Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5
Sorun olur muymuş idrar yolu enfeksiyonu peki bende olup olmadığını bilmiyorum ama
ileri boyuttaysa sanırım sıkıntı olabiliyor. ağrı falan yapıyor galiba. bana bi ilaç verdi doktor onu kullanıyorum ama bende çok uzun zamandır var enfeksiyon sebebini bilmiyorum umarım basit bir şeydir yarın doktora bunu da soracağım

Kızlar ya 6+2 deyim çok beyaz akıntım geliyor hepp sizde durumlar nasıl bu akıntı konusunda
Benim de var beyaz krem gibi akıntım baya da fazla, camasır degiştirmekten fenalık geliyor artık. Enfeksiyon kaynaklı biliyorum ama aşılamayla oldu benim bebek doktoruma ilk zamanlar sordugumda simdi hiç bir sey kullanmayalım dedi, cts devlet hastanesine gttim asistan kız fitil verdi ama cesaret edemedim kullanmaya yarın gidicem doktoruma sorucam tekrar

Ben ovulasyon testi kullanıyorum bikaç aydır zaten yumurtlamam 17.gün oluyo hatta 18 . Gün çatlama oldu pik silikleşti Dr a da gitmiştim yumurtam çatlamamıştı hala yanı test doğru. Her zaman bu şekilde yumurtlama 17 18.gün oluyo ondan düşük olabileceğini düşünemedim çok moral oldu teşekkürl

Teşekkür ediyorum yorumun beni çok rahatlattı çünkü 17.gün yumurtlama oldu hem Dr takip etti hem test kullanmştım hatta 18.gün çatlamış olabilir 17.gün pikti. Lekeler de durdu 2gün sürdü akıntı ile karışık pembe tonlarda ve kahverengi akıntı oldu hep adet sökülecekmiş gibi ağrılar vardı ama bugün kesildi sabah kalktğmda hiç leke yoktu. Belki de yerleşme kanamasıydı bide gögüs hassasiyetim çok artmış durumda dün tamamen geçmişti
Rica ederim ne demek ☺️ En kısa zamanda randevu alıp doktora görün canım 🥰 Aklına hiç olumsuz bir şey getirme her şey olması gerektiği gibi 🌸 Sağlıkla gelsin inşallah 🙏 🥰

5+1 de beta hcg 9000 küsür çıktı beklediğimden yüksek geldi normal mi sizinkiler kaç?
Ben en son 4+4te baktırmıştım 1125ti canım. Ona göre hesaplayınca bile yüksek seninki sanki. Erken yumurtlama olmuş olabilir ya da belki çoğul gebeliktir kim bilir 🥰

Canlar herkese iyi akşamlar 🌸
Tablo oluşturma konusunda sayfa adminlerinden biriyle görüştüm. Bize yardımcı olacaklarını umuyorum. Sonrasında tablomuzu oluşturacağız. Sanırım son adet tarihi, keseyi gördüğümüz tarih, kalp atışlarını duyduğumuz tarih, kaçıncı çocuk, beklenen doğum zamanı, ilerleyen aylarda ise cinsiyeti, ismi gibi bilgiler yer alacak tabloda. Bu biraz da bize bağlı hangilerine yer vermek istersek. Şimdiden herkese duyurayım istedim. İnşallah yardımcı olurlar sonrasında biz devam ettireceğiz yine 🙏

Ben en son 4+4te baktırmıştım 1125ti canım. Ona göre hesaplayınca bile yüksek seninki sanki. Erken yumurtlama olmuş olabilir ya da belki çoğul gebeliktir kim bilir 🥰
Kese tek ama çoğul olsa görünürdü sanki banada bir tık yüksek geldi. İnşallah sıkıntı yoktur normaldir

Canlar herkese iyi akşamlar 🌸
Tablo oluşturma konusunda sayfa adminlerinden biriyle görüştüm. Bize yardımcı olacaklarını umuyorum. Sonrasında tablomuzu oluşturacağız. Sanırım son adet tarihi, keseyi gördüğümüz tarih, kalp atışlarını duyduğumuz tarih, kaçıncı çocuk, beklenen doğum zamanı, ilerleyen aylarda ise cinsiyeti, ismi gibi bilgiler yer alacak tabloda. Bu biraz da bize bağlı hangilerine yer vermek istersek. Şimdiden herkese duyurayım istedim. İnşallah yardımcı olurlar sonrasında biz devam ettireceğiz yine 🙏
İyi akşamlar 🌸 bu ikinci tablom olacak İnşallah 🥹 sağlıkla ilerlesin❤️

Benim de var beyaz krem gibi akıntım baya da fazla, camasır degiştirmekten fenalık geliyor artık. Enfeksiyon kaynaklı biliyorum ama aşılamayla oldu benim bebek doktoruma ilk zamanlar sordugumda simdi hiç bir sey kullanmayalım dedi, cts devlet hastanesine gttim asistan kız fitil verdi ama cesaret edemedim kullanmaya yarın gidicem doktoruma sorucam tekrar
Sarı olan değil midir enfeksiyon kaynaklı olan acaba kremsi beyaz akıntıda mı enfeksiyondan olur

ileri boyuttaysa sanırım sıkıntı olabiliyor. ağrı falan yapıyor galiba. bana bi ilaç verdi doktor onu kullanıyorum ama bende çok uzun zamandır var enfeksiyon sebebini bilmiyorum umarım basit bir şeydir yarın doktora bunu da soracağım
Bazen sarıya dönük oluyor ama herhangi bir ağrıdır sızı yanma falan hiçbiri olmuyor haftaya pazartesi bende soracağım doktoruma yarın sorunca banada yazar mısınız

Sarı olan değil midir enfeksiyon kaynaklı olan acaba kremsi beyaz akıntıda mı enfeksiyondan olur
Ya cok afedersiniz benimki böyle süt kesiği gibi ve yaglı yaglı normal akıntı seffaf olur renksiz kesin enfeksiyon Da böylesini ilk defa gördüm inş bebege bir zararı olmadan kurtulabilirim ilaçsız da gecmeyecek belli ki.

Ya cok afedersiniz benimki böyle süt kesiği gibi ve yaglı yaglı normal akıntı seffaf olur renksiz kesin enfeksiyon Da böylesini ilk defa gördüm inş bebege bir zararı olmadan kurtulabilirim ilaçsız da gecmeyecek belli ki.
Ben ilk hamileliğimde hep enfeksiyonla uğraştım fitil vs kullandım son zamanlarda. Bi sıkıntı olmadı çok şükür

Kızlar benim adetime 8 gün var testlerde çıkmıyor yumurtlama döneminde korunmadık inşalllah bende katılırım size sizce ne zaman evde test yapmalıyım
Ben döllenmeden sonra 10. Günde erken gebelik testinde silik cizgi görmüştüm sonraki 3 gün boyunca yaptıgım testlerde koyulaştı cizgiler ardından kan testi verdim. Siz de asagı yukarı olası tarihi biliyorsanız ona göre hesaplayın

Ben ilk hamileliğimde hep enfeksiyonla uğraştım fitil vs kullandım son zamanlarda. Bi sıkıntı olmadı çok şükür
İlk trimesterde ilaç kullanımı cok tavsiye edilmedigi için bilemedim bakalım doktor ne diyecek yarın. Ben de cok sık idrar yolu enf ve mantar enfeksiyonu geciriyorum son yıllarda gebelikte daha da zorlaşmasından korkuyorum

İlk trimesterde ilaç kullanımı cok tavsiye edilmedigi için bilemedim bakalım doktor ne diyecek yarın. Ben de cok sık idrar yolu enf ve mantar enfeksiyonu geciriyorum son yıllarda gebelikte daha da zorlaşmasından korkuyorum
Enfeksiyon çok sıkıntı cidden geçiyor sanıyorsun tekrarlıyorum biraz yorucu bi süreç.

benim belim boşluğum ve sağ böbreğim ağrıyor. umarım ikimizin ağrısı da normaldir. dayanılmayacak gibi değil ama sizinki çok fazla ise doktorunuza danışın bence
Benimde dün sağ böbreğim çok ağrıyordu bu sabah katran gibi bi idrar yaptım galiba az su içiyoruz

X