2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Sabah omlet peynir zeytin bol yeşillik, öğlen yulaf yoğurt kuru kayısı ve tarçın karışımı, ikindi iki kare bitter ve Türk kahvesi, akşam çorba sebzeli bulgur pilavı yeşil fasülye salata. Kapanışı sütlaçla yaptım bu hiç iyi olmadı ama sütlaç bebeğime süt yapsın dedim 🤣🤣

Günaydın, 19.30 gibi kapatmış olmam lazım dün akşamı, birazdan kahvaltı edeceğim. 14 saate tamamlarım. Akşama balık planlıyorum. Ara öğün lifalif olabilir. soyasosu soyasosu akşam biraz şişkinlik hissettim ben, kinoa nın gaz yapma durumu var mı? Bir saat kadar ılık suda bekletmiştim. Yoksa köftenin içindeki ince bulgurdan şüpheleneceğim🤣

Günaydın ☀️ sabah 3 yemek kaşığı menemen peynir zeytin yedim. Akşama dünden kalan yeşil fasülyem var onu yemeyi düşünüyorum 🫢 öğlen de yine bir kase çorba ve salata yerim. Aralarda bir meyve yeter.

Günaydın ☀️ sabah 3 yemek kaşığı menemen peynir zeytin yedim. Akşama dünden kalan yeşil fasülyem var onu yemeyi düşünüyorum 🫢 öğlen de yine bir kase çorba ve salata yerim. Aralarda bir meyve yeter.
Neden 3 yemek kaşığı? Yumurtayı kaşıkla hesaplamıyorduk di mi? Ben bayağı iki üç tane yiyebiliyorum da bir oturuşta 🙈🤣

Çok geç kahvaltı edebildik. Erken kalktık Defnecim sağolsun.. tekrar uyuyakalmışım nasıl olduysa. 11de hala masaya oturmamıştık. Kahvaltı ve az önce 1 muz yedim. Öğlen öğünü olmaz sanırım. Akşamı bilemiyorum daha..

Kolajenli kahve, lifalif, Türk kahvesi sonrada bu😊

Eklentiler

• 1000014795.jpg
    1000014795.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 12
Akşam balık, azıcık pide, ondan da az patates ve pancar ve bol salata. Üstüne mandalina. 23.00 da kapattık günü, yarın 12 saati göremeyebilirim🤣

Günaydın, 19.30 gibi kapatmış olmam lazım dün akşamı, birazdan kahvaltı edeceğim. 14 saate tamamlarım. Akşama balık planlıyorum. Ara öğün lifalif olabilir. soyasosu soyasosu akşam biraz şişkinlik hissettim ben, kinoa nın gaz yapma durumu var mı? Bir saat kadar ılık suda bekletmiştim. Yoksa köftenin içindeki ince bulgurdan şüpheleneceğim🤣
İkisi de olabilir bence :)

Ben de en az 2 yumurta yerim günde 😂😂
Dün akşam ki yemek olayından sonra bile eksideyim ben. 🍾🍾🍾
İki haftada -500. Ama bugün tuvalete çıkmamışken
Süper ya. Ben az önce kızıma yaptığım krepten yedim bir tane. Tabi birer tatlı kaşığı bal pekmez tahin gibi tatlılarla 🤦🏻‍♀️ pişman mıyım değilim 🤣

Öğlen kaşarlı domates çorbası iki tane Altınbaşak yulaf bisküvi Türk kahvesi iki kare bitter ve kivi akşam elmalı cevizli kereviz salatası marul salatası mantılı çorba. İnşallah bu kadarla kalır 😂

13 saat yapabildim ben bugün. İki yumurta peynirli, wasa, iki lifalif, yarım kalıp bitter şey (oğlan arkadaşının doğum gününe bensiz gitti, oraya gitseydim yiyecek olduğum pastanın yerine😛🤣) akşam da biftek, mantarlı risotto, kuşkonmaz, brokoli, salata. Bunula kalır mı bilemedim. Yarın 12 saat bile yapamam sanırım çünkü çocuklarla tekim ve 11 gibi çıkacağız evden ama dikkat etmeye çalışacağım yine.

Bugün haşlanmış yumurta domates salatalık zeytin peynir ve bir parça kepek ekmeği ile klasik kahvaltımı yaptım. Öğlen küçük bir kase kısır ve akşamdan kalan kerevizimi yedim. Birazdan belki bir kahve içerim ya da bir tane meyve yerim. Akşam listemde iki tavuk but salata ve ayran yazıyor ama benim canım tavuk istemiyor 4 5 tane ızgara köfte yerim onun yerine.

Tansiyon falan normal di mi?

Ya acaba lifalifler mi ödem yapıyor bizde🤣

Ben 76.4 çıktım sabah, hedefim 75 idi, neyse artık birkaç güne bakarım çünkü bugün iptal ben🙈
Normal. Çok tuzlu falanda yemiyorum
Ama bariz şiş ayaklarım. Çorapların izi çıkıyor🙁 yatıp ayakları yukarı dikmek gibi bir lüksümde olamıyor tabi🙁

Kahvaltı
Ton balıklı salata
Kavurma ve salata.
Ara öğün falan olmadı bugün. Dışardaydık hep. Ama akşam bitteri yerli yerindeydi 😊

X