takviye kullanıyorum onu farkettim, arkadaşımla 1 hafta var aramız ona sadece kan hapı vermiş. Ben Balık yağı, D vitamini, magnezyum, Kan hapı c vitamini kullanıyorum. Neye göre veriyorlar acaba bilginiz var mı?
Magnezyumu vücut ağrıları olanlara veriyorlar diye biliyorum. Banada d vitamini vermişti kan tahlilimde düşük çıktığı için, birde karışık bir vitamin kullanıyorum gebeliğe özel. Balık yağını doktormu önerdi canım?

15. Haftada lekelenmem oldu hastaneye gittim rahim agzinda iyi huylu tumor olusmus o lekelenme yapmis onun vesilesiyle rahim agzinin 25mm oldugunu ogrendik 4 gun fitil kullandim fayda olmayinca 16. Haftada serklaj olmustum. Simdi ikiz bebeklere hamileyim 13. Haftada gittik rahim agzi 41mm di suan gerek yok dedi tedbir amacli gunde iki kez fitil kullaniyorum yurt disindayim burda igne vermiyolar persembe yine gidecegim bi yandan diyorum serklaj olsam kafam rahatlar bir yandan diyorum belkide boyle saglikla ilerler cok karmakarisik duygular🥹
Al bnden de o kadar ama serklaj olsam 4 yaşında bir kızım var yatmak zorunlu olacak demişti ilk serklaja karar veren doktor o zaman kızıma nasıl yeterim diye düşündüm şimdiki doktor da normal bir şekilde ilerleyince neden gerek olsun kş dedi Çarşamba günğ randevum var bakalım kaç ölçülecek inşallah kısalmaz da böyle rahat rahat geçer hamişliklerimiz, çok yormuyorum ama kendimi ayakta da çok kalmamaya çalışıyorum ama öğretmenim mecbur haftaiçi okulda ister istemez kaç kere merdiven inip çıkıyorum her gün sorun olmasın diye dua ediyorum valla

X